Fable Legends

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
در مراسم GC سال 2013 یک عنوان تاپ دیگر برای XBOX ONE معرفی شد.

این عنوان نسخه جدیدی از Fable است که به نام Fable Legends معرفی شد

بازی دارای coop چهار نفره و بخش آنلاین هست و همچنین از اسمارت گلاس نیز پشتیبانی می کند.

59930354452518652973.jpg

آخرین ویرایش:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
توی تویتر انیورسری بازی یه مسابقه گذاشته بودن,سوالش این بود:
In which town does the Hero's story begin in Fable TLC? GO!
منم شرکت کردم ولی برنده نشدم :((
جواب oakvale بود
من نوشتم aokvale :((آخه چرا :((
ولی اطلاعاتم درباره بازی خوب بود,حال کردم :D

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
این بازی واقعا میتونه فوق العاده باشه
گیم پلی لذت بخش...کارکتر های دوست داشتنی که گیمر بتونه ارتباط بیشتری برقرار کنه باهاشون..

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
همون طور که می دونید بازی چند هزار سال قبل از Fable اول هستش ، یعنی خبری از آلبیون صنعتی نیست .
OakField رو توی Fable II خیلی دوست داشتم امیدوارم یه چیزی شبیه اون ببینیم :d

اما یه چیزی که فکر می کنم برا همه سوال باشه محیط بازی هستش یعنی ببینیم مثل قبل هست یعنی نمی دونم بهش چی می گفتن hub-based (؟!) یا Open World شده . . . که به نظر میاد OP شده ! :d
فقط امیدوارم محیط بازی رو الکی بزرگ نکنن مث اسکایریم به جاش کلی ماموریت زاغارت و شخصیت باقالی بریزن توی بازی !! :d

این ها هم طراحی یه طرفداره که گفته بود توی کلاس هنرِ مدرسه کشیدم!

عضو توئیتر نیستم و گرنه مثل رفیقمون- که به Rare نشون داد -بهشون نشون میدادم هنر نزد ایرانیان است! :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,667
نام
محمد
اما یه چیزی که فکر می کنم برا همه سوال باشه محیط بازی هستش یعنی ببینیم مثل قبل هست یعنی نمی دونم بهش چی می گفتن hub-based (؟!) یا Open World شده . . . که به نظر میاد OP شده
محیط بازی تو نسخه های تعداد زیادی مپ بود که به هم وصل شده بودن و برای رفتن به مپ بعدی باید کلی لودینگ رو تحمل می کردیم :| امیدوارم دیگه از این چیزها نداشته باشیم و یه Open World واقعی شده باشه :D
عضو توئیتر نیستم و گرنه مثل رفیقمون- که به Rare نشون داد -بهشون نشون میدادم هنر نزد ایرانیان است
اگه مشکلی نیست من برم توی توئیترشون بزارم :D خیلی جالب شده.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
محیط بازی تو نسخه های تعداد زیادی مپ بود که به هم وصل شده بودن و برای رفتن به مپ بعدی باید کلی لودینگ رو تحمل می کردیم :| امیدوارم دیگه از این چیزها نداشته باشیم و یه Open World واقعی شده باشه :D

اگه مشکلی نیست من برم توی توئیترشون بزارم :D خیلی جالب شده.

فکر کنم گفتن مثل قبله,ولی بزرگتر شدن و لودینگها هم کوتاه تر :)

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
اگه مشکلی نیست من برم توی توئیترشون بزارم :biggrin1: خیلی جالب شده.

نری اینها رو بذاری ابرومون میره!!!! :d بد برداشت کردید چرا اینها مال یه بنده خداست که برای لاین هد توئیت کرده!!! :d همین دیروز پریروز!!
اعتماد به نفس دادی می کشم اگر باحال شد همین جا می ذارم بعد اگر دوست داشتی بفرست! OK ؟! :d

محیط بازی تو نسخه های تعداد زیادی مپ بود که به هم وصل شده بودن و برای رفتن به مپ بعدی باید کلی لودینگ رو تحمل می کردیم :| امیدوارم دیگه از این چیزها نداشته باشیم و یه Open World واقعی شده باشه :biggrin1:

Open World واقعی داریم تا OP واقعی!! :d صد سال سیاه نمی خوام مث اسکایریم و Fallout 3 بشه! ولی مث Fallout New Vegas بلا مانعست! :d

فکر کنم گفتن مثل قبله,ولی بزرگتر شدن و لودینگها هم کوتاه تر :)

خیلی خیلی خوبه اگر این طوری بشه همون کاری که بایوور برای Dragon Age I انجام میده تا محیط بزرگ به داستان و شخصیت پردازی و ماموریت های جانبی اسیب نزنه! :bighug:

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,667
نام
محمد
نری اینها رو بذاری ابرومون میره!!!! :d بد برداشت کردید چرا اینها مال یه بنده خداست که برای لاین هد توئیت کرده!!! :d همین دیروز پریروز!!
اعتماد به نفس دادی می کشم اگر باحاش شد همین جا می ذارم بر اگر دوست داشتی بفرست! OK ؟! :d
من فکر کردم یکی از دوستات کشیده! :D ولی کلا طراحیش جالب بود. اگه بهتر از اینا میتونی بکشی که چه بهتر :D

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
اعتماد به نفس دادی می کشم اگر باحاش شد همین جا می ذارم بر اگر دوست داشتی بفرست! OK ؟! :d

Open World واقعی داریم تا OP واقعی!! :d صد سال سایه نمی خوام مث اسکایریم و Fallout 3 بشه! ولی مث Fallout New Vegas بلا مانعست! :d

خیلی خیلی خوبه اگر این طوری بشه همون کاری که بایوور برای Dragon Age I انجام میده تا محیط بزرگ به داستان و شخصیت پردازی و ماموریت های جانبی اسیب نزنه! :bighug:

Oooops
راست میگی فکر کنم این حرفو بایوور زده بود :D
شایدم اینا هم گفته بودن؟#:-s
قاطی کردم :D ولی فکر نکنم OW شده باشه.به نظر من که همینجوره.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
فقط امیدوارم محیط بازی رو الکی بزرگ نکنن مث اسکایریم به جاش کلی ماموریت زاغارت و شخصیت باقالی بریزن توی بازی !!
:d
اسکایریم با اینکه شونصد برابر بزرگتره ولی مپش شلوغتره Fableـه:d
مپ های Fable خیلی خلوتن:|

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
LionHead سر راه هایپ ترین سرعت گیر ساخته چرا ؟! :d
بعد از هر دو خبر خوب یه خبر نه چندان خوب میاد !

و اما پروژه ی خودم! :d من نه نقاشم و نه هنرمند ، نه . . . و و و ! ولی خب طرفداریم دیگه ! :d
یه بخش از اون چیزی که توی فکرم بود ولی با این اخبار جدید رفت توی حالت انتظار !
سعی خودم رو کردم دیگه ، فقط نخندید :

اما هدفم چی بود از این طور عکس گرفتن . . . قصد داشتم چنتا از همین بخش ها ایجاد کنم با کنار هم قرار دادنشون یه تصویر از آلبیون به دست میومد!
هر چند اینهم کامل نیست ولی پروژه ی جاه طلبانه ای بود ! (مخصوصا برای امثال ما! :d)
حالا شاید کاملش کردم . . .

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
اما هدفم چی بود از این طور عکس گرفتن . . . قصد داشتم چنتا از همین بخش ها ایجاد کنم با کنار هم قرار دادنشون یه تصویر از آلبیون به دست میومد!
یه تصویر از آلبیون
Load Screen هاش یادت نره:d

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد

چرا زود قضاوت کردیم ؟! :| در واقع چرا فقط تیتر رو خوندیم ؟! :| :d
خوبه من امیدی به این نسخه ندارم,هایپم برا انیورسریه :biggrin1: این هرچی میخواد باشه,باشه.
LionHeadسر راه هایپ ترین سرعت گیر ساخته چرا ؟!

:|:|

Game director on Fable Legends David Eckelberry has clarified a little how the game will be structured so that it evolves over the course of many years. Episodic content will insure that the narrative isn’t forgotten due to a focus on multiplayer
“The storyline is absolutely there and very important,” Eckelberry told IGN. “Of course there’s a higher purpose with a broad storyline that combines the various quests. But we tell new stories all the time. That’s the beauty of episodic content.

“We don’t want Fable Legends to stop when you finish the game. You should think about seasons and episodes. Fable Legends might just be Season One and we can add new quests and stories in the future, in the form of DLC for example
.

واقعا برای خودمون متاسفم! :d اون چیزی که بعد از خوندن کل متن برداشت کردم :
Fable Legends که احتمالا در سال 2015 منتشر میشه ، یه بازی کامل هستش مثل همه ی فیبل های قبلی .
یعنی 10 ساعت به طور مثال گیم پلی داره و ماموریت فرعی داره و . . . . ولی یکی دو سال بعدش یه محتوای اضافی براش منتشر میشه که در واقع خودش یه بازی کامل هستش و یه جورایی Fable Legends 2 هستش ! و این مدام تکرار میشه ! :d این طوری بود که سازنده گفت این بازی شما رو 5 تا 10 سال در گیر میکنه! مث Destiny !
این ویژگی فوق العادست :bighug: هر چند احتمالا 5 تا 10 سال نباید منتظر Fable IV موند. :-":d

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر