Far Cry 4 یک گام مهم رو به جلو بر می دارد

|MohamaD|

کاربر سایت
Apr 6, 2012
146
نام
محمد
hbe58zvmqq1miae7d65g.jpg

مدیر خالق سری Far Cry آقای Alex Hutchinson می گوید: امسال یک بازی open-word رو عرضه خواهیم کرد که به طور کلی بازیکن ماموریت بیشتری خواهد داشت.

در یک مصاحبه ای که با آقای Alex Hutchinson خالق این سری صورت گرفته است به شرح زیر است:

این پاییز بازی Far Cry 4 نشان خواهد داد که از بازی Far Cry 3 که متعلق به سال 2012 است یک گام مهمی رو به جلو بر داشته است. Hutchinson همیچنین درباره ی اصلیت این پروژه می گوید و Ubisoft به چه چیزی نیاز دارد تا پیشرفت کند و عاقبت خوبی داشته باشد سخن گفت.

"پس از اتمام پروژه ی Far Cry 3، کار بلافاصله بر روی این عنوان شروع شد و من هم به آن پیوستم." Hutchinson در مصاحبه ای با شرکت نوشیدنی Red Bull می گوید: ایده این است که برای ساخت بهترین و موفق ترین عنوان باید عناصر بازی قبل را با ویژگی های جدید ادغام کرد و با استفاده از ایده تازه و جدید در گیم پلی، یک گام مهم را به جلو برد. مهم ترین چیز برای من دادن ماموریت بیشتر به بازیکن و ساختن ابزار بهتر و اضافه کردن co-op به بخش داستانی بازی است که می تواند برای مردم جالب تر باشد. ما در تلاش برای ساخت یک عنوان بدون نقص هستیم.

توسعه دهندگان بازی Far Cry یعنی Ubisoft Montreal در حال ساخت مراحل اصلی این بازی هستند و بخش چند نفره بازی توسط استدیوی Red Storm Entertainment در دست ساخت است یک سری از ماموریت های جدید وجود دارد که در خارج از محیط(هیمالیا) بازی است. Hutchinson توضیح بیشتری در مورد این مسئله نمی دهد.

همچنین Hutchinson توضیح می هد که چرا محیط گیم پلی بازی Far Cry 4 در هیمالیا و Kyrat قرار دارد، Ubisoft می خواست محلی را انتخاب کند، که از یک راه جدید، گیم پلی بازی را چالش بکشد. و او گفت محیط هیمالیا عمود است و می تواند توصیف خوبی باشد برای این چالش.

Last edited by a moderator:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,236
وایستا به موقع منفی بودنش رو میبینی...:dمن میگم یکی از خر ترین شخصیتهای منفیه بازیهای رایانه ایه بگو خب:d
هزچی باشه به واس نمیرسه به نظرم :D عالی ساخته بودن واس رو ...
فضای این 4 اش خیلی بیشتر منو جذب کرده نسبت به 3 ش تا الان.. خیلی کارا میشه کرد باهاش :D

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
خدا کنه برا اینم یه چیزی مثل فارکرای سه بلوود دراگون بزنن خیلی عالی بود منن از بازی اصلیه بیشتر دوسش داشتم. اوایل بازی که آموزش کنترل کردن کاراکتر رو میداد زنه گفت for look around: look around

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,385
نام
Majid
بهتر بود اینطوری مینوشتی:
Farcry 4 یک گام مهم جلو تر از Farcry 3. ترجمه دقیقش این شکلی میشه! (farcry 4 is a significant step forward over farcry3)

الان بچه ها فکر میکنن ترولی چیزیه پس میخواسته یک قدم عقب تر باشه؟ :D

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
اقا افت فريم نداشته باشه صداي شخصيت اصلي هم مثله بچه هاي دو ساله نباشه حله!:d
توي farcry3 صداي jason مثله بچه مهد كودكي ها بود!
افت فريمش هم كه مشهوره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,385
نام
Majid
اقا افت فريم نداشته باشه صداي شخصيت اصلي هم مثله بچه هاي دو ساله نباشه حله!:d
توي farcry3 صداي jason مثله بچه مهد كودكي ها بود!
افت فريمش هم كه مشهوره
افت فریم FC3 مشهوره؟ :| بابا بیخیال دیگه!
میشه گفت فارکرای تنها بازی یوبی سافته که عین آدم اجرا میشه!

من الان با این سی پی یو زغالیم و یک کارت 7770 که اصلا شاخ محسوب نمیشه رو آخرین تنظیمات بالای 30-40 فریم میگرفتم بدون لگ!

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
افت فریم FC3 مشهوره؟ :| بابا بیخیال دیگه!
میشه گفت فارکرای تنها بازی یوبی سافته که عین آدم اجرا میشه!

من الان با این سی پی یو زغالیم و یک کارت 7770 که اصلا شاخ محسوب نمیشه رو آخرین تنظیمات بالای 30-40 فریم میگرفتم بدون لگ!
ایشون منظورش روی کنسول بود.کل بازی روی کنسول با فریم ریت خیلی کمتر از 30 رندر میشد.عملا با بدبختی اجرا میشد

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
من اصولن اهل شوتر نیستم ولی فارکرای 3 محشر بود. شماره 4ش از اون بازی هایی هست که مطمئنم حتمن میخرمش و ازش لذت میبرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر