Multi Platform Fallout 4

تذکر مدیریت: دوستان با توجه به عرضه بازی، هر گونه صحبت در مورد داستان و یا مراحل بازی رو لطفا در تگ اسپویلر قرار دهید و عنوان تگ رو هم بسته به نوع موضوع مشخص کنید. ضمنا اگر عکسی از محیط بازی ارسال می کنید که حاوی اطلاعاتی در مورد داستان بازی هست، حتما در تگ اسپویلر قرار بگیره. همون جور که در عنوان تاپیک ذکر شد با خاطیان شدیدا برخورد خواهد شد.

اکانت رسمی توییتر Bethesda Game Studios دقایقی پیش توییتی با این مضمون، منتشر کرد:

A1TpR.png

همچنین لینکی به سایت رسمی بازی نیز گذاشته شد و تایمر آن نشان دهنده زمان رو نمایی از بازی که فردا خواهد بود، میباشد:

Please Stand By

چندی پیش نیز خبرهایی مبنی بر همکاری استودیو خوشنام Obdisian برای ساخت نسخه جدید Fallout منتشر شد.

09691387821574020732.jpg

Informations

بالاخره و پس از سکوت چند ساله، کمپانی Bethesda رسما از نسخه چهارم سری محبوب Fallout پرده برداری کرد:
  • بازی توسط استودیو خوشنام Bethesda Game Studios در دست ساخت است که عناوینی همچون سری The Elder Scrolls و Fallout را در کارنامه دارد.
  • کارگردان بازی آقای Todd Howard خواهد بود که کارگردانی عناوینی چون Skyrim و Oblivion را بر عهده داشته است.
  • پلتفرم های بازی، PS4, Xbox One و PC خواهد بود و خبری از نسخه های نسل گذشته نیست.
  • بازی با موتور آپگرید شده Creation ساخته شده است. موتوری که پیش از این در ساخت Skyrim استفاده شده بود.
  • بازی به صورت 1080P/30 FPS بر روی کنسول ها اجرا خواهد شد. نسخه PC محدودیتی در این زمینه ندارد.
  • بیش از 50 نوع اسلحه و 700 مد در بازی وجود خواهد داشت.
  • بازیکنان قادر خواهند بود Power Armor خود را شخصی سازی کنند.
  • Dogmeat، سگ وفادار بازیکن اصلی هیچگاه نخواهد مرد. البته این حرف به این معنی نیست که شما می‌توانید Dogmeat را در موقعیت های بدی قرار بدهید و انتظار داشته باشید که آسیبی نبیند .اگر سلامتی او در مبارزات تمام شود، بیهوش شده و قادر به مبارزه نخواهد بود.
  • بازیکن قادر به دستور دادن به Dogmeat خواهد بود. او می‌تواند آیتم های مختلف را پیدا کرده و دشمنان را Loot کند.
  • داستان بازی قبل از بمباران اتمی شروع می‌شود و به نظر می‌رسد خانواده شخصیت اصلی در نزدیکی محل Vault 111 زندگی می‌کرده است.
  • تعیین جنسیت بر عهده بازیکن می‌باشد. در واقع آن ها زن و شوهر هستند.
  • شخصیت سازی به صورت کاملا آزادانه صورت می‌گیرد. به این صورت که بازیکن بخش های دلخواه رو انتخاب کرده و به راحتی آن را شخصی سازی می‌کند.
  • برای اولین بار در سری بازی های TES و FO، شخصیت بازی قادر به حرف زدن می‌باشد.
  • حالات مختلفی برای صورت بازیکن در نظر گرفته شده تا احساسات خود را به خوبی بیان کند.
  • به نظر می‌رسد انتخاب های بازیکن تاثیر مستقیمی در شکل دهی داستان بازی دارد.
  • سیستم Vault-Tec Assisted Targeting System یا V.A.T.S همچنان در بازی حضور خواهد داشت.
  • Mod های ساخته شده بر روی PC، قابل انتقال بر روی کنسول ها خواهد بود.
  • قابلیت جدید تحت نام City Building در بازی وجود دارد که به بازیکن این اجازه را می‌دهد که آیتم های مختلفی را در جهان بازی جمع آوری کرده و به وسیله آن ها، دنیای خود را بسازد. این قابلیت باعث خواهد شد که مردمان زیادی برای سکونت به شهر شما بیایند. حتی تاجر ها نیز به شهر آمده و کاسبی تازه ای را شروع خواهند کرد.
  • برای محافظت از شهر خود باید جنگ افزارهای مختلفی را ساخته و در نقاط مختلف شهر تعبیه کنید تا شهر از هجوم دشمنان در امان باشد.
  • بخشی برای ساخت و ساز سلاح در نظر گرفته شده است.
  • Jet Pack در بازی وجود دارد و قابل استفاده است.
  • اسامی دشمن ها کاملا متفاوت از یکدیگر می‌باشند.
  • برای اولین بار در این سری، قابلیت تخریب محیط وجود دارد . گستردگی آن هنوز مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد ساختمان ها و ... مناطق ساخته شده توسط بازیکن قابلیت تخریب پذیری کامل را دارند.
  • زمانی که Power Armor میپوشید HUD بازی عوض می‌شود.
  • بازی Loading نخواهد داشت. به این معنی که برای جا به جایی از منطقه ای به منطقه ای دیگر، هیچگونه توقفی برای بارگذاری فایل های بازی صورت نخواهد گرفت.
  • 12 همراه جدید در بازی حضور خواهند داشت.
  • دشمنان تایید شده تا کنون:
    Raiders
    Yao Guai
    Sentry Bot
    Super Mutants
    Super Mutant Behemoth
    Mirelurk Queen
    Synthetics
    Radscorpion
    Deathclaw
    Protectron
    Ghouls
    Bloodbug
    Brotherhood of Steel
تاریخ عرضه بازی:

11 نوامبر 2015 - 19 آبان 1394

83043263297755324059.jpg

Fallout 4: Official Announcement Trailer
720p
1080p

تصاویر Fallout 4

Last edited by a moderator:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,396
نام
مــاکــان
*بدون استثنا من بازی های بی جی اس رو نسخه ارجینال میزنم، و نه با ماد... (ماد رو سرگرمی قدیما رو پی سی استفاده میکردم مخصوصا اسکایریم)
یعنی میخوای بگی Sim Settlements 2 یا از اون بهتر Tales from the Commonwealth رو حتی تست هم نکردی؟

====
دیگه وقتی اینهمه این نسخه ها رو بازی کردی وقتشه که بری سمت ماد ، مخصوصا کوئست مادها که یه تجربه جدیدتر داشته باشی.
Folon که برای کنسولها نمیاد ، فکر هم نکنم در آینده هم امکانش باشه که مادی تو این وسعت و حجم برای کنسولها بیاد.

حرف من رو قبول نکن ولی حداقل برو ببین Tales from the Commonwealth چیه.
فکر کنم برای کنسولها هم اومده.

در مورد اسکایریم هم نگو که enderal رو بازی نکردی:o

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,601
نام
Mehrdad
یعنی میخوای بگی Sim Settlements 2 یا از اون بهتر Tales from the Commonwealth رو حتی تست هم نکردی؟

====
دیگه وقتی اینهمه این نسخه ها رو بازی کردی وقتشه که بری سمت ماد ، مخصوصا کوئست مادها که یه تجربه جدیدتر داشته باشی.
Folon که برای کنسولها نمیاد ، فکر هم نکنم در آینده هم امکانش باشه که مادی تو این وسعت و حجم برای کنسولها بیاد.

حرف من رو قبول نکن ولی حداقل برو ببین Tales from the Commonwealth چیه.
فکر کنم برای کنسولها هم اومده.

در مورد اسکایریم هم نگو که enderal رو بازی نکردی:o

ببین از قدیم همون زمانی که پی سی گیمر بودمم بیشتر حالت اصلی بازی هارو دوست داشتم، ولی درست میگی واقعا دوست دارم "تست" کنم، ولی از وقتی پی سی خفن ندارم و فول رو کنسول هستم، به خاطر اینترنت و گیر هایی که واسه ماد استفاده کردن داره، خیلی سمتش نرفتم یعنی نشد برم وگرنه چرا دقیقا همونطور که گفتی بعد ترکوندن بازی های اصلی، بهتره ماد هم تست کنی... همین پلی ترو اخیرمم خواستم بشه ولی بازم نشد (اینترنت)

• Like
Reactions: m.d.makan

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
آقا من می خوام الان فال اوت رو شروع کنم هیچ نسخه ای رو هم نرفتم یعنی رفتم اما حال نکردم منتها این اواخر اسکایرم رو نصب کردم قبلا دوست نداشتم اما الان دیوونش شدم گفتم فال اوت رو هم حتما باید دوباره امتحان کنم

با توجه به اینکه فقط روی یک نسخه خاص بیشترین ماد وجود داره

حالا ۲ سوال

۱. اسکایرم رو که رفتم یک نسخه ای بود که بیشترین ماد رو داشت اما به نظر اصلا کرک نشده درسته!؟ چه نسخه ای بیشترین ماد رو داره و البته قابل دانلود هم هست منظورم کرکی هست!؟ اگر هم باید بخرم همین نسخه گیم پس اوکی هست

۲. همین سوال رو برای فال اوت هم دارم !؟ این نکست جن رو نصب کنم یا همون قدیمی !؟ چه نسخه ای که بیشترین ماد رو داره!؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,396
نام
مــاکــان
آقا من می خوام الان فال اوت رو شروع کنم هیچ نسخه ای رو هم نرفتم یعنی رفتم اما حال نکردم منتها این اواخر اسکایرم رو نصب کردم قبلا دوست نداشتم اما الان دیوونش شدم گفتم فال اوت رو هم حتما باید دوباره امتحان کنم

با توجه به اینکه فقط روی یک نسخه خاص بیشترین ماد وجود داره

حالا ۲ سوال

۱. اسکایرم رو که رفتم یک نسخه ای بود که بیشترین ماد رو داشت اما به نظر اصلا کرک نشده درسته!؟ چه نسخه ای بیشترین ماد رو داره و البته قابل دانلود هم هست منظورم کرکی هست!؟ اگر هم باید بخرم همین نسخه گیم پس اوکی هست

۲. همین سوال رو برای فال اوت هم دارم !؟ این نکست جن رو نصب کنم یا همون قدیمی !؟ چه نسخه ای که بیشترین ماد رو داره!؟
برای اسکایریم Special Edition ، آخرین ورژن رو هم که بگیری میشه دانگرید که به ورژن 1.5.97 که بیشترین ساپورت مادها رو داره.
برای فالوت 4 هم روی استیم بخر اگه نه کرکی همین ورژنی که الان موجوده رو بگیر چون بعد آپدیت قطعا خیلی مادها میریزن به هم.

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
برای اسکایریم Special Edition ، آخرین ورژن رو هم که بگیری میشه دانگرید که به ورژن 1.5.97 که بیشترین ساپورت مادها رو داره.
برای فالوت 4 هم روی استیم بخر اگه نه کرکی همین ورژنی که الان موجوده رو بگیر چون بعد آپدیت قطعا خیلی مادها میریزن به هم.
ممنون عزیز دمت گرم که انصافا به خیلی ها کمک می کنی

برای اسکایرم ورژن کرکی ۱.۵.۹۷ اصلا نیست و آخرین آپدیت فکر می کنم ۱.۳ بود که دانلودها داره که نیاز به آپدیت داره نه دانگرید (اپیدتش به این نسخه هم هیچ جا ندیدم)... منظورت این هست که باید روی گیم پس بخرم یا کرکی هست!؟

فال اوت نسخه خاصی بهتره!؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,396
نام
مــاکــان
ممنون عزیز دمت گرم که انصافا به خیلی ها کمک می کنی

برای اسکایرم ورژن کرکی ۱.۵.۹۷ اصلا نیست و آخرین آپدیت فکر می کنم ۱.۳ بود که دانلودها داره که نیاز به آپدیت داره نه دانگرید (اپیدتش به این نسخه هم هیچ جا ندیدم)... منظورت این هست که باید روی گیم پس بخرم یا کرکی هست!؟

فال اوت نسخه خاصی بهتره!؟
دانلود بازی The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition v1.5.97.0 برای کامپیوتر

البته ورژن بالاتر هم بگیری میشه دانگرید کنی به 1.5.97 ولی خب همین رو بگیر چرا کار رو سخت کنی.
========
برای فالوت آخرین ورژن رو بگیر.
از دانلودها نسخه فیتگرل رو وردار ( اگه برای استیم میخوای) و بعد آپدیت aio رو هم روش نصب کن:
دانلود بازی Fallout 4 v1.10.163.0 - Game of the Year Edition برای کامپیوتر

اگه نه مهم نیست که همون نسخه GOG رو بگیر که کاملا آپدیته.
مطمئنم نیستم شاید همین نسخه gog هم به استیم بخوره ولی تو ریسک نکن.

======
این هم بگم که این بازیها رو روی گیم پس کلا نخر که داستان دارن برای ماد و...

آخرین ویرایش:

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی

البته ورژن بالاتر هم بگیری میشه دانگرید کنی به 1.5.97 ولی خب همین رو بگیر چرا کار رو سخت کنی.
========
از دانلودها نسخه فیتگرل رو وردار ( اگه برای استیم میخوای) و بعد آپدیت aio رو هم روش نصب کن:

======
چطور ممکن هست !!!!! من صد بار اینترنت رو بالا و پایین کردم این نسخه هیچ سایتی نداشت (دست به سرچ و اطلاعات سرچی خیلی خوبی دارم) اما باور کن نبود چطور شما گیر آوردی اونم این نسخه رو (الان این ها کرکی هستند اگر آره که دیگه چه اهمیتی داره استیم بخوام یا نه)!!!!

میگم تازه اومده این آپدیت چون 3 ماه پیش نبود الان دیدم دانلودها هم گذاشته !؟ چطوری دانگرید میشه!؟

بازم ممنون

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,396
نام
مــاکــان
چطور ممکن هست !!!!! من صد بار اینترنت رو بالا و پایین کردم این نسخه هیچ سایتی نداشت (دست به سرچ و اطلاعات سرچی خیلی خوبی دارم) اما باور کن نبود چطور شما گیر آوردی اونم این نسخه رو (الان این ها کرکی هستند اگر آره که دیگه چه اهمیتی داره استیم بخوام یا نه)!!!!

میگم تازه اومده این آپدیت چون 3 ماه پیش نبود الان دیدم دانلودها هم گذاشته !؟ چطوری دانگرید میشه!؟

بازم ممنون
با ماد میشه و همینطور کامند:
Unofficial Skyrim Special Edition Downgrade Patcher

===========
با کامند کنسول خود استیم هم میشه :
تو ران بزن:
steam://open/console
بعد که کنسول باز شد اینها رو بنویس به ترتیب:
download_depot 489830 489831 7848722008564294070
download_depot 489830 489832 8702665189575304780
download_depot 489830 489833 2289561010626853674
هر کدوم رو که بزنی استیم شروع میکنه به دانلود و داخل پوشه Common و بعدش content برای اون ورژن پوشه میسازه.
بعد که هر سه تا دانلود تموم شد ، به ترتیب ورژن اونهارو کپی پیست میکنی داخل فولدر بازی.
489831 بعد 32 و بعد 33

اینطوری میشه ورژن 1.5.97
ولی خب چرا اینکار رو بکنی ، همون لینک 1.5.97 رو دانلود کن ، چون با این روش دوباره باید دانلود کنی.

آخرین ویرایش:

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
با ماد میشه و همینطور کامند:
Unofficial Skyrim Special Edition Downgrade Patcher

===========
با کامند کنسول خود استیم هم میشه :
تو ران بزن:
steam://open/console
بعد که کنسول باز شد اینها رو بنویس به ترتیب:
download_depot 489830 489831 7848722008564294070
download_depot 489830 489832 8702665189575304780
download_depot 489830 489833 2289561010626853674
هر کدوم رو که بزنی استیم شروع میکنه به دانلود و داخل پوشه Common و بعدش content برای اون ورژن پوشه میسازه.
بعد که هر سه تا دانلود تموم شد ، به ترتیب ورژن اونهارو کپی پیست میکنی داخل فولدر بازی.
489831 بعد 32 و بعد 33

اینطوری میشه ورژن 1.5.97
ولی خب چرا اینکار رو بکنی ، همون لینک 1.5.97 رو دانلود کن ، چون با این روش دوباره باید دانلود کنی.

بابا باریک الله 👏👏 برای فرضا بازی های بعد میگم اولا مگه میشه بازی کرکی‌ رو در استیم وارد و بعد آپدیت کرد!؟؟؟؟ اگر نمیشه و فرضا باید با استیم دانلود کرد و آپدیت خب مگه نباید اون نسخه آپدیت شده کرک بشه!؟ گیج شدم 😅😅

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,396
نام
مــاکــان
بابا باریک الله 👏👏 برای فرضا بازی های بعد میگم اولا مگه میشه بازی کرکی‌ رو در استیم وارد و بعد آپدیت کرد!؟؟؟؟ اگر نمیشه و فرضا باید با استیم دانلود کرد و آپدیت خب مگه نباید اون نسخه آپدیت شده کرک بشه!؟ گیج شدم 😅😅
خب باید بازی رو تو استیم خریده باشی ، این روش کنسول کار خاصی جز دانلود ورژن خاصی از بازی برات فراهم نمیکنه.
نهایتا باید تو اکانتت بازی رو خریده باشی که بتونی بازی کنی.
اینطوری بازی کرکی رو نهایتا میشه به عنوان دیتای دانلودی بهش شناسوند که از خود استیم نخوای دوباره دانلود کنی.
از سرور داخلی میگیری و میشناسونی که دانلود برات ارزونتر تموم شه، همین.

• Like
Reactions: Dark_Souls

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,666
نام
milad

========

======
سایت دانلود ها بعضی از بازی هایی که من خواستم دانلود کنم لینک هاشون مشکل داره یکیش همین فالوت
قبل دانلود تست کنین مثل من حجمتون هدر نشه

• Like
Reactions: Dark_Souls

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,666
نام
milad
سلام دوستان بازی رو شروع کردم اما این بار خوشبختانه میتونم داستان بازی رو ببرم جلو بخاطر اینکه سطح انگلیسیم نسبتا بهتر شده
چند تا سوال داشتم
یکی اینکه بازی رو تنظیمات max مشکل پیدا می کنه میندازه بیرون مجبور میشم بزارم رو high در حالیکه تو max هم مصرفی نداره سیستم و کاملا سبکه
دوم اینکه من وقتی بازی رو شروع کردم بار اول که یه نفر اومد برای ثبت نام والت اگه اشتباه نکنم بالای 20 تا لول داد بهم که special رو پر کنم طبیعیه یا باگ ؟؟ چون تا جایی که یادمه اینطور زیاد نمی داد
بعد هم با همون پوینت هایی که داد لول endurance و strength رو تا 5 بالا بردم الان اگه اشتباه نکنم قدرت حمل تا 250 هست اینا طبیعیه >؟؟؟
سوال بعد هم سگ رو گم کرده بودم رفته اون ربات تو قسمت اول بازی رو انتخاب کردم و چند تا گزینه داد واسه فرستادن سگ اولی رو انتخاب کردم حالا چطور میشه پیداش کرد >؟؟ و اینکه میشه هم ربات و سگ هر دو همزمان همراه باشن >؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,396
نام
مــاکــان
سلام دوستان بازی رو شروع کردم اما این بار خوشبختانه میتونم داستان بازی رو ببرم جلو بخاطر اینکه سطح انگلیسیم نسبتا بهتر شده
چند تا سوال داشتم
یکی اینکه بازی رو تنظیمات max مشکل پیدا می کنه میندازه بیرون مجبور میشم بزارم رو high در حالیکه تو max هم مصرفی نداره سیستم و کاملا سبکه
دوم اینکه من وقتی بازی رو شروع کردم بار اول که یه نفر اومد برای ثبت نام والت اگه اشتباه نکنم بالای 20 تا لول داد بهم که special رو پر کنم طبیعیه یا باگ ؟؟ چون تا جایی که یادمه اینطور زیاد نمی داد
بعد هم با همون پوینت هایی که داد لول endurance و strength رو تا 5 بالا بردم الان اگه اشتباه نکنم قدرت حمل تا 250 هست اینا طبیعیه >؟؟؟
سوال بعد هم سگ رو گم کرده بودم رفته اون ربات تو قسمت اول بازی رو انتخاب کردم و چند تا گزینه داد واسه فرستادن سگ اولی رو انتخاب کردم حالا چطور میشه پیداش کرد >؟؟ و اینکه میشه هم ربات و سگ هر دو همزمان همراه باشن >؟
برای کرش اگه مادی چیزی نریختی که باعث کرش بشه پس از تو لانچر برو Advanced و ببین که weapon debris خاموش باشه.
برای لول آپ هم اون برای شروعه که اینقدر بهت پوینت میده که بازی رو استارت کنی ، بعدش از این خبرها نیست.
در مورد اینکه چی انتخاب کنی هم اصلا نگران نباش و مین مکس نکن ، بازی محدودیت لول نداره.
همه رو میتونی ببری بالا و از خودت یه باگ بسازی ، پس هرچی که فکر میکنی درسته انجام بده و به بقیه perkها هم پوینت اختصاص بده.

فقط برای توصیه چون تا کارت راه بیفته Intelligence رو هم چندلول ببر بالا که به کارت میاد.
یکی از خوبیهاش اینه که باعث میشه xp بیشتری از کارهایی که انجام میدی بگیری.
باقیش رو هر طور دوست داری لول آپ کن.
بازی مثل اسکایریمه ، هیچ محدودیتی نداری ، هر طور دوست داری بازی کن و خودت رو درش غرق کن.

در مورد همراه هم به نظرم روباته خیلی بهتره ، مخصوصا اوایل بازی.
و نه نمیتونی همزمان داشته باشیشون، باید یکی رو انتخاب کنی چون هر کدوم Perkهای خودشون رو دارن که به stats تو اضافه میکنن.
همزمان جفتش رو نمیشه داشت.

اگه سگه رو قبلا به عنوان همراه انتخاب کرده بودی و سوییچ کردی به ربات ، پس حتما فرستادیش بره.
باید ببینی کجا فرستادیش ، اسمش الان یادم نمیاد ولی جاش مشخصه.
خلاصش اینه که اگه انتخاب نکردی کجا بره بر میگرده همونجایی که اولین بار پیداش کردی.

بعدا که برای خودت ستلمنت یا base ساختی ، اینها و همراه هات رو میتونی بفرستی برن اونجا و هروقت خواستی اونها رو سوییچ کنی.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,666
نام
milad
برای کرش اگه مادی چیزی نریختی که باعث کرش بشه پس از تو لانچر برو Advanced و ببین که weapon debris خاموش باشه.
برای لول آپ هم اون برای شروعه که اینقدر بهت پوینت میده که بازی رو استارت کنی ، بعدش از این خبرها نیست.
در مورد اینکه چی انتخاب کنی هم اصلا نگران نباش و مین مکس نکن ، بازی محدودیت لول نداره.
همه رو میتونی ببری بالا و از خودت یه باگ بسازی ، پس هرچی که فکر میکنی درسته انجام بده و به بقیه perkها هم پوینت اختصاص بده.

فقط برای توصیه چون تا کارت راه بیفته Intelligence رو هم چندلول ببر بالا که به کارت میاد.
یکی از خوبیهاش اینه که باعث میشه xp بیشتری از کارهایی که انجام میدی بگیری.
باقیش رو هر طور دوست داری لول آپ کن.
بازی مثل اسکایریمه ، هیچ محدودیتی نداری ، هر طور دوست داری بازی کن و خودت رو درش غرق کن.

در مورد همراه هم به نظرم روباته خیلی بهتره ، مخصوصا اوایل بازی.
و نه نمیتونی همزمان داشته باشیشون، باید یکی رو انتخاب کنی چون هر کدوم Perkهای خودشون رو دارن که به stats تو اضافه میکنن.
همزمان جفتش رو نمیشه داشت.

اگه سگه رو قبلا به عنوان همراه انتخاب کرده بودی و سوییچ کردی به ربات ، پس حتما فرستادیش بره.
باید ببینی کجا فرستادیش ، اسمش الان یادم نمیاد ولی جاش مشخصه.
خلاصش اینه که اگه انتخاب نکردی کجا بره بر میگرده همونجایی که اولین بار پیداش کردی.

بعدا که برای خودت ستلمنت یا base ساختی ، اینها و همراه هات رو میتونی بفرستی برن اونجا و هروقت خواستی اونها رو سوییچ کنی.
دمت گرم داش ماکان ممنون 🌷❤️

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
410
نام
Ara$h
چند تا سوال داشتم
توضیحات کامل رو که ماکان جان داد ، در مورد مکان سگ چون اول گیمی احتمال زیاد تو sanctuary هست ، مگر اینکه settlement جدیدی رو باز کرده باشی
برای باگ weapon debris هم یه ماد هست فیکسش میکنه :
Weapon Debris Crash Fix
اگر مانیتورت بالای ۱۲۰ هرتزه هم گیم مشکل داره دیالوگ هاش سینک نمیشه صدای گیم هم همینطور برای اونم یه ماد هست فیکسش میکنه :D
High FPS Physics Fix

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر