FALLOUT 3

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مثل اینکه بازی سازها علاقه ای به j ندارند! من می خوام کنسولم را بفروشم:D
J هم به زودی میاد ! نگران نباش فعلا بازی های توپی مثل Fable 2 - Gears OF War 2 - Dead Space - Far Cry 2 - Saints Row 2 هستند که به زودی Left 4 Dead - COD5 هم اضافه میشه - تا اینها رو تموم کنی Fallout 3 هم دستته -
-----------------------------------------------
من حدودا 7 ساعات بازی کردم اما نمیدونم چرا خیلی به هم خوش نگزشت(اندازه Oblivion) !!! یعنی اونقدرها هم برام جذاب نیست که احتمالا دلیلش وجود Fable II هست که به شخصه لذت بسیار زیادتری ازش میبرم
;)
------------------------------------------

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
من مطمئنم یک چیزی اینجا نوشتم ولی الان نیستش..!!!!!! :eek: مثل اینکه مدیرها پاکش کردن..!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
گفتم اون مراحل اول هست که یک هو دختره بیدارت میکنه می بینی همه چی بهم ریخته...!

بعد میرسی به یک جا که می بینی یکی دو نفر بهت حمله میکنند .. (با اسلحه) بعد میری بالا باز هم با باتون میریزن سرت ..گرفتین کجا رو میگم ..؟

باید چکار کنم..؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من مطمئنم یک چیزی اینجا نوشتم ولی الان نیستش..!!!!!! :eek: مثل اینکه مدیرها پاکش کردن..!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بعد میرسی به یک جا که می بینی یکی دو نفر بهت حمله میکنند .. (با اسلحه) بعد میری بالا باز هم با باتون میریزن سرت ..گرفتین کجا رو میگم ..؟

باید چکار کنم..؟
با تگ sPOILER يه رفاقتي بكن.

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید

باید چکار کنم..؟
من از اونا که اسلحه دستشونه فرار کردم.
اونایی که باتون دستشونه بزنشون فرار نکن. البته میتونی فرار هم بکنی ولی هی میان دنبالت اعصابتو خورد میکنن
خیلی راه هاش تو در تو. (دقیق نمیتونم بگم) ولی باید بری یه اتاقه یه میز وسطشه. با کام÷یوتر تو اتاق کار میکنی. (یه جورایی هکش میکنی) بعد میزه از وسط باز میشه یه راه مخفی به طرف زیر زمین باز میشه. میری توش با یه کلم÷یوتر کار میکنی و یه در برات باز میشه از اونجا در میری

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
بعد از هک کامپیوتر و باز کردن در وسط اتاق از آن پایین اومدم بعد دختره میادش بعد 2 نفر میان که می گشمشون بعد وارد طونل میشم انتها یک در هست که انگار برای خروج هست هر کاری می کنم خارج نمیشه و ره برگشت هم نیست تو تونل گیر کردم نه می تونم برگردم و نه می تونم خارج بشم رو در که میزم یه پیامی میده مبنی بر اینکه باید یک دوره برگردم!!! در حالی که من رو آخرین سیوم سیو کردم و راه برگشت نیست؟؟؟

یک نفر یه توضیح کامل میده اصلا جریانش چیه؟؟؟!!!!

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
در مورد G.O.A.T Question کسی هست راه نمایی کنه تا جواب درست رو انتخاب کینم من فقط تونستم 3 تا مهارت بدست بیارم؟؟؟!!!

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
من بازی رو دوباره تا در خروجی 101 رفتم اما بازم خارج نمیشه صفحه ارتقاع مهارت ها و یا ادیت نام و ... میاد اما خارج نمیشه؟؟؟!!! داخل طونل گیر کرده نه راه پس دارم نه راه پیش چه کنم>؟

ممکنه DVD من مشکل داشته باشه من از حاجی خریدم

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید
در مورد G.O.A.T Question کسی هست راه نمایی کنه تا جواب درست رو انتخاب کینم من فقط تونستم 3 تا مهارت بدست بیارم؟؟؟!!!
اگه منظورت اون سوالاته که: (به نظر من) اونارو می÷سه که ببینه چه تخصصی داری بعد با توجه به جواب سوالاتی که دادی و طرز فکرت , خودش برات 3تا محارت انتخاب میکنه که میتونی دست کاریش کنی و خودت انتخاب کنی.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
میگم با دست خالی که نمیشه اونها رو کشت.!!! باتونی چیزی نمیشه گرفت..؟

بعد کدوم کامپیوتر رو می گید..؟

این بازی اعصاب آدم رو خرد میکنه معلوم نیست باید چکار کنی ..:mad:
میگم در ادامه این بازی جالب میشه یا نه همین جوری هست.؟

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید
میگم با دست خالی که نمیشه اونها رو کشت.!!! باتونی چیزی نمیشه گرفت..؟

بعد کدوم کامپیوتر رو می گید..؟

این بازی اعصاب آدم رو خرد میکنه معلوم نیست باید چکار کنی ..:mad:
میگم در ادامه این بازی جالب میشه یا نه همین جوری هست.؟
یه بار دیگه با دقت اول بازیو برو. تو یکی از اتاقها یه سری وسایل با یه چوب baseball هست.
کامپیوتر هم جاشو دقیق یادم نیست .ولی گیر بدی پیداش میکنی.
تو فقط کافیه از این محیط بیای بیرون , دیگه حله

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
من فکر کنم DVD من ایراد داره این چه شانسی هست همه از در بیرون اومدن غیر از من همه کارها رو انجام دادم و همه چیز رو هم برداشتم به بهترین نحو. مال من از HTG.IR هست

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
مگه بازی ناقصه و عیب داره؟ یعنی نگیریم؟
اینجور که بنده تو سايت های معتبر عرضه سورس ديدم همشون نوشتن که لينک های تورنتی که الان آمده و هست مشکل داره. و هيچکدومشون پيشنهاد نميکنن که دانلود کنيم. گفتن تا عرضه رسمی بازی صبر کنيد که ما هم همينکارو ميکنيم. بين بازی هايی که زودتر آمدن فقط این يکی مشکل دار بوده.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
اینجور که بنده تو سايت های معتبر عرضه سورس ديدم همشون نوشتن که لينک های تورنتی که الان آمده و هست مشکل داره. و هيچکدومشون پيشنهاد نميکنن که دانلود کنيم. گفتن تا عرضه رسمی بازی صبر کنيد که ما هم همينکارو ميکنيم. بين بازی هايی که زودتر آمدن فقط این يکی مشکل دار بوده.

چند درصد فکر میکنی فروشنده ها بیان اینو دوباره دانلود کنن
اونم با توجه به اینکه خیلیها گرفتن و تمومم کردن؟
مگر اینکه خودت بخوای دانلودش کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر