Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
327
سلام.
دوستانی که اطلاع دارند، من میخواستم ریجن روسیه بازی رو بخرم محدودیتی چیزی داره؟ (نسبت به نسخه اروپا)
بازی تک نفره جواب میده؟
و در کل ارزش خرید داره الان؟
روسیه فقط با همون سرور قابل پلی دادنه
بازی سلیقه ایی هست من خیلی خیلی باهاش حال میکنم
تک نفره هم اوکی هست ولی دو نفر به بالا خیلی هیجان انگیز تره

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام دوستان بچه های اینجا سرور دیسکورد دارن یا کسی هست با هم پلی بدیم حقیتا خیلی وقته گرفتم ولی نفر نبوده پلی بدم تنهایی هم نرفتم خیلی ایتم و داستان داره گنگم توش

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,751
نام
رضا.آ
با کمی تاخیر ،‌ حالا چرا؟ :D
Escape from Sh*thole تنها اسمیه که فعلا به ذهنم میرسه
شما هم اگه از بیلد الفا زمان اختراع چرخ تا الان با این گروهک سازنده الکلی دائم الخمر و بازی پر از باگش سر و کله میزدید دیگه از حال میرفتید .
حکایت این جمله است که میگه به این مقدار دلخوش نباشید :)) ولی تو همون مقدار مونده ی اپسیلون هم جلوتر نمیره . :))

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,751
نام
رضا.آ
سلام دوستان بچه های اینجا سرور دیسکورد دارن یا کسی هست با هم پلی بدیم حقیتا خیلی وقته گرفتم ولی نفر نبوده پلی بدم تنهایی هم نرفتم خیلی ایتم و داستان داره گنگم توش

اینجا 3 نفر الاف هستن که پلی میدن شما هم به جمعشون بپیوند . :))

لینک یک نفر گنجایش داره و تا یک ساعت آینده expire میشه .

آخرین ویرایش:

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا

M-SNORK

کاربر سایت
Apr 22, 2009
141
سلام.
دوستانی که اطلاع دارند، من میخواستم ریجن روسیه بازی رو بخرم محدودیتی چیزی داره؟ (نسبت به نسخه اروپا)
بازی تک نفره جواب میده؟
و در کل ارزش خرید داره الان؟
فقط موقع لاگین شدن به لانچر بازی باید فندق شکن روسیه داشته باشید. بعد از لاگین می تونید با نت عادی بازی کنید.
دوستانی که هنوز فکر می کنن نسخه روسیه فقط در سرورهای روسیه قابل بازی هست در اشتباه هستن. جهت اطلاع

M-SNORK

کاربر سایت
Apr 22, 2009
141
خوشحال میشیم. Just Gaming

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
956
نام
Soheil
فقط موقع لاگین شدن به لانچر بازی باید فندق شکن روسیه داشته باشید. بعد از لاگین می تونید با نت عادی بازی کنید.
دوستانی که هنوز فکر می کنن نسخه روسیه فقط در سرورهای روسیه قابل بازی هست در اشتباه هستن. جهت اطلاع
خب من مثلا الان vpn ام رو قطع میکنم، و موقع سرچ واسه مچ واسم از سرور های روس میاره فقط یا نه از ریجن های best connection میندازه مثلا اروپا؟

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,124
نام
پوریا
خب من مثلا الان vpn ام رو قطع میکنم، و موقع سرچ واسه مچ واسم از سرور های روس میاره فقط یا نه از ریجن های best connection میندازه مثلا اروپا؟
خیر فقط براتون سرورهای روسیه رو نمیاره. کلا خرید بازی از روسیه جز اینکه مجبور میشید برای بار اول با ای پی روسیه لاگین کنید، مشکل دیگه ای نداره. قبل از اینکه روی Play لانچر کلیک و بازی رو اجرا کنی، از لیست سرورهاش، اونایی که پینگ بهتری دارن رو باید انتخاب کنی. هر سروری، حتی میتونید به آمریکا هم وصل بشید.

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
956
نام
Soheil
خیر فقط براتون سرورهای روسیه رو نمیاره. کلا خرید بازی از روسیه جز اینکه مجبور میشید برای بار اول با ای پی روسیه لاگین کنید، مشکل دیگه ای نداره. قبل از اینکه روی Play لانچر کلیک و بازی رو اجرا کنی، از لیست سرورهاش، اونایی که پینگ بهتری دارن رو باید انتخاب کنی. هر سروری، حتی میتونید به آمریکا هم وصل بشید.
عجب خوب شد گفتین داشتم نسخه اروپا رو میگرفتم الکی این همه میرفت تو پا*چمون.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,124
نام
پوریا
عجب خوب شد گفتین داشتم نسخه اروپا رو میگرفتم الکی این همه میرفت تو پا*چمون.
نسخه ی روسی رو بخرید. بخواین میتونم براتون تهیه کنم. البته میتونید صبر کنید تا تخفیف بعدی. فکر کنم دو ماهه دیگه باشه.

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
327
من اصلا فاز بعضی از دوستان رو درک نمیکنم
شما ممکنه با یه گیم حال نکنین ولی خیلی های دیگه بسیار لذت هم‌ببرن اگه این قد گیم بدیه چرا تاپیکش رو دنبال میکنین یه سری ها فقط بازی بخر هستن تا بازیکن

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,751
نام
رضا.آ
درک نمیکنید چون اصولا کارکرد فروم رو نمیدونید
فروم برای تبادل نظر ساخته شده
همون اندازه که شما از پلی دادن این بازی به وجد میاید و اونو ابراز می کنید برعکسش هم درسته . یکی خوشش نمیاد و ابراز میکنه .
من تا جایی که بتونم کسی رو از خرید این اشغال منصرف کنم اینکارو انجام میدم و به فعالیتم تو این تاپیک ادامه میدم .
حالا کسی بازیخر هست تا بازیکن این دیگه نظر شخصی شماست اما به شما ارتباطی پیدا نمیکنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر