FALLOUT 3

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
ميگن هنوز روز اصلی ريليز بازی نرسيده درسته؟ ميگن بعد از Fable2ريليز ميشه درسته؟ این نسخه کپی هست که دزديده شده؟

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
ميگن هنوز روز اصلی ريليز بازی نرسيده درسته؟ ميگن بعد از ... ريليز ميشه درسته؟ این نسخه کپی هست که دزديده شده؟
تو چند صفحه گذشته بیشتر از 50 مرتبه همین پست رو با شکل های گوناگون ارسال کردی، اگر وقت کردی جواب دیگران رو بخون!!

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
تو چند صفحه گذشته بیشتر از 50 مرتبه همین پست رو با شکل های گوناگون ارسال کردی، اگر وقت کردی جواب دیگران رو بخون!!
بابا بخدا ميخونم اما گيج شدم.
کسايی که دانلود ميکنن ميگن هنوز سايت های معتبر عرضه سورس ، سورس اصلی و ريليز نهايی بازی رو قرار ندادن. چطور ميشه آخه؟

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
بابا بخدا ميخونم اما گيج شدم.
کسايی که دانلود ميکنن ميگن هنوز سايت های معتبر عرضه سورس ، سورس اصلی و ريليز نهايی بازی رو قرار ندادن. چطور ميشه آخه؟
شما نخز دیگه انقدر سوال کردن نداره برادر ( چند تا از بچه های همین سایت تموم کردن بازی)
.
فری من هم هنوز نتونستم اسلحه درست کنم ( مگه میشه اصلحه ساخت ؟:biggrin1: )
.
من الان تو Vault112

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
شما نخز دیگه انقدر سوال کردن نداره برادر ( چند تا از بچه های همین سایت تموم کردن بازی)
.
فری من هم هنوز نتونستم اسلحه درست کنم ( مگه میشه اصلحه ساخت ؟:biggrin1: )
.
من الان تو Vault112
نمیخوام بازی رو زود تموم کنم فعلا دارم سگ چرخ میزنم تو بازی کوئست جم جور میکنم :D.
اسلحه هم میشه ساخت! نمیدونم چطوری :D!!

eagle_storm

کاربر سایت
Mar 7, 2008
41
سلام من شنیدم اگه زبانت خیلی خوب نباشه نمیشه جلو رفت دوستانی که بازی رو گرفتن میشه بگن چه جوریاست با زبان در حد معمولی میشه جلو رفت؟؟

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
فریدون چقدر از بازی راضی هستی؟
10 از 10 ندید میگم حقشه!:cheesygri
OSOS!
قلیدون دست از دشمنی با این ژاپنی‌ها بردار! PM رو باز کن کاریت دارم لعنتی خز. رکس هم... .

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
من به بازی 9.5 میدم. درمورد زبان اگه بلد نباشی کار سخت میشه و لذتی هم نمیبری ولی میشه رفت .
من عاشق Breast shot هستم تو بازی اونم با Fatman:cheesygri.
البته Testicle Shot هم برای مردها در نوع خودش جالبه.:laughing:

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
دوستانی که به اتمام رسوندن ویا دارن راجع به بازی میگن لطف کنن بحث هاشونو توی اسپویلر بذارن، مرسی.

من عاشق B*reas*t shot هستم تو بازی اونم با Fatman.
البته T*esti*cle Shot هم برای مردها در نوع خودش جالبه.

الانه که سایت فیل تر بشه! :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
درود
اقا گلوله تموم کردم!، چند تا غول ( همشهری !!! :D ) ریختن سرم. 16 تا نارنجک داشتم که یه دفعه نمیدونم چی شد که 12 تا شده :confused:. واسه خریدن گلوله راهی هست
icon10.gif
.
فریدون چقدر از بازی راضی هستی؟
10 از 10 ندید میگم حقشه!:cheesygri
OSOS!
قلیدون دست از دشمنی با این ژاپنی‌ها بردار! PM رو باز کن کاریت دارم لعنتی خز. رکس هم... .
در حد 10 از 10 که نیست عمرا!:

• نقشه بازی میره رو اعصابِ.
  • صحنه ها نبرد بعضی وقتا قاتی میکنه و اصلا چیزی نمیبینی.
  • نمیدونم چرا بعضی وقتا 4 تا گلوله پیستول خالی میکنی رو سر رایدر ها اخ نمیگن :laughing: ( بدون Armor ).
برای صادق (KINDMAN):
P.M اتوماتیک کار میکنه! ممکنه به علت اختلال روحی روانی و برخی مشکلات تربیتی شما، این سیستم واسه شخص شما از کار افتاده باشه :smile:.

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
من که تمام کردم ( البته Side Quest رو بخیال شدم سر فرصت دوباره برم فقط برای FABLE II
در کل بازی فوق العاده ی بود . برای کسی که Eng خوب نیست اصلا پیشنهاد نمی کنم که بازی براش میشه جهنم .
9 از 10

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
من که تمام کردم ( البته Side Quest رو بخیال شدم سر فرصت دوباره برم فقط برای FABLE II
در کل بازی فوق العاده ی بود . برای کسی که Eng خوب نیست اصلا پیشنهاد نمی کنم که بازی براش میشه جهنم .
9 از 10
جدی میگی؟تا چه حد باید زبانت خوب باشه؟:((
مگه از find , search,و این افعال ساده باید بیشتر بلد باشیم؟:biggrin1:
فرق بین کار خوب و بد هم که تو بازی مشخصه.:biggrin1:

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
جدی میگی؟تا چه حد باید زبانت خوب باشه؟:((
مگه از find , search,و این افعال ساده باید بیشتر بلد باشیم؟:biggrin1:
فرق بین کار خوب و بد هم که تو بازی مشخصه.:biggrin1:
نه زیاد .اگه کار خوب بکنی Karma ت بیشتر میشه اگه بد Karma کم میشه .
فقط چیزی که جالبه Ending های بازی فرق زیادی هم هست یعنی با یک انتخاب میتونی همه چیو عوض کنی ( مربوط به سطح زبان)

RaPBoY

کاربر سایت
Mar 14, 2008
312
نام
رامتین
من از بازی خوشم اومده فقط همش تیر کم میارم پولم ندارم تیر بخرم تو megatone ام باید برم radio galaxy همش میمیرم!:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر