Xbox Fable

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
TBA
ناشر
Xbox Game Studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
577
خب فک کنم فیبل جدید همونی باشه که می خوای‌،چون اولا کامبت دیزاینر نینجا تئوری پای کار فیبل بوده که میشه انتظار داشت بازی کامبت خیلی جذابی داشته باشه،
دوم اینکه طبق شایعه اینا به صورت کلی از ویچر الهام گرفتن،
من خودم خیلی منتظر این بازیم خییییلی
البته نکته این هستش اگه کامبت دیزاینر نیجا تئوری پای کار بوده باشه زیاد نباید روی کامبت جذاب و عالی حساب کرد بهترین کامبت بازی نینجا تئوری تا الان DmC بوده که اونم زیر نظر کپ کام جذاب درآمد بقیه بازیهاشون در نهایت کامبت خوب یا معمولی داشتن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Nameless King

RAFA_1992

کاربر سایت
Jun 17, 2018
479
البته نکته این هستش اگه کامبت دیزاینر نیجا تئوری پای کار بوده باشه زیاد نباید روی کامبت جذاب و عالی حساب کرد بهترین کامبت بازی نینجا تئوری تا الان DmC بوده که اونم زیر نظر کپ کام جذاب درآمد بقیه بازیهاشون در نهایت کامبت خوب یا معمولی داشتن
خب دقیقا وقتی اینا زیر نظر کپکام بودن زمان و بودجه ی مناسب داشتن و کار رو دراورن،اینا عیارشون رو با هلبلید2 نشون می دن چون زمان و پول کافی داشتن

آخرین ویرایش:

KING.RG

کاربر سایت
Jun 12, 2021
467
داشتم آگهی های شغلی جدید Fable رو میدیدم که یسری جزییات از بازی توشون دیدم گفتم اینجا هم بذارم ببینید :D

- تو همه آگهی ها گفته شده که قصدشون اینه یک عنوان "کلاسیک" جدید genre-defining در ژانر Open-world Action RPG خلق کنن.
- در یکی از آگهی ها به character-driven gameplay and combat اشاره شده که نشون از شخصیت محور بودن بازی داره. لینک
- بازی دارای چرخه های شبانه روز و تغییرات آب و هوایی هست. لینک
- اسایل بصری بازی کاملا Realistic هست. لینک
- بازی دارای کات سین های سینمایی Real-time و Scripted events هست. لینک
- وجود تنوع محیطی (Geology) و استفاده از Photogrammetry. لینک

البته همه این اطلاعات قابل پیشبینی بود ولی خب دیگه میشه مطمئن بود که در بازی وجود دارن.

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,492
نام
Nightwing
داشتم آگهی های شغلی جدید Fable رو میدیدم که یسری جزییات از بازی توشون دیدم گفتم اینجا هم بذارم ببینید :D

- تو همه آگهی ها گفته شده که قصدشون اینه یک عنوان "کلاسیک" جدید genre-defining در ژانر Open-world Action RPG خلق کنن.
- در یکی از آگهی ها به character-driven gameplay and combat اشاره شده که نشون از شخصیت محور بودن بازی داره. لینک
- بازی دارای چرخه های شبانه روز و تغییرات آب و هوایی هست. لینک
- اسایل بصری بازی کاملا Realistic هست. لینک
- بازی دارای کات سین های سینمایی Real-time و Scripted events هست. لینک
- وجود تنوع محیطی (Geology) و استفاده از Photogrammetry. لینک

البته همه این اطلاعات قابل پیشبینی بود ولی خب دیگه میشه مطمئن بود که در بازی وجود دارن.
کی یعنی قراره عرضه بشه؟ :(

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
ایشالله نسل ۱۰ بازی های ماکرو میبینیم
رفیق Playground بازی قبلی خودش رو سال 2021 عرضه کرده است.حتی استودیو From Software که تخصص در عرضه سریع بازی هایش رو دارد هم به این سرعت نمی تواند دو بازی پشت سر هم عرضه کند.به نظر بنده این بازی اواخر سال آینده عرضه می شود.البته اینکه انتظار داشته باشیم در کنفرانس امسال بازی حضور داشته باشد هم کاملا به جا و منطقی هست و باید بخشی از بازی رو به نمایش بگذارند.

• Like
Reactions: earendilist

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
Fable in-game trailer was captured on Xbox Series X

به گفته Lead lighting artist بازی، تریلر نه تنها به صورت in-game بود، بلکه روی یک Xbox Series X هم اجرا میشد.

پ.ن: به نظر شخصی من، گرافیک فیبل حتی از هل بلید هم تخیلی تره! اولش فکر نمیکردم روی اکس باکس اجرا میشه:|

20230611_231923.jpg 20230611_231917.jpg 20230611_231926.jpg Fable - Xbox Games Showcase 1-1 screenshot.jpg 20230611_231929.jpg

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,772
نام
مراد حلیمی
از این نظر که فضای فیبل رو درست فهمیدن و چهارچوب کلی خوبی داره خوبه ولی از لحاظ این که هنوز زمان زیادی تا عرضه مونده یکم حال گیری بود.
کاش تو ماههای آینده یه نمایش گیم پلی کامل مخصوصا از گشت و گذار تو آلبیون نشون بدن.:x

.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر