Fable Legends

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
در مراسم GC سال 2013 یک عنوان تاپ دیگر برای XBOX ONE معرفی شد.

این عنوان نسخه جدیدی از Fable است که به نام Fable Legends معرفی شد

بازی دارای coop چهار نفره و بخش آنلاین هست و همچنین از اسمارت گلاس نیز پشتیبانی می کند.

59930354452518652973.jpg

آخرین ویرایش:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
درسته پیتر تو شماره سه گند زد ولی با این حال پیتر بود :(( . به این شماره که پیتر بالا سرش نیست زیاد امید ندارم :(

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
درسته پیتر تو شماره سه گند زد ولی با این حال پیتر بود :(( . به این شماره که پیتر بالا سرش نیست زیاد امید ندارم :(

من با اینکه عاشق سری Fable ام اما زیاد به این امید نداریم. . .
نه به خاطر اینکه پیتر مولینو نیست . نیست که نیست ، چه بهتر :d
همین بود به قول خودت گند زده بود به فیبل 3 و با افتخار و اقتدار قبل از عرضه ی بازی تو هر نمایشگاهی حاضر میشد می گفت :
"هر چیزی که باعث RPG بودن فیبل 3 میشد رو ازش حذف کردیم ":|
...............................................
به خاطر این هم به این بازی امید ندارم چون پایش بر اساس Coop و انلانین بودنش گذاشته شده . . .
اصل فاز فیبل ( یا هر نقش افرینی دیگه ) اینه ساعت ها - مخصوصا شب ها :d - بشینی پای بازی و تجربه ی "شخصی" داشته باشی از دنیا و ماموریت
هاش!!
درسته بازی های قبلی هم Coop داشت ولی اجباری نبود

=======================================

این بازی ای هم که گفتن دوست داریم در کنار فیبل بسازیم :
با اینکه دوست دارم هر چه زودتر Black and White 3 رو ببینم ولی ترجیح می دم یه IP جدید تو سبک RPG باشه

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من با اینکه عاشق سری Fable ام اما زیاد به این امید نداریم. . .
نه به خاطر اینکه پیتر مولینو نیست . نیست که نیست ، چه بهتر :d
همین بود به قول خودت گند زده بود به فیبل 3 و با افتخار و اقتدار قبل از عرضه ی بازی تو هر نمایشگاهی حاضر میشد می گفت :
"هر چیزی که باعث RPG بودن فیبل 3 میشد رو ازش حذف کردیم ":|

...............................................
به خاطر این هم به این بازی امید ندارم چون پایش بر اساس Coop و انلانین بودنش گذاشته شده . . .
اصل فاز فیبل ( یا هر نقش افرینی دیگه ) اینه ساعت ها - مخصوصا شب ها :d - بشینی پای بازی و تجربه ی "شخصی" داشته باشی از دنیا و ماموریت
هاش!!
درسته بازی های قبلی هم Coop داشت ولی اجباری نبود

=======================================

این بازی ای هم که گفتن دوست داریم در کنار فیبل بسازیم :
با اینکه دوست دارم هر چه زودتر Black and White 3 رو ببینم ولی ترجیح می دم یه IP جدید تو سبک RPG باشه

درسته ولی همین فرد فیبل1 رو خلق کرد :((
ان شاالله IP جدید باشه :)

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
اطلاعات مختصر ولی جالبی منتشر شده
هر شخصیت ویژگی های اخلاقی خودش رو داره ، انگار تصمیمات اخلاقی هم وجود داره و تعیین کننده ی روابط بین قهرمان ها هستش
خلاصه ی کلام فکر می کنم در این زمینه از ساخته های بایوور الگو گرفته باشن
yahoo_6.gif

You can also develop relationships with other characters by completing side-quests, similar to Mass Effect’s loyalty missions.
Different characters have their own different moralities, and there will be options you have along the way in your quest of doing something that’s good or not so good, but most of your character’s personality is established when you choose which character you want to play
.
“Some of our characters are dashing and brave and they’re practically Superman – they’re trying to do everything right all the time. Some of our characters are in it for the money. Some of our characters are a little bit too violent, but they can kill these creatures and the rest of the world doesn’t really mind – nobody wants to arrest them. So they like violence, but because they’re on the side of good, they can get away with it. And we have another character who’s just doing this because he’s run up a really big bar tab, and if he doesn’t pay it off he’s in trouble.”

News: New Fable Legends details - Lionhead revives moral choices, heroes can have "relationships" - Xbox 360 - The Official Magazine

آخرین ویرایش:

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
اطلاعات تا اینجا فوق العاده بوده ، مخصوصا این ارتباطات که شدیدا باهاش حال کردم!
بگذریم . . . ، وارد بخش Fable Legends توی سایت lionhead شدم ، یه سری اطلاعات کوتاه نوشته که اینو دیدم :
You can play the game single player, with a party of three heroic AI companions that follow your lead through stories and adventures

خب بازی رو میشه تک نفره بازی کرد این رو قبلا هم می دونستیم! ولی به شخصه نمی دوستم که اگر Coop بازی نکنی همراهات به وسیله ی هوش مصنوعی کنترل میشن!
فوق العادست این ویژگی!! :bighug: مخصوصا برای بازی ای که قراره همیشه انلاین باشه . . .
البته با این وضعیت فکر می کنم آفلاینش کنن!!:d
You’ll be able to customize your abilities, alter your appearance, and advance your Hero by earning experience and finding new armour, weapons, and treasures.
این جور که بوش میاد (حداقل امیدوارم! )ویژگی های RPG بازی هم یه عمقی بگیره :x

پ.ن: 1.کاش مولینو زودتر می رفت!! :d
2.خاک تو سرشون چرا Anniversary رو تاخیر زدن؟! هایپ زده بالا و فیبل خون افتاده!! :d

آخرین ویرایش:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
اطلاعات تا اینجا فوق العاده بوده ، مخصوصا این ارتباطات که شدیدا باهاش حال کردم!
بگذریم . . . ، وارد بخش Fable Legends توی سایت lionhead شدم ، یه سری اطلاعات کوتاه نوشته که اینو دیدم :

خب بازی رو میشه تک نفره بازی کرد این رو قبلا هم می دونستیم! ولی به شخصه نمی دوستم که اگر Coop بازی نکنی همراهات به وسیله ی هوش مصنوعی کنترل میشن!
فوق العادست این ویژگی!! :bighug: مخصوصا برای بازی ای که قراره همیشه انلاین باشه . . .
البته با این وضعیت فکر می کنم آفلاینش کنن!!:d

این جور که بوش میاد (حداقل امیدوارم! )ویژگی های RPG بازی هم یه عمقی بگیره :x

پ.ن: 1.کاش مولینو زودتر می رفت!! :d
2.خاک تو سرشون چرا Anniversary رو تاخیر زدن؟! هایپ زده بالا و فیبل خون افتاده!! :d

فقط خنگ نباشن :D
:|/:)

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
مثل اینکه بازی رو در گیمز کام برای منتقدین پشت در های بسته 20 دقیقه گیم پلی نشون دادن؟! :-/ چرا صدا هیچکی در نیومد؟! :d
The surprise reveal at the end of the game is that there’s actually a fifth player involved: an optional villain playing on the touchscreen and setting up traps in the levels (including the hobbe ambush) and directing around the boss via a top-down view
What was demonstrated to us though was a four-player co-op game that on the face of it has little to do with the original games. It’s set in the same world of Albion, several hundred years before even the first game, but the four characters have clearly delineated character classes: a bruiser of a female fighter, a dandy with a rapier, an ice spell-equipped mage, and a crossbow-wielding tough guy

با اینکه گفتن بازی 2014 نمی اید ولی تا حالا اطلاعات خوبی ازش اومده (این بالایی ها جدید نستن البته! ) توی هایپ بد نبودن ، مثلا گفتن بتای بازی 2014 در دسترس خواهد بود.

game director David Eckelberry told OXM:
"As time goes on and we reveal more and more about the game, we're going to show you things like: which hero do you want to make next? And we'll show you concepts, and get the fans involved with that project.
فکر نکنم خیلی طول بکشه تا اطلاعات بعدی منتشر بشه! :d لااقل دمشون گرم مث بقیه ی استدیو های مایکروسافت بخور ، بخواب نیستن! :d
Fabel A رو دارن ، Fable L رو هم دارن به علاوه هم که گفتن یه پروژه ی غیر فیبلی هم مث اینکه دارند!
کی میشه ببینم کله شیر به دوران اوج برگرده؟! :bighug:
کانسپت ها رو فعلا رد کنید سه چهار تا شو بیاد که تو کف هنر طراحیتونیم :d:
homepage-blacksmith.png

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر