FALLOUT 3

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
منظورت از همشهری چیه؟
چرا در سطح 10 از 10 نیست؟ فقط بخاطر چندتا باگ یا سختی؟
برای فریدون osos!:
منظورت چی بود از ایرادات اخلاقی و تربیتی؟ بی شوخی بگم بدجوری بهم برخورد. من پیغام عمومی و خصوصی نمیتونم بهت بدم! وقتی pm میزاری نباید جواب بگیری؟!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
درود
hustler جان ممنون، نوش دارو پس از مرگ سهراب شد! :D. یه 10 دقیقه بعد از همون پست ردش کردم.
منظورت از همشهری چیه؟
برات P.M میکنم :D.
چرا در سطح 10 از 10 نیست؟ فقط بخاطر چندتا باگ یا سختی؟
باگ که نداره! یعنی اگر داره من ندیدم!!. سخت نیست! یعنی باید بدونی چیکار کنی، وقتی اومدی تو باغ دیگه کار تمومه، میری گله گله سوپر ماونت میکشی :D.
دوستان از Paradise Falls یه ماموریت میگیری که چند نفر رو Enslave کنی!، یادتون اومد؟ باید چیکار کنم؟
ممنون

پ.ن. لعنت به این بازی!، هر چقدر جلو میری جذابتر میشه نمیدونم چرا. اصلا خسته کننده یا تکراری نمیشه o.O.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
الان اگه بازی رو اجرا کنم از لایو بن میشم؟
بله ،
ميتونی تاريخ عرضه بازی رو از سايت Gamespotببينی که هنوز خيلی مونده بهش. اگر لايو نميری بگير . اما اگر ميری فعلا قيدشو بزن.

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
دقیقا فری هر چقدر که جلو میری جذابتر میشه . او مرحله رو یادم نمیداد یکم بیشتر توضیح بده ( مگه تو دستگات NTSC/J نبود )

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
یکی دقیقا بگه من که زبانم زیاد خوب نیست هم میتونم بازیش کنم و گیج نزنم ؟
مثلا تو دارکنس چون نقشه نداره و همش حرف میزنن من خیلی گم و گور میشم :confused:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
یکی دقیقا بگه من که زبانم زیاد خوب نیست هم میتونم بازیش کنم و گیج نزنم ؟
مثلا تو دارکنس چون نقشه نداره و همش حرف میزنن من خیلی گم و گور میشم :confused:
عمرا نوتنی کسی رو تو بازیسنتر پیدا کنی زبانش ازمن ضعیف تر باشه :D مایه ش یه دیکشنری ـه :D.
او مرحله رو یادم نمیداد یکم بیشتر توضیح بده ( مگه تو دستگات NTSC/J نبود )
پال ـه کنسول. میری جلوی Paradise Falls از یارو یه ماموریت میگیری که 4 نفر رو Enslave کنی. ببینم اگر شد 100% از محل PF برات عکس میزارم.
دقیقا فری هر چقدر که جلو میری جذابتر میشه .
درود برتو، الان یه بار دیگه راه افتادم درام SQ رو ریشه کن میکنم!. یکیش بد رو اعصابه. گفته باید وسیله اسلحه سازی فالانی رو بیاری، رفتم تو موقعیت دقیقا همون محل هستم ولی هیچی رو زمین نیست !!!.

پ.ن. فردا صبح میرم V 108 ببینم دنیا دست کیه :D.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,668
نام
محمد
سلام!
خب من می خواستم این بازی را بعد از Fable انجام بدم ولی فعلا تا Fable برسه این را بازی می کنم ببینم چی میشه. اوایل بازی یک کم نچسبه ولی بعد از 4، 5 ساعت بازی کردن اینقدر بچسب میشه که نمیشه ازش جدا شد :biggrin1: البته من بازی را با سرعت بازی نمی کنم تا لذتش از بین نره و خیلی جلو نرفتم ولی تا اینجایی که رفتم می تونم بگم فوق العاده است. وقتی Super Mutant (اون کوچولوهاش :biggrin1:) را با شعله افکن به آتش می کشم خیلی حال می ده :biggrin1: راستی من یکی دو جا HP بدون هیچ دلیل خاصی نصف شد، خواستم ببینم کسی میدونه جریانش چیه؟

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
سلام!
خب من می خواستم این بازی را بعد از Fable انجام بدم ولی فعلا تا Fable برسه این را بازی می کنم ببینم چی میشه. اوایل بازی یک کم نچسبه ولی بعد از 4، 5 ساعت بازی کردن اینقدر بچسب میشه که نمیشه ازش جدا شد :biggrin1: البته من بازی را با سرعت بازی نمی کنم تا لذتش از بین نره و خیلی جلو نرفتم ولی تا اینجایی که رفتم می تونم بگم فوق العاده است. وقتی Super Mutant (اون کوچولوهاش :biggrin1:) را با شعله افکن به آتش می کشم خیلی حال می ده :biggrin1: راستی من یکی دو جا HP بدون هیچ دلیل خاصی نصف شد، خواستم ببینم کسی میدونه جریانش چیه؟
احتمالا رفتی رو تله (تله که خرس میگیرن :biggrin1:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر