FarCry 2 - X360 Version

Arshin_vb

کاربر سایت
Dec 10, 2008
116
قضیه فار کرای 2 این بوده که گروه اصلی و آدمای نخبه جدا شدن اونایی هم که موندن رفتچ سراغ یه موتور بازی دیگه و اصلا استعداد هم نداشتن !

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,561
نام
امیر
دوست عزیز شما می تونستید که توی 1 پست همه ی این حرف ها را خلاصه کنید...

در هر صورت فارکرای ( farcry2 ) یک بازی بی نظیر از نظر گرافیک ، وسعت جغرافیایی و... ولی از نظر مراحل و چند مورد کوچک خسته کننده بود. از این نظر این بازی همانند نمره های خوبی که از سایت ها گرفته مورد توجه قرار گرفته بود. ولی داستان خسته کننده باعث شد ، تا اینجا شخص خاصی نتونه بازی را از نظر ACH کامل تموم کنه و بیشتر افراد بیخیال شدند.

موفق باشید.

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
من که هنوز تمومش نکردم . بازی قشنگیه هم محیطش هم سبکش خیلی با حاله ولی خیلی که بازی کنی یه جورایی خسته میشه آدم

بچه ها رو چند درصد تمام میشه بازی ؟

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
چرا به نظر من همین قدر بد بود در مقایسه با بازی هایی که در اون موقع اومد بدترین بازی موجود در بازار بود از نظر من.
انقدر هم بد نيست
فقط بازي اونطوري كه UBI وعده داده بود متاسفانه نشد
به قول جواد نسبت به FARCRY كه Crytek ساخته بود هيچي نبود
يكنواخت بودن گيم پلي بازي و داستان خيلي كسل كننده و راه هاي طولاني در نقشه بازي و .... باعث شد كه بازي بد از اب در بياد
حيف كه اينطوري شد:(من FC1 رو خيلي دوست داشتم ولي FC2 :sick:

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
من که از 40 یا 45 درصد ول کردم چون دیگه خیلی خسته کننده شده بود
باید لقب اشغال ترین بازی 2008 رو به این بازی داد البته هنوز اونیکی شاهکار یوبی یعنی PoP رو بازی نکردم شاید اون بدتر باشه.واقعا از یوبی بعید بود همچین اشغالی بسازه اونم استدیو مونترال که اونهمه بازی زیبا ساخته.
بجز روند تکراری بازی از فضاسازی مرده بازی هم خیلی بدم اومد, ناسلامتی بازی تو دشت و جنگل و ... بود ولی فرقی با قبرستان نداشت

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,072
نام
محمد امین
آقا کسی تا الان تونسته تمومش کنن یا به قول دوستمون بی خیالش شدید؟

آره بابا 1 هفته ای تمومش کردم.. بازی خیلی خوبی بود تعجب میکنم این طوری دربارش صحبت می کنید..

البته باید خیلی صبرت زیاد باشه تا بازی رو تموم کنی.. از اتوبوس و قایق موتوری بیشتر استفاده کنید..

من که از 40 یا 45 درصد ول کردم چون دیگه خیلی خسته کننده شده بود
باید لقب اشغال ترین بازی 2008 رو به این بازی داد البته هنوز اونیکی شاهکار یوبی یعنی PoP رو بازی نکردم شاید اون بدتر باشه.واقعا از یوبی بعید بود همچین اشغالی بسازه اونم استدیو مونترال که اونهمه بازی زیبا ساخته.
بجز روند تکراری بازی از فضاسازی مرده بازی هم خیلی بدم اومد, ناسلامتی بازی تو دشت و جنگل و ... بود ولی فرقی با قبرستان نداشت

دقیقاً بازی بعد از 45 درصد به صورت عجیبی جذاب میشه و من توصیعه میکنم این بازی رو ادامه بدی..

در مورد آشغال بودن بازی هم بگم که شما یکمی در مورد بازی کم لطفی میکنی..

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بلاخره 100 % شد :d

تبریک بابت صبر ایوبــــت.. من که طاقت نیواوردم چجوری ماموریت های تکراری تحمل کردی؟
3 هم دست یوبی است خدا رحم کنه حداقل از نظر گرافیک که توپه گیم پلیش خسته کننده نشه مثل این 3 بسته تره محیط درسته خطی تره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر