Fantasia: Music Evolved

37666502246073160593.jpeg

Developer: Harmonix
Publisher: Disney Intractive Studios
Platfrom(s): XBOX ONE / XBOX 360
Release Date: October 21, 2014
Geener(s): Music, Rythm
Mode(s): Single-Player, MultiPlayer

97766172582886387498.png
78090763942054974089.png

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
مرسی احسان برای تاپیک:bighug:
................
من نسخه دمو بازی کردم و مثل همیشه Harmonix کارشو به خوبی انجام داده.
بازی هم تقریبا یک جوری مثل Rock Band با این تفاوت که با کینکت انجام میشه.
علاوه بر این خودتم می تونی تغییراتی تو آهنگ ها ایجاد کنی که اون بخش هم خیلی جالب بود :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
با اختلاف بهترین بازی Kinect که تا امروز برای Xbox One منتشر شده.
امروز فرصت شد به کمک نیما نسخه کامل بازی کنم و واقعا جزو محدود بازی های Kinect که سه ساعت بازی کردم و هنوز هم خسته نشدم و دوست دارم ادامه بدم بازی.
کلیت گیم پلی بازی اجرا قطعات آهنگ های مختلف به وسیله حرکات دست. به این صورت که در طول هر آهنگ تعدادی علامت بر روی صفحه ضاهر میشه و شما باید تو زمان بندی مناسب، اون علامت هارو با دست اجرا کنید. (اوایل بازی به شما آموزش داده میشه که چکار کنید.). البته نکته قوت بازی همین جاست که حرکات دست شما کاملا با ریتم هر آهنگ هماهنگی کامل داره و شما از قبل کاملا می تونید حرکت بعدی پیش بینی کنید و واقعا این حس به شما منتقل میشه که در حال اجرا آهنگ هستید. (حسی که تو Rock Band و شماره های اولیه Guitar Hero هم بود.) بعد از اون هم پیش زمینه صفحه و گرافیک هنری اون که واقعا عالی کار شده و یک حس هنری و خیلی فانتزی داره و باعث لذت چند برابر اجرا هر آهنگ میشه. اما مطمئنن این گیم پلی به یک مجموع کامل از آهنگ های خوب نیاز داره که در این زمینه هم بازی عالی عمل کرده و لیست آهنگ های بازی شامل بهترین آهنگ های هر دوره و سبک های مختلف میشه. آهنگ هایی از گروه Queen، موزارت و خواننده های جدید مثل Lorde.
اما یک نکته جالب دیگه اضافه کردن Remix برای تمام آهنگ های بازی که توسط بازیکن در طول بازی انجام میشه. بعضی از قسمت های اجرا آهنگ به شما این اجازه داده میشه که یک Remix جدید برای آهنگ انتخاب کنید. به عنوان مثال در طول یکی از قطعات موزارت می تونید به جای استفاده از پیانو از کیبورد استفاده کنید و در اون قطعه تغییراتی ایجاد و در آخر اونو ذخیره کنید. یک بخش هم به ساخت آهنگ اختصاص داده شده که البته زیاد اونو امتحان نکردم ولی در این بخش هم می تونید با حرکات دست آهنگ بسازید.
در کل تجربه خیلی خوبیه و متاسفانه این عنوان هم مثل Child Of Eden زیاد بهش توجه نشد. به هر کس که Kinect داره تجربه این بازی پیشنهاد میشه. مخصوصا الان که بازی تخفیف خورده.

• Like
Reactions: a.messi10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر