Fable Legends

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
در مراسم GC سال 2013 یک عنوان تاپ دیگر برای XBOX ONE معرفی شد.

این عنوان نسخه جدیدی از Fable است که به نام Fable Legends معرفی شد

بازی دارای coop چهار نفره و بخش آنلاین هست و همچنین از اسمارت گلاس نیز پشتیبانی می کند.

59930354452518652973.jpg

آخرین ویرایش:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
اسمش Fable IV بود، بازی آنلاین نبود، سیستم گیم پلی بازی مثل نسخه های قبل بود، در کل بازی یه دنباله مستقیم و مشابه سری اصلی بود آره حل بود.
خب پس صرفا موضوع اسم نیست :D Fable iV بود بازم همین داستانارو اگه داشت شاید برعکس خیلی استقبال میشد! اما اینم در کل بازی بدی نمیشه هرچند شکی نیست که موفقیت فیبل ۱ مخصوصا ۲ تکرار نمیشه

- - -ویرایش - - -

شما فیبل بازی کردی؟ اگه کرده باشی می فهمی این بازی کلا شباهتی به فیبل نداره
پس صرفا مساله اسم نیست ، این بازی کلا از بیخ با سری فیبل فرق داره حالا اسمش رو هرچی می خوای بزاری بزار
خوبی عزیزم؟! اصلا فهمیدی من چی گفتم ؟ رو هوا سعی کن نقل قول نکنی عمو

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
خب پس صرفا موضوع اسم نیست :D Fable iV بود بازم همین داستانارو اگه داشت شاید برعکس خیلی استقبال میشد! اما اینم در کل بازی بدی نمیشه هرچند شکی نیست که موفقیت فیبل ۱ مخصوصا ۲ تکرار نمیشه

- - -ویرایش - - -

خوبی عزیزم؟! اصلا فهمیدی من چی گفتم ؟ رو هوا سعی کن نقل قول نکنی عمو

مساله اینه که شما خودت نمی فهمی داری چی می گی
از آواتار و پلتفرم هاتم معلومه کلا فیبل بازی نکردی ، مثل خیلی های دیگه یک چیزی شنیدی و روی شنیده ها داری حرف می زنی ;)

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
از آواتار و پلتفرم هاتم معلومه کلا فیبل بازی نکردی ، مثل خیلی های دیگه یک چیزی شنیدی و روی شنیده ها داری حرف می زنی ;)
هرکی آواتار PS داره فیبل بازی نکرده؟:|

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
:))
b54c84b1e24eeb6c29599f28f266a1cbaeb72b57.jpg

من این فیبل هارو قورت دادم از بس بازی کردم . این عکس هم ۲ ماه پیش فرستادم به یکی از صفحه های اجتماعی استودیو لاین هد ;)
فن ۲آتیشه این سری هستم و خیلی ها میدونن این رو . هر چی هم استودیو لاین هد تاحالا ساخته به جز یکی دوتا عنوان همرو بازی کردم مخصوصا Black & white سری فوق العاده ای بود هرچند دیگه ساخته نشد
به خاطر تخلفت و تاریخ عضویتت دیگه ارزش نداره چیزی به شما بگم:)

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
هرکی آواتار PS داره فیبل بازی نکرده؟:|

کسی داریم تا کس

خب بهترین بازی سال تبدیل میشه به یه بازی به درد نخوره تکراری که اصلا هم ارزش نداره
lol.gif

به بازی سنتر خوش آمدید
shrewd.gif

:))
b54c84b1e24eeb6c29599f28f266a1cbaeb72b57.jpg

من این فیبل هارو قورت دادم از بس بازی کردم . این عکس هم ۲ ماه پیش فرستادم به یکی از صفحه های اجتماعی استودیو لاین هد ;)
فن ۲آتیشه این سری هستم و خیلی ها میدونن این رو . هر چی هم استودیو لاین هد تاحالا ساخته به جز یکی دوتا عنوان همرو بازی کردم مخصوصا Black & white سری فوق العاده ای بود هرچند دیگه ساخته نشد
به خاطر تخلفت و تاریخ عضویتت دیگه ارزش نداره چیزی به شما بگم:)

اصولا کسی که گیرش روی قیبل فقط اسمشه حال و اوضاعش معلومه
از این عکس ها هم من 50 تا برات می زارم ، انقدر دوست و رفقا کلکسیون گیم دارن که منی که از دیوید کیج حالم به هم می خوره عکس از Beyond و Heavy Rain با نام کاربری هم می زارم برات

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
کسی داریم تا کس
اینکه تروله!کلا مزه بازیسنتر به همیناست:d

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
So hearing Fable Legends will have a single player campaign, actually confirmed by a facebook interaction it looks like... That's good news

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,777
نام
مراد حلیمی
منم همه fable ها رو بازی کردم ولی هیچ کدومش شماره 1 نشد.....
نوآورانه ترین و غنی ترین شماره همون شماره اول بود متاسفانه تو شماره های بعدی بازی خیلی تکرار شد و اونقدری که باید تغییر نکرد(البته شماره 2 تغییرات مناسبی داشت ولی عوضش ماموریتها و بالانس پول درآوردن و برخی موارد توش افت محسوسی داشت)

ایده های fable1 در زمان خودش فوق العاده بود

.

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
watch?v=VInHaTtFSVU

تریلر جدید :D خیلی گرافیک خوشگلی داره :D

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,315
نام
Rashed
خب برای PC هم منتشر میشه!فقط کاش مایکرو با انحصاری های دیگه این کار رو نکنه:|

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,777
نام
مراد حلیمی
شما چطور طرفدارای xbox هستین که تاپیک این بازی رو ول کردین
چقدر نمایش دیشب بازی خوشگل بود:d........واقعا گرافیک دل نوازی داشت پیشرفتش ستودنی بود

.

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
من فکر میکنم با سبک و سیاقی که این نسخه در پیش گرفته اومدنش واسه win10 یه جون تازه بهش میده. از اون بازیهاست که قراره بصورت بلند مدت ساپورت بشه (بقول سازندش). یعنی یه دنیا خلق میکنه که ملت دورهمی توش خوش بگذرونن. همچین بازیهایی نیاز به یوزرهای زیاد دارن تا هم لذت بازی رو بیشتر کنن و هم عاملی بشن واسه جذب افراد بیشتر به بازی.

ما الان بازیهای آنلاین زیادی چه روی pc و چه روی موبایل داریم که بهترین نیستن ولی صرفا بخاطر جذب مناسب کاربرها و زیاد شدن یوزرهاشون خودبخود بزرگ و بزرگتر میشن.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر