Fable Legends

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
در مراسم GC سال 2013 یک عنوان تاپ دیگر برای XBOX ONE معرفی شد.

این عنوان نسخه جدیدی از Fable است که به نام Fable Legends معرفی شد

بازی دارای coop چهار نفره و بخش آنلاین هست و همچنین از اسمارت گلاس نیز پشتیبانی می کند.

59930354452518652973.jpg

آخرین ویرایش:

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
دوتا تصویر جدید:

اولی یه اسکرین شات باحال:

دومی ارت ورک یکی از محیط هایی اطراف آلبیون که داخل فیبل لجندز هست:

7l5lwn7jtuzd7zlnd23u.jpg
mind-blown.jpg
لعنت به این طراح های هنری لاین هد! :|
توی صنعتی که در حال حاضر هر کی بازیش رو تاریک تر بسازه اتمسفرش خوف تر میشه (!) واقعا خلق همچین دنیای فانتزی با این جو فقط از دست طراح های هنری لاین هد بر می یاد!
وای به حال اون روزی که اینها یه IP جدید بسازن! :-s
LionHead art designers = Wizards :d چنتا از طراح های هنری ـشون رو صادر کنن ونکوور برای Black Tusk. :d

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
می دونیم قبلا Lionhead درباره ی تکنولوژی LPVـیِ dynamic global illumination توضیحاتی داده بود. تکنولوژی ای که حتی خود Epic Games هم نتونسته بود به UE 4 اضافه ـش کنه ولی به لطف برنامه نویس های لاین هد این اتفاق افتاد! :d

حالا LPV چیه؟! LPV یا همون Light Propagation Volumes یه روش محاسبه ی نورپردازیِ Real Timeـه اولین بار به وسلیه ی Crytek کشف شد(:d) حالا لاینهد این سیستم رو گسترش و پیشرفت داده و با GPUـی Xbox One هماهنگ ـش کرده.
حالا لاین هد یه ویدئو برای نشون دادن این سیستم خفن نورپردازیش منتشر کرده، توضیحات ویدئو:

The video shows our lighting with dynamic time of day transitions. This is all rendered in-engine, in real-time, using an early version of the level we showed at E3. The level is lit with just a single directional light (the sun), and the sky.

ویدئو {حتما ببینید!} : watch?v=0OPOyiRapsQ

The assets and tech shown in the video are now a couple of months old, so expect the final version of this tech to look even better.

=========

این بحث فنی... اما سایت examiner طی مصاحبه ای که با نویسنده ی بازی، Andrew Walsh، داشته اطلاعات جالبی رو منتشر کرده.
مطلب سایت این طوری شروع میشه:

If you're a fan of the Fable franchise and are a bit worried about Fable Legends, don't be. Fable Legends is looking better and better everyday.

اما صحبت هاش:
"Yes there is [an overarching narrative]. All of the usual [elements] of the Fable narrative [are in the game. Things like] chattering NPCs, ridiculous villages, the storybook-fresco feel we’ve had in previous Fables, all of that is there for you.
"What we also have on top of that is this narrative discovery system where any hero has their own personality and has 3,000 lines of dialogue, filling this whole world up with this contextual system.

"[Your hero] will always say something appropriate to what you’re doing. Each hero will have different things to say about what is happening to you,"

==========

یه نکته ی جالب دیگه اینه که Lionhead بازم داره تیم ـش رو گسترش میده و مثل اینکه یه سری استخدام جدید رو شورع کرده!
اینم به عنوان حسن ختام... Cosplayـی Winter:

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,666
نام
محمد
اونایی که تو Xbox Event بازی رو انجام دادن اکثرا ناراضی بودن، خاک تو سر Lionhead اگه یه بازی بی کفیت عرضه کنه :|

Calm Down

کاربر سایت
Jul 5, 2014
64
اونایی که تو Xbox Event بازی رو انجام دادن اکثرا ناراضی بودن، خاک تو سر Lionhead اگه یه بازی بی کفیت عرضه کنه :|

بعد از بلاهایی که سر Fable اومد ملت انتظار داشتن یه Fable اه اصیل رو ببینن نه همچین چیزی

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
به نظر منم 100 البته همینطوره :D اتفاقا از ته دل ارزو میکنم با کله فیبل بخوره زمین تا اینها و مایکرو ادم بشه و بدن یه ip دیگه بسازن نه هی زرت و زرت فیبل بدن بیرون که جدا حالم بهم میخوره !

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,168
نام
Ehsan
سر دست راستم شرط می‌بندم "لجندر" اولین و آخرین فیبل نسلـه :-q.

آخرین ویرایش:

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
چه قدر اینجا فیبل بدخواه داره! :|8-|
مهم ترین انحصاری سبز برام بعد Halo و GeoW، همین Fable بوده! سر این تغییر سبک بازی و انلاین بودنش مطمئن باشید من از همه بیشتر ناراحت شدم. فیبل که داستان محور بوده رو چه به تغییر سبک و dungeon crawler و Coop چهار نفره و این مسخره بازی ها!
خودم هم احتمالا حتی اگر XBO داشت باشم سر همین مسائل بازیش نمی کنم!
ولی طبق اون چیزی هایی که خودشون گفتن بهتون قول می دم بازی حداقل در حد Fable III میشه و متای +80 میاره که برای یه dungeon crawler خب خیلی خوبه!
نمی خوام دفاع کنم، گفتم خودم از همه ناراحت ترم ولی اگر چیز هایی که درباره ی بازی گفتن راست باشه و عملی بشه حداقل موفق تر از اون چیزی که فکر می کنید عمل می کنه!

======

وقتی حتی RPGـهای بلاک باستر مثل TW 3 و DA I دنبال تقلید از بقیه ی بازی هان خداییش حیفه یه RPGـه یونیک مثل فیبل که تو خیلی از بخش ها متکی به خودشه کلا کنار بره. امیدوارم به زودی Fable IV رو ببینم! :d
اگر Lionhead نسل قبل IP جدید نساخت ربطی نداره این نسل هم نسازه! چرا فیبل باید کنار بره؟! :-/ اون قدر مایکروسافت بد با 1st Partyـهاش تا کرده که کسی انتظار دو تیمی شدن رو دیگه نداره! :|:d
ولی یه فرقی بین این نسل و نسل قبل وجود داره: 1. فیل اسپنسر اومده راس کار 2. رئیس لاین هد، تصمیم گیرنده ی بخش توسعه ی استدیو های اروپایی مایکروسافته! یعنی دستشون خیلی باز تره. خودش هم گفت متنفره از اینکه لاین هد فقط فیبل بسازه.
دیدیم لاین هد طبق شواهد دوتا تیم شده و داره بزرگ تر از قبل میشه.
زیادی حرف زدم برم ببینم ملت از چی ناراضی بودن! :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,666
نام
محمد
من که دلم میخواد هر 3 سال یه بار یه شماره از Fable بسازن، ولی این Fable Legends اصلا واسم امیدوار کننده نیست :D اگه همون Fable IV رو میساختن که الان همه عروسی راه انداخته بودن :D

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
ظاهرا" یه سری تو غار زندگی میکردن این چند وقته, حواسشون به کارنامه ی پرافتخار!! لاین هد نبوده:d

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
qc26r1s575g1qly1k7if.png

خب همون شخصیت Shroud داخل تریلر E3 هستش احتمالا.
ببینیم اطلاعات جدید چی میگه!:d

220px-Sterling-Inga-Shroud01-jpg_%282%29.jpg

==========

راستی هنوز سر حرفم هستم! :-" قبل E3 گفتم شاید یه کالکشن برای 10سالگی فرانچایز امسال روی Xbox One عرضه کنن... امیدوارم گیمزکام معرفی بشه! :d
البته اگر قراره باز سازی نشده باشن یا به IP جدیدشون ضربه بزن همعرفی نشه بهتره. :-<

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
اقا اخرش بازي singleplayer داره؟؟؟بدون نياز به آنلاين شدن و آنلاين بازي كردن؟
اگه اره اونوقت چه فرقايي با مود انلاين و coop داره؟؟(جذابيت و ساختار و داستانش منظورمه)

مرسي

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر