FALLOUT 3

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
تمام شد ، بالاخره تمام شد. وای ، خدای من ، شاهکار ، تاثيری که این بازی رو من گزاشت با کلمات قابل وصف نيست ، خيلی خيلی عالی بود ، فقط ميتونم بگم عالی بود :

يکی از تاثير گزار ترين صحنه ها ، اونجايی بود که با رئيس جمهور صحبت کرديم ، در عين ناباوری مشخص شد که طرفمون يک کامپيوتره ، واای ، خيلی جالب و غير منتظره بود ،
خب راه هايی که من برای بار اول انتخاب کردم تا پايان بازی :
رئيس جمهور رو که همون کامپيوتر باشه راضی کردم که بدرد این دنيا و... نميخوره و خودشو بايد نابود کنه + Raven rock
بعد هم که يک سيو زدم برای ادامه کوئست های فرعی
بعد رفتم سيتادل ، با رئيس صحبت کردم و بهش گفتم که ويروس دسته منه و ويروسو بهش دادم ( راه حل خوب ) بعد با اون روبات عظيم رفتيم جنگ ، وای که چقدر حماسی بود ، يکی از قشنگ ترين صحنه های بازی همينجا بود ، بعد رفتم تو Jefferson memorial و خودم رفتم تو که بتونم سيستم رو روشن کنم ، اما رمز رو نميدونستم ، و اینقدر زمان گذشت که سيستم منفجر شد ، و پايان بازی با نابود شدن مردم رو ديدم .
بعد دوباره لود کردم ، به اون دختره گفتم بره تو ، پرسيد کد چيه ؟ بعد تو ديالوگ ها کد آمد ، منم فهميدم دوباره لود کردم خودم رفتم کد رو زدم و دنيا نجات پيدا کرد ، واقعا این دمو آخرش خيلی قشنگ بود ، و بعد آهنگی که زد داشت اشکمو در مياورد ، جونمونو فدای اون پروژه کرديم ، چقدر زيبا .
حالا ميخوام دوباره بازی رو لود کنم و برم آب رو ويروسی کنم ببينم چی ميشه!! جالب بايد بشه .
خلاصه اینم از داستان ما ، اميدوارم همه به اندازه من از این بازی لذت ببريد .
خلاصه اینم از داستان ما ، اميدوارم همه به اندازه من از این بازی لذت ببريد .

يک نکته ديگه هم ميخوام بگم :

واقعا ببينيد دنيايی که تو این بازی معرفی ميشه چقدر سياه و تاريک هست ، انسان ها هيچ وقت عوض نميشن ، در موقعيتی که همه چی نابود شده ، ديگه هيچ کسی هيچی نداره که از دست بده ، تمام خوشی های دنيا از بين رفته ، بازم باهم ميجنگن ، و این موضوع رو شما ميتونين در آخرين ماموريت بازی هنگام جنگ همراه ربات متوجه بشيد ، و واقعا معنی این جمله رو خواهيد فهميد :
" War , War never changes "
چقدر زيبا ، اما تاريک ، سياه و وحشتناک

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
کمک:((
وقتی میره به دوران بچگیش باید چیکار کنم؟ میرم پیش اون دختر بچه میگه برو عروسی روک ویل یا همچین کسی رو بهم بزن ولی نمیدونم چطوری ..میرم باهردوتاشون صحبت میکنم ولی هیچ کاری نمیشه کرد....باید چیکار
کنم؟

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
تو ماموریتی که باید رفت تو غاری که با یه مشت بچه:cheesygri سروکار داری باید چیکار کرد ؟ کودکستانه؟!:laughing:
همون جا که پرنسس خانم کوچولوی تقلبی هستشااا:laughing:
هر کاری میکنم نمیتونم gate رو باز کنم

مرا دریابید:biggrin1:
ورود به vault 87

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
کمک:((
وقتی میره به دوران بچگیش باید چیکار کنم؟ میرم پیش اون دختر بچه میگه برو عروسی روک ویل یا همچین کسی رو بهم بزن ولی نمیدونم چطوری ..میرم باهردوتاشون صحبت میکنم ولی هیچ کاری نمیشه کرد....باید چیکار
کنم؟

مرا دریابید:biggrin1:
ورود به vault 87
سلام
دوستان شما Guide که من واسه این بازی نوشتم خوندید .
اگر اونو بخونید من مطمئنم مشکلتون حل میشه .

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
نمیدونم چرا انقدر ماموریتام رو دستم مونده.الان باید بچه اون خوانواده وست رو پیدا کنم.از اونور اون تری داگ بهم ماموریت داده.یکی دو نفرم درخواستای دیگه دادن که انجام ندادم.بسی گیج شدم:-"

حالا بیخیال.دو تا سوال داشتم.من اون سوپر نمیدونم چی رو آزاد کردم از دست دشمن اما وقتی میرم تو مگاتون با اون دختره حرف بزنم بازم باید دروغکی بگم رفتم یا اینکه بگم بعدا برم.من باید تو سوپره دقیقا چیکار کنم؟(دوا و غذا پیدا نکردم،همشم گشتم)

برادر این لوسی کسی نمیدونه کجاس یا کجا پیدا میشه؟ماموریت پیش روم همونه ولی هیچ چی تو نقشه نیست که برم جاش.اون 3 تا منطقه کنار خونشونم گشتم نبود.

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
نمیدونم چرا انقدر ماموریتام رو دستم مونده.الان باید بچه اون خوانواده وست رو پیدا کنم.از اونور اون تری داگ بهم ماموریت داده.یکی دو نفرم درخواستای دیگه دادن که انجام ندادم.بسی گیج شدم:-"

حالا بیخیال.دو تا سوال داشتم.من اون سوپر نمیدونم چی رو آزاد کردم از دست دشمن اما وقتی میرم تو مگاتون با اون دختره حرف بزنم بازم باید دروغکی بگم رفتم یا اینکه بگم بعدا برم.من باید تو سوپره دقیقا چیکار کنم؟(دوا و غذا پیدا نکردم،همشم گشتم)

برادر این لوسی کسی نمیدونه کجاس یا کجا پیدا میشه؟ماموریت پیش روم همونه ولی هیچ چی تو نقشه نیست که برم جاش.اون 3 تا منطقه کنار خونشونم گشتم نبود.

دوست عزیز شما تو اون فروشگاه باید 2 کار انجام بدید که یکیش اختیاری هستش
در واقع شما باید ابتدا غدا پیدا کنید و بعد از اون مقداری دارو

غدا رو باید از توی یخچال که در یک اتاق در گوشه اون فروشگاه هستش باید بردارید
و دارو هم باید از توی جعبه کمک های اولیه که به دیوار هستش باید بردارید که این کار اختیاری هستش

بعد باید برید پیش زنه و اگه Skill speechشما بالا باشه می تونید بهش دروغ بگید و ایتم ها دست خودتون بمونه و این قسمت از ماموریت رو رد کنید

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
اِ خوب من همرو برداشتم.پس بگو ،باید دروغ میگفتم:D
آخه من چندجا کارای ناجور کردم و پشیمونم.یکیش کشتن بابای دختره بود.گفتم اینجا رو دروغ نگم که مثکه راه نداره.

در مورد برادر لوسی کسی نظری نداره؟همش ازم می خواد اونو پیدا کنم و پیغامشو برسون.پیغام رو به کی بدم وقتی خونوادش مردن؟؟داداشه کجاس؟:((

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
خودم کشف کردم.یک در رو ندیده بودم تو تونله و گم شده بودم.
رفتم تمام family رو با خاک یکسان کردم.شمشیر آتیشی یارو رو هم گرفتم.عجب چیزیه:laughing:

خوب بریم دنبال باباش

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
اوه تموم شد.چقدر قشنگ بود این بازی.فقط یکم تلخ تموم شد. فکر اینجاشو نمیکردم.
ماموریتای فرعیش خیلی سختتر از خود ماموریتاش بود.کمی هم کوتاه بود.به همگی توصیه میکنم ماموریت فرعی ها رو کامل برن تا زود تموم نشه:((

راستی چقدر این شخیت fawk جالب و دوست داشتنی بود.حیف خیلی دیر پیداش کردم:biggrin1:

من کد رو با سرچ تو اینترنت پیدا کردم.در کل فوق العاده بود دیگه.

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
منم چند روزي هست بازي رو تموم كردم ... خيلي حال داد بازي خيلي خوفي بود اميدوارم نسخه هاي بعدي هم بياد ... بازي داراي محيط وسيع هست و هنوز جاهاي زيادي داره كه من دارم جستجو ميكنم... مخصوصا مكانهاي زير زميني...در ضمن من در بهترين karma هستم... و شبيه به عيسي شدم..:laughing:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
:eek: بازیش چرا اینقدر یهویی تموم شد؟:eek: الانشم خشکم زده باور نمیکنم:biggrin1: کلی برنامه داشتم. کلی اسلحه کلی پول که یدفه تموم شد. تازه نمیشه بعد از اتمام بازی ماموریت های فرعی رو انجام داد. برا چنین بازیی که پتانسیلش خیلی بالاست خیلی کم بود. خیلی خیلی کم بود. کاشکی یکم طولانی تر بود.
:((:((:((:((:((:((
راستی این پایین شهر rivet city یه دریه به نام broken bow که صد قفلش کردن. راه دیگه ای هم وجود داره که بشه رفت اونجا؟! یا باید قفلشو باز کنیم؟! این لوک پیک واسه باز کردن درها اسمش چیه و از کجا میشه خریدش؟!
تازه من هنوز اسلحه هم درست نکرده بودم که بازی تموم شد:cheesygri

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
راستی این پایین شهر rivet city یه دریه به نام broken bow که صد قفلش کردن. راه دیگه ای هم وجود داره که بشه رفت اونجا؟! یا باید قفلشو باز کنیم؟! این لوک پیک واسه باز کردن درها اسمش چیه و از کجا میشه خریدش؟!
تازه من هنوز اسلحه هم درست نکرده بودم که بازی تموم شد
منم اونجارو دورادور ديدم اما نزديک نرفتم ، لاک پيک که يکی از اسکيل هات هست که بنا به درجه سختی که هر قفل داره ، بايد به يک مقدار مشخصی برسونيش تو هر لول آپ . برای قفل های هارد بايد 75 باشه !
منم اصلحه نساختم + خيلی از کارای ديگه رو هم انجام ندادم ، برای همين 100 بار تو این تاپيک گفته شد قبل از کوئست آخر يک سيو داشته باشين تا بتونين هرکاری دوست داشتين انجام بدين!

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
ممنون. میدونم باید لول رو بالا ببرم ولی اون لوک پیک هایی که باهاش در رو باز میکنه از کجا بگیرم؟ و اسمش چیه؟
سلام
دوست عزیز برای باز کردن درها دو تا راه هست یکی Force Lock هست که اصلا پیشنهاد نمیشه در مورد Lock ای متوسط به بالا .
برای Pick کردن هر در شما به وسیله ای به اسم Boddy Pin احتیاج دارید که به طور Random توی Metal Box ها و Aid Pack ها و ... وجود داره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر