FALLOUT 3

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
کسایی که RPG باز نیست از بازی لذت میبرن یا نه ؟
100%
اون دموهای که من از Fallout 3 3 ديدم بيشتر اکشن بود تا RPG
کلاً بازيهای RPG جديد مثل قديميا نيستن که باعث سردرگمی بشن
اکثراً به سمت اکشن پيش ميرن...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
درود
متاسفانه بعد از عرضه نسخه اصلی فکر نمیکنم کسی از فروشنده ها بره و دوباره 8 گیگ دانلود کنه و کمتر کسی پیدا میشه در مورد چیزی که میفروشه حقیقت رو بگه ( نسخه قبل از عرضه هست یا بازی اصلی ).
پس دلدل نکنید.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خب اخه فریدون جان این نسخه وقتی که ریویو هست و 10 گرفته یعنی هیچ فرقی با نسخه اصلی هم نداره منم در مورد فروشندگان همین فکر رو میکنم:confused:
از مدیرای عزیز هم ممنونم پستمو پاک کردن ( اعصاب نداشتم یه چیزی گفتم:()

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
با اعلام اینکه خدا لعنت کنه اونی رو که به من گفت جی بخربازیهاش زودتر میاد خواستم ازمدیران محترم درخواست کنم تاپیک رو مهم بنمایید بازی بزرگی هست این بازی حداقل از برادرها دراغوش تکسچرهای لود نشده :biggrin1:(brothers in arms) ارزش بیشتری داره

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
abgx.net که تو لیست خودش قرار داده مشکلی هم ذکر نکرده! در ضمن به قول چنتا از دوستان بازی وقتی برای review فرستاده میشه قبلش مشکلاتش نا مقدار خیلی زیادی برطرف میشه تا امتیازات و نقدها ارزشش حفظ بشه.
فايل nuke و اينم لينكش خوب ببين كه nuke اعلام شده !!!
و بازي درين حالت توصيه نميشه !
علتش هم كه در قسمت nuke توضيح داده !
البته تا چند روز قبل stolen from p2p files
بود ولي الان نه . در هر صورت بازي nuke .

http://www.abgx.net/filename/?ch=6

gamenews

کاربر سایت
Mar 27, 2008
15
من که تا حالا 6 ساعت بازی کردم مشکلی هم نداشتم ولی اگه مشکل داشته باشه دیگه نسخه pc رو می خرم.
به دوستانی هم که rpg باز نیستن (مثل خودم)شدیدا توصیه میشه.بازیه که اگه انجام ندید از دستتون رفته!

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید
بازی اصلا به من نچسبید:laughing::laughing:((شوخی)) چون بعضی ها گفتن مشکل داره منم خیلی با عجله مراحل بازیو که مثل OBLIVION باید شخصیتو بسازیو.... زود رد کردم ببینم مشکل داره یا نه که خدا کنه تا اخر هم همین باشه

منم چند ساعتی بازی کردم:eek: خیلی بازی باحالیه. اونایی که OBLIVION دوست دارن با اینم خیلی حال میکنن. چون مراحل اولش مثل OBLIVION باید... نمیگم لو نره:cheesygri
در مورد باگ باید بگم من دو تا باگ نا قابل دیدم (که فکر میکنم تو نسخه کاملش هم باشه).
1. وقتی بازیو رو حالت سوم شخص میاری. با هر دو قدم 4 5 متر راه میره(من اینجوری احساس کردم)
2.اینو نمیشه گفت ایراد (تقریبا) تو اوایل بازی یکی اومد با من حرف بزنه ولی یه بنده خدا بینمون بود که دوربین زوم شده بود رو لباس این که بینمون بود:-" (مو رو از ماست کشیدم:cheesygri)

در کل این ایرادت تقریبا عادیه از نظر من این بازی تا 4 ساعتش مشکلی نداشت.

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
2 سايت معتبر bt.xbox-sky كه مخصوص دانلود , abgx.net كه فقط مخصوص چك كردن بازيهاست اين بازي رو مشكل دار اعلام كردن در واقع بازي از روي سورسش دزديده شده زودتر اونم يه كپي نا درست و عجولانه به همين دليل با باگهاي زيادي مواجه خواهيد شد و همچنين زودتر بازي كردن نسبت به زمان رليز رسمي بازي برابر با بن شدن خواهد بود چه انلاين چه افلاين !!!

ما که بازی کردیم چی کار کنیم:((

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
درود
متاسفانه بعد از عرضه نسخه اصلی فکر نمیکنم کسی از فروشنده ها بره و دوباره 8 گیگ دانلود کنه و کمتر کسی پیدا میشه در مورد چیزی که میفروشه حقیقت رو بگه ( نسخه قبل از عرضه هست یا بازی اصلی ).
پس دلدل نکنید.

تا جایی که من از دوستان فروشنده تحقیق کردم اگر مشکلی نباشه همینطوره که شما میگی
ولی اگر موردی یا مشکلی دیده بشه دوباره دانلود میشه
ما که بازی کردیم چی کار کنیم:((
خدایت بیامرزد:biggrin1:

.:Mojtaba:.

کاربر سایت
May 1, 2008
155
تا جایی که من از دوستان فروشنده تحقیق کردم اگر مشکلی نباشه همینطوره که شما میگی
ولی اگر موردی یا مشکلی دیده بشه دوباره دانلود میشه

خدایت بیامرزد:biggrin1:
درسته.........;)
البته باید بگم که فعلاً بازی تا 6 ساعت اولش مشکلی نداشته.

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
من فقط یه سوال داشتم:biggrin1:
واقعا بازی از زمان به دنیا آمدن شخصیت اصلی بازی شروع میشود؟؟؟؟؟؟
ولی من تقریبا اطمینان دارم این همان نسخه اصلی است ، چون اگر نبود امتیازات بالایی نمیگرفت. من که خودم تا فردا برای خرید اقدام میکنم:love:

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
فری چرا بد . بدون اینقدر ارزش داره که اگه مشکل داشت نسخه کامل بخری

من این Galaxy Radio چه جوری پیدا کنم هر راهی که میرم بم بسته :biggrin1: ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر