Fable III

federer360

کاربر سایت
Aug 24, 2010
14
یه جوونمرد پیدا شه به داد ما برسه
بعد از پادشاه شدن میگه که برو مارکت فلان اونجا دزدیه . منم میرم میبینم دزده 3 نفرو چسبونده بیخ دیوار ، میزنم هلاکش میکنم ولی بعدش هیچ اتفاقی نمیفته . 100 دفه هم خاموش روشن و ... کردم هیچی نمیشه . از مغازه هم بیرون نمیاد . چه کنم جوونا؟

federer360

کاربر سایت
Aug 24, 2010
14
اینجور که به نطر میاد باگ تشریف دارن . سرچ کردم خارجیا هم اینجاش گیر کردن و کسی جوابی واسش نداشت . با تعویض دیسک درست میشه ؟

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
آقا من بازی رو گرفتم ولی هنوز سعادت بازی کردن برام پیش نیومده!
وقتی که پشت قاب بازی رو داشتم نگا می کردم به یه سری کلماتی برخوردم که برام این سول پیش اومد:
*آیا سیستم همسر یابی و روبط زناشویی(!) در بازی عوض شده؟
آخه تو قسمت توضیحات ESRB اینا رو نوشته:
Nudity (حالا نمی دونم منظورشون Motherborn Nudity ـه یا Partial Nudity ،ها؟) :d
STRONG ***ual Themes (اینم این کلمه ی strong یخوده خطریش کرده! :d)
و اگر دوتا بالا رو با هم ترکیب کنیم به کلمه ی P O R N می رسیم! :d

حالا جدا از شوخی عوض شده این چیزاش!؟؟؟
البته فک نکنین من از اونام که فقط بازی رو بره این چیزاش میگیرم ها! ما خودمون فن Fable هستیم!
دوستان خورده نگیرید PLZ !
من اول که دیدم اینو تعجب کردم :d ولی نه تغیری نکرده نمیدونم برا چی اونو نوشتن
(فکنم می خواستن فروشو افزایش بدن گفته بالا تر از سیاهی رنگی نیس که حالا یه دو تا کلمه بش اضافه بشه چیزی نمیشه:d)

Lord AGM

کاربر سایت
Nov 26, 2007
334
نام
علی
سلام
1 سوال داشتم در مورد اوایل بازی
اوایل بازی وقتی من و همون دختره که اول بازی تو حیاط دیدیمش رو گرفتن و بعد بردن پیش شاه و 2 تا گزینه امد بالای سر دختره A بود و بالا سر خانواده دختره هم X بود و من A زدم و خیلی نارحن شد ولی خانواده حال کردن حالا الان چه بلایی سر دختره امد.

Mr.Chief

کاربر سایت
May 13, 2008
247
نام
روزبه
سلام
اوایل بازی وقتی من و همون دختره که اول بازی تو حیاط دیدیمش رو گرفتن و بعد بردن پیش شاه و 2 تا گزینه امد بالای سر دختره A بود و بالا سر خانواده دختره هم X بود و من A زدم و خیلی نارحن شد ولی خانواده حال کردن حالا الان چه بلایی سر دختره امد.

شاه گفت کدوم اینارو میکشی تو هم دختررو کشتی:|

• Like
Reactions: Lord AGM

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,023
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام
اونجا برادرت میگه که یکی ازینارو باید انتخاب کنی تا کشته بشن اگه انتخاب نکنی هر 3 تارو میکشم دختره خیلی فداکارانه ازت میخواد که اونو انتخاب کنی تو هم اونو انتخاب کردی برای همین اون 2 تا خوشحال شدن اما دختره زیاد هم ناراحت نمیشه تا اونجایی که یادمه و اینکه چه بلایی سرش اومده هم من نمیدونم چون هنوز خودم تموم نکردم .

• Like
Reactions: Lord AGM

shadow666

کاربر سایت
Sep 27, 2008
209
یه جوونمرد پیدا شه به داد ما برسه
بعد از پادشاه شدن میگه که برو مارکت فلان اونجا دزدیه . منم میرم میبینم دزده 3 نفرو چسبونده بیخ دیوار ، میزنم هلاکش میکنم ولی بعدش هیچ اتفاقی نمیفته . 100 دفه هم خاموش روشن و ... کردم هیچی نمیشه . از مغازه هم بیرون نمیاد . چه کنم جوونا؟

اونجا یه کلید پیدا میکنی به مخفیگاه دزدها. میری تو مخفیگاهشون و دخل همه شون رو میاری. همون رد طلاییه میبرت اونجا

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلام من نسخه دو بازی رو تا وسطهای بازی یا شایدم یکم مونده به آخر ولش کردم

حالا میخواهم این نسخه رو بازی کنم آیا داستان این قسمت به نسخه شماره دو بازی ربط داره که اول فیبل شماره دو رو تموم کنم بعد برم سراغ fable 3 یا نه کلا جدا هستش و ربطی به قبلی نداره ؟؟؟

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
سلام من نسخه دو بازی رو تا وسطهای بازی یا شایدم یکم مونده به آخر ولش کردم

حالا میخواهم این نسخه رو بازی کنم آیا داستان این قسمت به نسخه شماره دو بازی ربط داره که اول فیبل شماره دو رو تموم کنم بعد برم سراغ fable 3 یا نه کلا جدا هستش و ربطی به قبلی نداره ؟؟؟
نه ربطی ندارن در کل فقط بعضی شخصیت ها با مکان های بازی به قبلی مربوط هست

shadow666

کاربر سایت
Sep 27, 2008
209
اسپویل خفن

پایان بازی من اینجوری شد. من شاه خوب شدم و 2.300 پول تو خزانه داشتم و فقط یه قولم رو با اون زنه با شهر عجیبش شکوندم. آخرش تاریکی حمله کرد و خودم شکستش دادم و اون رفیق چاقمون مرد. داداشه رو هم اعدام کردم.

فقط نکته اش این بود که خزانه اصلا مهم نبود توش هی پول جمع کردیم.

پایان دیگه ای هم بود؟

federer360

کاربر سایت
Aug 24, 2010
14
اونجا یه کلید پیدا میکنی به مخفیگاه دزدها. میری تو مخفیگاهشون و دخل همه شون رو میاری. همون رد طلاییه میبرت اونجا
متاسفانه هیچ رد طلایی ای نیست . وجب به وجبشم گشتم هیچ کلیدی نیست . از بازی میام بیرون و دوباره لود میکنم هم تو همون مغازه میاد . گیر کردم بدجور . فست تراول هم نمیکنه

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
دوستان این بازی حتما اپدیت جدید رو میخواد ؟
انگار بعضی دوستان بدون آپدیت داشبورد بازی رو اجرا کردن !

بله با داشبورد قبلی هم میشه بازی کرد
ویرایش:یه روش جالب پیدا کردم واسه پول در اوردن
با توجه به این که سیستم اجاره دادن طوریه که وقتی هم بازی نمیکنین به طور مرتب براتون اجاره میاد و این سیستم با تاریخ کنسول هماهمنگ میشه حالا با استفاده از این می تونید به راحتی پول در بیارید
اول با تمام پولی که دارید خونه یا مغازه بخریدو اجاره بدید بعد درجه اجار رو رو highest بزارید که بشترین پول ممکن رو بتون بدن بعد از تو سیسنم ستینگ کنسول تاریخ رو به 2005 برگردونید و بازی رو اجرا کنید و یه بار سیو کنید حال از بازی خارج شید دوباره به سیستم ستینگ برید و تاریخ رو به 2025 تغییر بدید دوباره بازی رو اجرا کنین وقتی وارد بازی شدید پول زیادی به شما اضافه (اگه پولتون تغیری نکرد دوباره این کار رو کنید)و انطوری با چند بار تکرار هر بار به همون اندازه به پولتون اضافه میشه(برا من 100000 تا اضافه میکنه کل باوراستون مارکت رو خریدم:d)اینطوری اونای که مثل من شاه مهربونین :)دیگه خزانشون تار عنکبوت نمی بنده:d

آخرین ویرایش:

Lord AGM

کاربر سایت
Nov 26, 2007
334
نام
علی
سلام
من 1 جا دیگه به مشکل بر خوردم
1 قسمت هست که وقتی بالا رو فشار میدیم و روی نقشه میایم 1 قسمت هست به نام bowerstone industrial و دور اون منطقه زرد رنگ هست و برق میزنه و داخلش هم به 1 bar اشاره کرده که قیمت 27500 من خریدمش ولی بازم اتفاقی نیافتاد وقتی با ذرهبین کلیک میکنیم رو همون منطقه ای که اول گفتم میریم رو بار و این جمله رو مینویسه gather 2 more to gain the following of the people of bower stone حالا نمیدونم چی کار کنم.
زبان بلد نباشیم همینه دیگه اون از اول بازی که اون بنده خدا رو کشتیم و اینم از الان.

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام
من 1 جا دیگه به مشکل بر خوردم
1 قسمت هست که وقتی بالا رو فشار میدیم و روی نقشه میایم 1 قسمت هست به نام bowerstone industrial و دور اون منطقه زرد رنگ هست و برق میزنه و داخلش هم به 1 bar اشاره کرده که قیمت 27500 من خریدمش ولی بازم اتفاقی نیافتاد وقتی با ذرهبین کلیک میکنیم رو همون منطقه ای که اول گفتم میریم رو بار و این جمله رو مینویسه gather 2 more to gain the following of the people of bower stone حالا نمیدونم چی کار کنم.
زبان بلد نباشیم همینه دیگه اون از اول بازی که اون بنده خدا رو کشتیم و اینم از الان.
شما باید برای مردم اونجا ماموریت انجام بدی که از این فکر کنم Seals بگیری.اگر ماموریتی نیست با 2 تا از ادما که وضعیت رابطه عادی هست یک Dance چیزی برو تا اون 2 تا رو بهت بده.

من این بازی رو تموم کردم.2 تا درخواست رو قبول میکنی پول خزانه منفی میشه .اگر پول رو مثبت کنی و 6.500.000 رو جور کنی تو حمله اخر فرقی هم میکنه یا نه؟ چون من با بودجه منفی بازی رو تموم کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر