F.E.A.R

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
یک تشکر ویژه از آقای Xenos میخوام بکنم واقعا به نکاتی اشاره کردند که من اصلا توجه نکرده بودم از ایشون هم خواهش دارم که به این تاپیک مراجعه کنند و مطالبی که پرو پخش هست را تو این تاپیک لطف کنند و قرار بدند

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=572

حالا هرچی هم از این بازی تعریف و تمجید بشه به نظر من به جا نیست چرا که شرکتی مثل VALVE میاد HALF LIFE 2 را میسازه که من با سیستم قبلیم روی تنظیمات بالا به راحتی بازی میکردم ، به نظر من هنر این نیست که فقط گرافیک بالا بسازیم ، هنر اینه که بتونیم موتور گرافیکی داشته باشیم که روی سیستم های پایین هم جواب بده
وگرنه این همه گرافیست خوب توی دنیا هستسند که میتونند گرافیکی طراحی کنند که F.E.A.R پیشش هیچ باشه

========================
این گزینه ی parallex mapping کجاست؟ من هرچی گشتم پیدا نکردم ، آخه وقتی به دیوار تیر میزنم
یه لایه ی غیر طبیعی به عنوان خسارت به دیوار به وجود میاد !!!

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
حالا هرچی هم از این بازی تعریف و تمجید بشه به نظر من به جا نیست چرا که شرکتی مثل VALVE میاد HALF LIFE 2 را میسازه که من با سیستم قبلیم روی تنظیمات بالا به راحتی بازی میکردم ، به نظر من هنر این نیست که فقط گرافیک بالا بسازیم ، هنر اینه که بتونیم موتور گرافیکی داشته باشیم که روی سیستم های پایین هم جواب بده
وگرنه این همه گرافیست خوب توی دنیا هستسند که میتونند گرافیکی طراحی کنند که F.E.A.R پیشش هیچ باشه

کاملا باهات موافقم.هنر سازنده های بازی اینکه که به اندازه کافی گرافیک بالا باشه و سیستم اجرا کنندش پایین!!!
نظری اون چیزی که تو بازی مکس پین شاهد بودیم گرافیکش اون موقع عالی بود حتی الان هم از خیلی از بازی ها بهتره و سیستم خیلی خیلی پایینی هم میخواد چون واقعا برای موتور گرافیکیش زحمت کشیدن و بهینش کردن.
اسپلینتر سل هم به نظر من این طوریه که با اینکه گرافیک بالایی هم داره برای اجراش سیستم زیاد قوی نمیخواد.
38.gif
38.gif

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
بابا این F.e.a.r چقدر بد اجرا میشه !!!!
من روی 600 در 800
Non-soft Shadow
Shader Medium
Texture Resolution Medium
Non-aa
بقیه ی گزینه ها روی Max
بین 25 - 90 Frme دارم
البته کاری به بنچ مارک ندارم کلا خودم احساس میکنم
50% بین 25-40
40% بین 40 تا 60
10 % بین 60 تا 90 Frame دارم ، البته این Frame ها در حالت
Vertical Sync =off هستش

کلان متریال های دیوار و چوب و تختش چیزه خواصی هم نداره
البته بازیش از لحاظ GAME PLAY و EFFECT عالیه ، کلا آدم میگرده دنباله یکی که فقط بکشه و بره جلو ، وقتی آدم پیدا نمیشه حوصلم سر میره ، ولی حیف که نمیتونم این بازی را با کیفیت خوب اجرا کنم ، یعنی رفتم 6600 گرفتم اونم 256 !!!
میترسم برم 6800 GT هم بخرم همینطوری باشه
آخه وقتی یه کارت گرافیک نتونه یه بازی تغریبا هم زمان خودش را اجرا کنه دیگه چه شود

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
میشه لطف کنی
1- دقیقا بگی روی چه تنظیماتی داری اجرا میکنی

2- امتیازت توی این بازی چیه؟

من هاردم خیلی قدیمیه و اینکه درایو C من 1.5 Gig فضای خالی داره میتونه مال اون باشه؟ یا Windows ؟
در ضمن من 2 تا RAM 512 باس 400 دارم کینگ مکس

آخرین ویرایش:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
دوستان عزیز این بازیه F.E.A.R یک بیمار روانی بیشتر نیست ! من GT6800 256 دارم با 2 تا رم 512 kingstone باس 400 , cpu هم 3200 athlon 64 هست !! ولی بازم اونجوری که باید منو راضی نمیکنه.
تا 1 ماه پیش 2800 intell full داشتم با یک مادربورد agp 4X , با این سیستم تنظیمات پیشنهادی فیر رو High قرار میداد (Computer : High - Graphic Card : Gigh !!) یعنی تمامه افکت ها روی max بود ولی aa off بود بدون Vertical sync ! رزولوشن هم که با 1024 و 1280 هیچ تاثیری نمیدیدم (خیلی اندک بود).
الان به خاطر این فیر نزدیک به 200 تومن هزینه کردم ولی بازم اون سیستم قبلیم نسبت به مشخصاتی که داشت خیلی خوب بود.الان با سیستم جدیدم افکت ها رو Medium قرار میده !!! خیلی پشیمونم که چرا بخاطر فیر رفتم 200 تومن هزینه کردم.
پس با این حال به این نتیجه میرسیم که فیر بازی سالمی نیست و سازندگانش یک مشت اغده ای بیشتر نبودن که فقط قصد اذیت آزار داشتن و به نظر من اگه یه وقت خواستید پولاتونو بریزید بیرون برید خرج سیستم کنید غیر از این پشیمونی میاره.
خلاصه بهترین کار اینه که برید X360 بگیرید حتی اگه شده برید سیستمی که دارید کمش کنید به جاش خرج 360 کنید ! اینجوری دیگه تا 6 سال نیازی به ارتقاء و اینچیزا ندارید.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
اینم بگم که امکان داره نسخه ی که در ایران دانلود شده و پخش شده مشکل داشته و شما با خرید اورجینال بازی این طور مشکلات رو نخواهین داشت.

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
آقا با کارت128مگا بایت (ati9250)میاد یا نه؟خیلی سنگین اجرا میشه
واسه دوستم می خواستم بدونم.(آخه می خواد بخره بازی رو.دو به شکه)کسایی که این کارت رو دارن ما رو مطلع کنن.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
نوشته شده توسط vahidrezi16:
آقا با کارت128مگا بایت (ati9250)میاد یا نه؟خیلی سنگین اجرا میشه
واسه دوستم می خواستم بدونم.(آخه می خواد بخره بازی رو.دو به شکه)کسایی که این کارت رو دارن ما رو مطلع کنن.
اولا رمت باید 256 باشه.
دوما اگه بشه به سختی فکر نکنم بتونی از بازی لذت ببری.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
بابا من با 2 تا رم 512 بعضی وقت ها کم میاره ،نمیخوام ناامیدتنم کنم ولی از لحاظ اجرا بد ترین بازی که تو عمرم دیدم بوده
به قول دوست عزیز Xeon حدقل باید 6600 داشته باشید
البته بازم نمیتونید تموم تنظیمات را روی Max بزارید، بدون Aa ....
البته من هنوز منتظر جواب دوستمون آقای مهندس هستیم که گویا با همین کارت گرافیک من به راحتی این بازی را اجرا کردند
من برای اینکه بازی را روون اجرا کنم مجبورم 600 در 800 بزارم اونم بعضی وقت ها فریم کم میکنه
========================
UPDATE ]
یه چیزه عجیب اینه که من وقتی روی حالت RECOMMENDED میزارم که خود بازی تشخیص بده من روی چه تنظیماتی بازی کنم ، وقتی وارد بازی میشم فریم کم میندازه
من فکر میکنم یه جای نرم افزارم داره میلنگه، خواهشا کمک کنید، خیلی دوست دارم این بازی را حد اقل روی 1024 بازی کنم
دیگه فکرم به هیچ جا نمیرسه

آخرین ویرایش:

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
اينم امتياز من رو حد اكثر.فكر كنم فقط در صحنه هايي كه دود بود سرعت يه افت نه چندان چشمگيري داشت...امتيازاشو يكي برام توضيح بده خوبه...

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
معذرت میخوام ولی این امتیاز که از افتزاح هم یه چیزی اونور تره
شما کمترین فریم که داشتید 5 تا بوده متوسط 10 تا بیشترین هم 19 تا
100% زیره 25 فریم
و 0% بالای 25 فریم
!!!!!!!!!!!!!!!!
چطوری شما میتونی بازی کنی و میگی که خیلی روونه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر