Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,362
نام
فرهاد
سلام دوستان
میشه خوئمونی بهم بگین سبک این بازی شبیه کدوم بازیه؟باید چکار کنی هدف چیه؟
rainbow-pubg-cod?
شبیه هیچ کدوم بازی سبکش military - survive -Simulation هست ، هدف اینه کاراکترت رو تجهیز میکنی یه نقشه از چندین نقشه اش رو انتخاب میکنی وقتی وارد نقشه شدی میگردی لوت خوب پیدا کنی بعد تا زمان بازی تموم نشده باید اکسترکت کنی حالا در این بین باید با پلیرهای دیگه یا بات های که تو بازی هست درگیر شی اگر بهشون برخورد کردی!
اگر بمیری هرچی با خودت بردی رید از بین میره اگرم کسی رو بکشی که لوتش میکنی! حالا ممکنه جلوت یه اسکواد 4 نفره بیوفته در حالی که تو تکی و ...... . XD بازیش هاردکوره
حالا یه سری vendor هست که باید با کویست زدن لول اپ کنی - اسکیلاتو لول اپ کنی و ....

راستی دوستان تارکو باز 10m روبل تو بازی دارم اگر کسی خواست میفروشم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,651
نام
مــاکــان
سلام دوستان
میشه خوئمونی بهم بگین سبک این بازی شبیه کدوم بازیه؟باید چکار کنی هدف چیه؟
rainbow-pubg-cod?
سبک Pubg کمی چاشنی RPG اضافه کن و هاردکورتر کن.
یک ویدئو تو یوتوب ببینی کامل آشنا میشی.
اینو ببین کامل دستت میاد:

• Like
Reactions: ramin_m125

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,362
نام
فرهاد
سلام دوستان
بازی با نت ایران مشکلی نداره؟
وضعیت سرورها و پینگش چطوره؟
سلام و درود بر تو
در حال حاضر هیچ مشکلی وجود نداره پینگ هم عالی مخصوصا اینکه بازی سرور ترکیه داره و پینگ توش 50-70 هست اروپا هم 100-150 اگر نتت یاری کنه!
اینم مد نظرت باشه بازی بتاست

behi09

کاربر سایت
Apr 5, 2013
37
در مورد اینم بگم این هم بگم ساپورت یا اشتباهی پیام دادی یا این پیام خودکاره چون ساپورت این بازی خیلی لشه قشنگ 3-4 مینیموم طول میده جوابت رو بده تا 10 روز ماکسیموم

از کجا خریدی ؟ اگر بهت نداد شکایت کن طرف فکر میکنه بچه گیر اورده

این یه مدرک که میگم نسخه ات تریال شک نکن این تاپیک منه که پست اخر ساپورت تاکتیال ج داده
https://forum.escapefromtarkov.com/...-from-my-acount/?tab=comments#comment-1685530
امان از این فروشنده های ما.
دوست عزیز من 4 ماه پیش این بازی رو از یه سایت داخلی خریدم. تو تاپیکی که لینک کردین، ایمیل ارسالی از بتل استیت واسه منم مثل شماست. منو به شک انداختین. بازی رو بعد اینکه مجدد خرید کردین، بازم همون ایمیل میاد یا ایمیل دیگه ای میاد؟
ممنون میشم جواب بدین. در ضمن هزینه پرداختی در کل چند شد؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,651
نام
مــاکــان
امان از این فروشنده های ما.
دوست عزیز من 4 ماه پیش این بازی رو از یه سایت داخلی خریدم. تو تاپیکی که لینک کردین، ایمیل ارسالی از بتل استیت واسه منم مثل شماست. منو به شک انداختین. بازی رو بعد اینکه مجدد خرید کردین، بازم همون ایمیل میاد یا ایمیل دیگه ای میاد؟
ممنون میشم جواب بدین. در ضمن هزینه پرداختی در کل چند شد؟
ایمیل ارسالی مشکلی نداره، مشکل اون فروشنده ای بوده که خرید توسط اون انجام شده.
حالا یا کد ترایال به ایشون انداخته و یا با کارت اعتباری دزدی خرید انجام شده.
تو مورد من همین دومی بوده و تو ایمیلی که به من زدن نوشته بود که خرید توسط یک کلاه بردار انجام شده.
شما که 4ماه بازی داری اصلا نگرانی نداشته باش، خیالت راحت، اگر همچین مشکلی داشتی همون یک هفته یا هفته دوم بازی از اکانتت پاک میشد.

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلاف دوستان عزیز
پیرو صحبت های که شد با ساپورت گفتن مشکل از کد هست و مشکل خریدی با کارت عابر مشکل دار یا ریفاند شدن از طرف صاحب کارت هست و من ایمیل رو به فروشنده نشون دادم قبول کرد تو 3 ساعت کارم رو درست کرد
الان هم از طریق خود سایت برای کاربر ها میزنه و خوب اون طور که به من نشون داد فروشگاهه واسط سر اینا رو هم کلاه گذاشته و دقیقا از 2 روز بعد خرید من (شانس مایهه :| ) دیگه کد نمیداد تو سایت و اکانت میگیرفت خلاصه
میخواید راحت بازی کنید مستر کارت بگیرید خودتون خرید کنید مثل من 10 روز اسیر نشید
امید وارم برای هیچکس اتفاق نیافته مرسی از دوستان که کمک کردن ??

....................................
نکته ایمیل خرید از سایت با کد فرق داره و میشه متوجه فرق شد

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
میشه این جمله رو بیشتر توضیح بدید؟!
زمانی که کد رو خرید میزنی ایمیلی که براتون ارسال میشه با زمانی که از سایت رسمی خرید میشه فرق داره عکس ها مشخص هست اولی ایمیلی هست که کد رو از فروشنده گرفتم و دومی زمانی هست که از سایت رسمی خرید شده

• Like
Reactions: behi09

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,362
نام
فرهاد
دوستان تقریبا یک ساعت دیگه مسابقاته که اگر اکانتتون رو لینک کنید به توییچ و واچ کنید شانس دراپ آیتم دارید

شروع شد

تو استریم دراپ دیشب که بمن 2 میل ایتم دراپ داد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.d.makan

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,362
نام
فرهاد
بعد از اپدیت پروفایل امروز (بعد از 35 روز بعد از اولین بار پاک شدن بازی از اکانت) امروز دوباره بازی از اکانت حذف شد !!! چراش رو نمیدونم اما اگر کسی خواست بازی رو بخره به هیچ وجه به صورت سی دی کی لطفا نخرید.

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
327
بعد از اپدیت پروفایل امروز (بعد از 35 روز بعد از اولین بار پاک شدن بازی از اکانت) امروز دوباره بازی از اکانت حذف شد !!! چراش رو نمیدونم اما اگر کسی خواست بازی رو بخره به هیچ وجه به صورت سی دی کی لطفا نخرید.
داداش خیلی ناراحت شدم امیدوارم مشکل زود حل بشه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,651
نام
مــاکــان
آخ آخ آخ، دوباره؟
wtf ، پس این معلوم میکنه که خریدها با کارت اعتباری نامعتبر انجام میشه.
ای بابا پس برای منم نهایتا 3-2 هقته دیگه پاک میشه.

A . E

کاربر سایت
May 25, 2012
10
نام
ارشیا
سلام یک اکانت Escape from Tarkov EU لول 6 جهت فروش موجود هستش. اسکرین‌های اینونتوری رو هم می‌ذارم. برای قیمت و اطلاعات بیشتر از همین فروم اقدام کنید یا دیسکورد به آیدی m1ghty#7750 پیام بدین.
با تشکر
پ.ن. اکانت بازی CD-KEY نبوده و به صورت مستقیم از سایت خود بازی خریداری شده!

Attachments

• Escape From Tarkov Screenshot 2020.04.19 - 12.19.15.18.png
    Escape From Tarkov Screenshot 2020.04.19 - 12.19.15.18.png
    2.7 MB · مشاهده: 20
  • Escape From Tarkov Screenshot 2020.04.19 - 12.19.22.57.png
    Escape From Tarkov Screenshot 2020.04.19 - 12.19.22.57.png
    2.8 MB · مشاهده: 19
آخرین ویرایش:

behi09

کاربر سایت
Apr 5, 2013
37
شما سی دی کی رو از کدوم سایت و به چه قیمتی خرید کردین؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر