Multi Platform Fallout 4

تذکر مدیریت: دوستان با توجه به عرضه بازی، هر گونه صحبت در مورد داستان و یا مراحل بازی رو لطفا در تگ اسپویلر قرار دهید و عنوان تگ رو هم بسته به نوع موضوع مشخص کنید. ضمنا اگر عکسی از محیط بازی ارسال می کنید که حاوی اطلاعاتی در مورد داستان بازی هست، حتما در تگ اسپویلر قرار بگیره. همون جور که در عنوان تاپیک ذکر شد با خاطیان شدیدا برخورد خواهد شد.

اکانت رسمی توییتر Bethesda Game Studios دقایقی پیش توییتی با این مضمون، منتشر کرد:

A1TpR.png

همچنین لینکی به سایت رسمی بازی نیز گذاشته شد و تایمر آن نشان دهنده زمان رو نمایی از بازی که فردا خواهد بود، میباشد:

Please Stand By

چندی پیش نیز خبرهایی مبنی بر همکاری استودیو خوشنام Obdisian برای ساخت نسخه جدید Fallout منتشر شد.

09691387821574020732.jpg

Informations

بالاخره و پس از سکوت چند ساله، کمپانی Bethesda رسما از نسخه چهارم سری محبوب Fallout پرده برداری کرد:
  • بازی توسط استودیو خوشنام Bethesda Game Studios در دست ساخت است که عناوینی همچون سری The Elder Scrolls و Fallout را در کارنامه دارد.
  • کارگردان بازی آقای Todd Howard خواهد بود که کارگردانی عناوینی چون Skyrim و Oblivion را بر عهده داشته است.
  • پلتفرم های بازی، PS4, Xbox One و PC خواهد بود و خبری از نسخه های نسل گذشته نیست.
  • بازی با موتور آپگرید شده Creation ساخته شده است. موتوری که پیش از این در ساخت Skyrim استفاده شده بود.
  • بازی به صورت 1080P/30 FPS بر روی کنسول ها اجرا خواهد شد. نسخه PC محدودیتی در این زمینه ندارد.
  • بیش از 50 نوع اسلحه و 700 مد در بازی وجود خواهد داشت.
  • بازیکنان قادر خواهند بود Power Armor خود را شخصی سازی کنند.
  • Dogmeat، سگ وفادار بازیکن اصلی هیچگاه نخواهد مرد. البته این حرف به این معنی نیست که شما می‌توانید Dogmeat را در موقعیت های بدی قرار بدهید و انتظار داشته باشید که آسیبی نبیند .اگر سلامتی او در مبارزات تمام شود، بیهوش شده و قادر به مبارزه نخواهد بود.
  • بازیکن قادر به دستور دادن به Dogmeat خواهد بود. او می‌تواند آیتم های مختلف را پیدا کرده و دشمنان را Loot کند.
  • داستان بازی قبل از بمباران اتمی شروع می‌شود و به نظر می‌رسد خانواده شخصیت اصلی در نزدیکی محل Vault 111 زندگی می‌کرده است.
  • تعیین جنسیت بر عهده بازیکن می‌باشد. در واقع آن ها زن و شوهر هستند.
  • شخصیت سازی به صورت کاملا آزادانه صورت می‌گیرد. به این صورت که بازیکن بخش های دلخواه رو انتخاب کرده و به راحتی آن را شخصی سازی می‌کند.
  • برای اولین بار در سری بازی های TES و FO، شخصیت بازی قادر به حرف زدن می‌باشد.
  • حالات مختلفی برای صورت بازیکن در نظر گرفته شده تا احساسات خود را به خوبی بیان کند.
  • به نظر می‌رسد انتخاب های بازیکن تاثیر مستقیمی در شکل دهی داستان بازی دارد.
  • سیستم Vault-Tec Assisted Targeting System یا V.A.T.S همچنان در بازی حضور خواهد داشت.
  • Mod های ساخته شده بر روی PC، قابل انتقال بر روی کنسول ها خواهد بود.
  • قابلیت جدید تحت نام City Building در بازی وجود دارد که به بازیکن این اجازه را می‌دهد که آیتم های مختلفی را در جهان بازی جمع آوری کرده و به وسیله آن ها، دنیای خود را بسازد. این قابلیت باعث خواهد شد که مردمان زیادی برای سکونت به شهر شما بیایند. حتی تاجر ها نیز به شهر آمده و کاسبی تازه ای را شروع خواهند کرد.
  • برای محافظت از شهر خود باید جنگ افزارهای مختلفی را ساخته و در نقاط مختلف شهر تعبیه کنید تا شهر از هجوم دشمنان در امان باشد.
  • بخشی برای ساخت و ساز سلاح در نظر گرفته شده است.
  • Jet Pack در بازی وجود دارد و قابل استفاده است.
  • اسامی دشمن ها کاملا متفاوت از یکدیگر می‌باشند.
  • برای اولین بار در این سری، قابلیت تخریب محیط وجود دارد . گستردگی آن هنوز مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد ساختمان ها و ... مناطق ساخته شده توسط بازیکن قابلیت تخریب پذیری کامل را دارند.
  • زمانی که Power Armor میپوشید HUD بازی عوض می‌شود.
  • بازی Loading نخواهد داشت. به این معنی که برای جا به جایی از منطقه ای به منطقه ای دیگر، هیچگونه توقفی برای بارگذاری فایل های بازی صورت نخواهد گرفت.
  • 12 همراه جدید در بازی حضور خواهند داشت.
  • دشمنان تایید شده تا کنون:
    Raiders
    Yao Guai
    Sentry Bot
    Super Mutants
    Super Mutant Behemoth
    Mirelurk Queen
    Synthetics
    Radscorpion
    Deathclaw
    Protectron
    Ghouls
    Bloodbug
    Brotherhood of Steel
تاریخ عرضه بازی:

11 نوامبر 2015 - 19 آبان 1394

83043263297755324059.jpg

Fallout 4: Official Announcement Trailer
720p
1080p

تصاویر Fallout 4

Last edited by a moderator:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,511
نام
Nightwing
چقدر سریالش زیبا ساخته شده و واقعن احسنت به این مارکتینگ که باعث شد اینجوری پلیر ها جذب fallout بشن! من شاید تا قبل سریال هیچوقت سراغش نمیرفتم

پ.ن: نیاز هست قبل شروع بازی guideline ای چیزی ببینم که سر دربیارم؟

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,649
نام
Mehrdad
چقدر سریالش زیبا ساخته شده و واقعن احسنت به این مارکتینگ که باعث شد اینجوری پلیر ها جذب fallout بشن! من شاید تا قبل سریال هیچوقت سراغش نمیرفتم

سریال واقعا با کیفیت ساخته شده و عالیه، پیوند و هماهنگی خیلی خوبی با بازی برقرار میکنه همه جوره...

گاید هم نه واقعا، بازی خیلی سرراسته، مثل یک جهان باز عادی باهاش برخورد کن، ماموریت هات رو انتخاب کن و الهی به امید تو :D سعی کن خیلی قدم به قدم پیش بری که دیفیکالتی بالانس باشه و یهو برات سخت نشه، سریع پیشروی نکن تا قشنگ بیلد کارکترت درست و مناسب ساخته شه... سعی کن مکانیک های بازی رو یاد بگیری که هم لذت بخش تر شه هم راحت تر و بهینه تر، خودت رو همه جوره اپگرید کن... پارتنر انتخاب کن کمک به شدت بزرگیه، Codsworth برای شروع بازی خیلی کمک بزرگیه کلا خیلی قویه... بامزه و باحال هم هست، هروقت سنگین شدی ایتم هات رو با پارتنرت شیر کن، ستلمنت (پایگاه بیس) بساز، ایتم های اضافه رو بفروش، تو همین چند صفحه اخیر تاپیک کلی در مورد این چیزا بحث شده و اطلاعات خوبی موجوده...

کم کم همه رو یاد میگیری...

اگه خیلی سخته دیفیکالتی رو ایزی کن تا یاد بگیری بعد ببر بالا،

الان فهمیدم همون پلی ترو قبلی رو میشه سوروایول کرد، فکر کنم قبل اپگرید نکست جن اینطوری نبود و باید از اول با یک کرکتر دیگه میرفتی تا جایی که یادمه، خلاصه خیلی خوب شد و همون پلی ترو اخیرم که خیلی خوب پیش برده بودم رو سوروایول کردم و همین رو ادامه میدم...

اپدیت میشه گفت فقط یکمی بهینه و به روز کرده، اتفاق عجیب غریبی نیفتاده، کوئست لاین جدید هم هنوز شروع نکردم چون قبلی ها خیلی نیمه کاره هستند ولی به زودی میرم سراغشون، تا اینجا برای ارمور ها هم رنگ مخصوص Enclave اضافه شده که اینم رنگش رو عوض کردم و خیلی باحال شدن :D

گوشه کنار بازی همچین تغییراتی هست که کم کم کشف میکنم، الان میخوام سریع تر کوئست هارو جمع و جور کنم شاید امروز کوئست لاین جدید رو شروع کردم...

آخرین ویرایش:

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,718
نام
امیر

اگه تاحالا بازی نکردی بدون راهنمایی برو سمت بازی اینجوری تجربه ناب تری داری. فقط این رو در نظر داشتت باش که مثل سریال هر چیزی تو wasteland میتونه بکشتت و از quick save زیاد استفاده کن. الان من میتونم بهت چندتا نکته بگم که بازی خیلی برات آسون میشه ولی بنظرم مزه بازی از بین میره. کاش منم اولین بارم بود بازی میکردم :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,390
نام
Majid
راستی همون طور که گفتی خفن ترین چیز fallout vegas این gore اشه.
بنظرم یه چیزی که اکثر بازیای جدید خراب می کنن همین بخشه، همزمان هم تلاش میکنن انیمیشن رئال مردن بسازن هم خیلی خشن نشه تهش جوری میشه که انگار داری به بالشت تیر میزنی :D
ولی وقتی برمیگردی به چیزی مث F3/NV این ترکیب انیمیشن Ragdoll که انمی ها پرتاب میشن اینور اونور و همزمان اعضای بدنشون هم تیکه تیکه میشه با اینکه میدونی هیچ شباهتی به واقعیت نداره اما یه Satisfaction عجیبی میده :D

بنظرم بهترین ترکیب رئال و فان پر Gore رو Left 4 Dead 2 داشت که هنوز چیزی نتونسته برام تاپش کنه.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,689
بنظرم یه چیزی که اکثر بازیای جدید خراب می کنن همین بخشه، همزمان هم تلاش میکنن انیمیشن رئال مردن بسازن هم خیلی خشن نشه تهش جوری میشه که انگار داری به بالشت تیر میزنی :D
ولی وقتی برمیگردی به چیزی مث F3/NV این ترکیب انیمیشن Ragdoll که انمی ها پرتاب میشن اینور اونور و همزمان اعضای بدنشون هم تیکه تیکه میشه با اینکه میدونی هیچ شباهتی به واقعیت نداره اما یه Satisfaction عجیبی میده :D

بنظرم بهترین ترکیب رئال و فان پر Gore رو Left 4 Dead 2 داشت که هنوز چیزی نتونسته برام تاپش کنه.
دقیقا موافقم باهات این حس ارضا شدن گیم پلی رو ازمون از نسل پیش تا الان گرفتن.من فکر کنم سیاست مدارا کلا تصمیم گرفتن دنیا رنگین کمونی تر بشه و از نسل پیش جلوی این چیزا رو گرفتن.تو god of war خیلی بازی های دیگه مشهوده ...واقعا حیف وگرنه هر بازی یه لول لذت بخش تر میشد...

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,649
نام
Mehrdad
وسط ناکجااباد سوروایول رو فعال کردم، یهو وزنم شد 650 از 190 :D قبلش بود 250 از 330 اینا، همه چی وزن داره حتی امیونیشن، باید از اول برم کرکتر رو مخصوص سوروایول بسازم، الان بیلدم کلی لول داره که به درد سوروایول نمیخوره، در حالی که باید زودتر میدادمشون به مثلا Strong Back که کمی محدودیت های وزن رو بالانس کنه،

یا مثلا داگمیت الان زود کم میاره و همه اش مجبورم استیمپک براش خرج کنم، استیمپک هم وزن داره و الان یه چیزی حدود 200 تا فقط وزن Aid هام هست : l از طرفی نمیخوام کدسورتث یا استرانگ رو همراهم بیارم چون اونا قوی هستند و زودتر میرن سراغ انمی ها و ممکنه اکسپرینس رو بدزدن گاهی خودشون تنها انمی رو میکشند،

یعنی باید از اول برم، استرانگ بک و Lone Wanderer رو از اول اپگرید کنم که بشه تنهایی وزن زیادی حمل کرد و کلا قوی تر شد، و بعد قدم به قدم ستلمنت هام رو در سرتاسر بازی گسترش بدم که بشه در نبود فست ترول، لوت هارو راحت تر ذخیره کرد یعنی زودتر رسوند به ستلمنت برای انبار شدن یا فروختن، باید پرک های ستلمنت و لیدر رو بگیرم که ستلمنت ها سریع فروشگاه دار بشند که بتونم ایتم هارو بدون فست ترول، راحت بفروشم..

خلاصه کلی کار باید دقیق از اول انجام شه که هم بیلد و کاراکتر و هم چینش ستلمنت ها طوری باشه که با محدودیت های سوروایول هماهنگ باشه، الان اما نه بیلد و کرکترم اماده سوروایوله و کلی اضافه داره، هم کل پیشرویم تو بازی و مثلا ستلمنت هام مناسب سوروایول نیستند و نتیجتا وسط ناکجااباد گیر افتادم، کلییییییییییییییییییییی امیونیشن و وپن خفن اندازه یک ارتش رو الان باید یه جا تو استوریج وسط ناکجاباد مخفی کنم که تازه سبک شم و بتونم راه برم...، و هیچ وقتم عملا نمیتونم بیام بردارمشون چون فست ترول ندارم، در حالی که از اول درست بازی میکردم برای سوروایول، الان حداقل این ایتم ها تو ستلمنت بود وکرکترم هم اماده برای این محدودیت ها...

خلاصه فعلا به غلط کردن افتادم :D وگاس رو مثلا چون از اول درست پیش بردم مثلا میلی اتکم خیلی قویه، برای همین با محدودیت های هاردکور مد خیلی هماهنگم اونجا، اینجا اما فعلا برگشتم رو وری هارد (و دیگه هم نمیشه رو این کرکتر برگشت دوباره به سوروایول) که حداقل از بازیم با خیال راحت رو برنامه لذت ببرم، وری هارد رسما اتوبانه، سخت ترین حالت استاندارد هم هست و کافیه فعلا...

تا بعدا سر فرصت هروقت دلم تنگ شد، یک سوروایول درست حسابی و دقیق از اول پیش ببرم...

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
232
نام
?Who knows
چون این تاپیک بیشتر بازدید داره میپرسم اگه کسی اطلاع داشت ممنون میشم جواب بده.
فالوت ۷۶ با دی ان اسی خاصی میشه بازیش کرد؟ یا حتما وی .ی ان و تحریکم شکن اینا میخواد برا اجرا شدنش؟

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
220
نام
عرفان
فالوت ۷۶ با دی ان اسی خاصی میشه بازیش کرد؟ یا حتما وی .ی ان و تحریکم شکن اینا میخواد برا اجرا شدنش؟

من مدتی هست که بازی نکردم ولی تا جایی که یادم هست با اینترنت پارس آنلاین که اون زمان داشتم فقط و فقط با چیز پی ان بالا میومد.

• Like
Reactions: Erehx

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,689
من با پینگ هینت بازی میکنم.با دی ان اس چک نکردم.

• Like
Reactions: Erehx

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,649
نام
Mehrdad
دوستان سیو های Fallout4 رو میشه روی نسخه goty اجرا کرد ؟ راهنمایی میکنید ؟
و اینکه با آپدیت ۱۰ گیگی نسخه ps4 چه امکاناتی به بازی اضافه میشه
پی اس 4؟ نمیدونم حقیقتا ولی احتمالا فقط کوئست لاین جدید و ایتم های ورکشاپ و پینت ارمور و وپن و این چیزا...

اپگرید در اصل برای نسل جدیده، پرفورمنس لودینگ و فریم ریت و رزولوشن اینارو افزایش میده با یکمی بهتر شدن گرافیک..

سیوگیم هم تا جایی که یادمه، بله کار میکنه... (اگه ریجن یکسان باشه)

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,649
نام
Mehrdad

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,522
نام