Fable III

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,666
نام
محمد
سلام!
چه حالی میده مثلا یکی رو بیارن بخوای بهش لقب شوالیه بدی :D. منم که اولی رو با شمشیر سر میزنم :D.
:D

مثلا اگه میشد اون حرکات و ادا و اطوارهای توی بازی را خودمون انجام بدیم خیلی جالب می شد :D مثلا گیتار بزنیم یا مثلا Come Back To My Place :D :D :D

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام!

:D

مثلا اگه میشد اون حرکات و ادا و اطوارهای توی بازی را خودمون انجام بدیم خیلی جالب می شد :D مثلا گیتار بزنیم یا مثلا Come Back To My Place :D :D :D
به نظر من مولینیو دقیقا به خاطر همون شکلک‌ها می‌خواد ناتال را وارد این بازی کنه. ایده خیلی خوبیه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,666
نام
محمد
سلام!
یک Concept Art زیبا از بازی که مربوط به شهر Bowerstone هست:

-----------------
امیدوارم هر چه زودتر اطلاعات یا تریلر جدیدی از بازی منتشر بشه. مردیم از خماری:D من که دوباره می خواهم برم سراغ Fable II. راستی کسی خبر داره که نسخه Game Of The Year Edition بازی که دو تا DLC بازی را هم شامل میشه منتشر شده یا خیر؟!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,091
نام
نـــــــویـــــــــد
من که دوباره می خواهم برم سراغ Fable II. راستی کسی خبر داره که نسخه Game Of The Year Edition بازی که دو تا DLC بازی را هم شامل میشه منتشر شده یا خیر؟!

منتشر شده ! 2 3 هفته اي هست فكر كنم !

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
منتشر شده ! 2 3 هفته اي هست فكر كنم !
خیلی بیشتر از یکی دو هفته هست . من 40 روز شایدم بیشتره که گرفتمش.
بازی رو حتما باید تا اخر رفته باشید که بتونید مراحل اضافه رو برید. اینم بگم که مراحلش خیلی جالبه.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,157
یه نکته رو درباره ی این GOTY Edition بگم که مربوط به این تاپیک هم میشه.:biggrin1:
یه Quest داره به نام See Your Future که تو این Quest برای چند ثانیه (حالا 1 دقیقه:biggrin1:) آینده ی شما رو نشون میده که پادشاه شدید و اینا.:biggrin1: (دقیقا همین Fable 3 رو منظورشه)
یه دست لباس پادشاهی فوق العاده شیک هم بهتون میده که باهاش تو شهر راه برید و فخر بفروشید!!:biggrin1:
کلا پیشنهاد میکنم دوستداران Fable این DLC رو از دست ندن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر