Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

k4rdinal

کاربر سایت
Oct 1, 2023
5
سلام دوست عزیز
ریجن روسیه بن نداره هیچ محدودیتی هم نداره فقط تنها کاری که باید بکنید اینه موقع لاگین به لانچر بازی با آیپی یکی از کشور های عضو cis (روسیه ، آذربایجان ، و..) وصل شید ، از نظر محتوا و سرور و این چیزا با ریجن گلوبال فرقی نداره.
من با نت مخابرات بدون هیچی بازی میکنم.
پینگ بازی هم خوبه اروپا ۱۰۰ هست سرور خاورمیانه هم داره که برا من ۸۰ هه
ترجیحا پچ eod بخر روی ریجن روسیه ارزونه خیلی ارزش داره مخصوصا اول بازی
فقط برای بازی کردن پی سیت باید خوب باشه رم بالای ۱۶ گیگ باشه وگرنه ممکنه اذیتت کنه ، حتما هم روی ssd نصب کن
دم شما گرم که کامل توضیح دادین.ممنونتم رفیق. حتما این کارو میکنم.والا پیسیم شکر خدا خوبه سخت افزارش داداش جسارتا پچ eod که میگید همون edge of darkness limited edition نیست؟ روی روسیه چهار میلیونو 500. خیلی میشه

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
دم شما گرم که کامل توضیح دادین.ممنونتم رفیق. حتما این کارو میکنم.والا پیسیم شکر خدا خوبه سخت افزارش داداش جسارتا پچ eod که میگید همون edge of darkness limited edition نیست؟ روی روسیه چهار میلیونو 500. خیلی میشه
بله منظورشون همون هست.

منتها پیشنهاد من برای شما قبل خرید این عنوان این هست که یک مدتی بشینید و گیم پلی های مختلف رو از بازی توسط پلیرهای مختلف ببینید.منظورم این هست که نگاه کردن استریم یک عده از استریمر ها که سالهاست دارن این عنوان رو بازی میکنن و اگر اشتباه نکنم بالای 9k و حتی بیشتر تایم پلی دارن ممکنه شما رو وسوسه کنه همین الان خرید بزنید ولی قطعا بازی برای پلیر جدید که تازه میخواد این عنوان رو بازی کنه کاملا یه کابوس دیگه هست گرچه همون استریمر ها هم پانیش خوبی توسط بازی میشن !

نکته بعدی تنها بازی کردن تارکوو کمی سخته و بعد مدتی ممکنه تسلیمت کنه ولی اگه با یه پلیر دیگه (که واقعا اومده تارکوو بازی کنه نه اینکه روزی یه ساعت انلاین میشه استششو مرتب میکنه بعد میره) بازی رو ببری جلو روند بازی خیلی بهتر میشه برات .کلا من از اولشم گفتم جوری که تارکوو رو تنها بازی کردن سخته با یه تیم سه نفره و بیشتر بازی کردن یه عذاب واقعیه (???is that you) مگر اینکه واقعا پلیر با تجربه باشن هر سه در غیر اینصورت همون پلیر جدید خیلی قشنگ حتی sherpa رو هم میتونه به فنا بده.

در اخر هم کلا بر میگرده به خودت که چقدر میتونی تایم بزاری پاش و در چه حدی میخوای باشی تو بازی .چون تارکوو نمودار یادگیریش کمی عجیب هست و زمان زیادی رو میطلبه برای یادگیری .

matinvaloo

کاربر سایت
Feb 4, 2015
65
بله همونه ، یکی از دوستان توی همین تاپیک برام خرید ۳۳۰۰

آیدیشه : https://forum.bazicenter.com/members/poormaz.40331/
_______
البته این دوستمون درست عرض میکنن ، از نظر من سخت ترین بازی ممکن هست ، ممکنه همون هفته اول به خاطره سختی بازی زده شی ، بازی هیچ چیزیو بهت یاد نمیده حتی مپ هم نداری و به مرور باید لوکیشن هارو حفظ کنی ، من هر دست که میمردم دلم میخواست کیبوردو بکوبونم تو مانیتور ، اما بازی یجوریه که اگه بگیرتت دیگه هیچ بازی دیگه ای برات جذابیت نداره

آخرین ویرایش:

k4rdinal

کاربر سایت
Oct 1, 2023
5
د
بله منظورشون همون هست.

منتها پیشنهاد من برای شما قبل خرید این عنوان این هست که یک مدتی بشینید و گیم پلی های مختلف رو از بازی توسط پلیرهای مختلف ببینید.منظورم این هست که نگاه کردن استریم یک عده از استریمر ها که سالهاست دارن این عنوان رو بازی میکنن و اگر اشتباه نکنم بالای 9k و حتی بیشتر تایم پلی دارن ممکنه شما رو وسوسه کنه همین الان خرید بزنید ولی قطعا بازی برای پلیر جدید که تازه میخواد این عنوان رو بازی کنه کاملا یه کابوس دیگه هست گرچه همون استریمر ها هم پانیش خوبی توسط بازی میشن !

نکته بعدی تنها بازی کردن تارکوو کمی سخته و بعد مدتی ممکنه تسلیمت کنه ولی اگه با یه پلیر دیگه (که واقعا اومده تارکوو بازی کنه نه اینکه روزی یه ساعت انلاین میشه استششو مرتب میکنه بعد میره) بازی رو ببری جلو روند بازی خیلی بهتر میشه برات .کلا من از اولشم گفتم جوری که تارکوو رو تنها بازی کردن سخته با یه تیم سه نفره و بیشتر بازی کردن یه عذاب واقعیه (???is that you) مگر اینکه واقعا پلیر با تجربه باشن هر سه در غیر اینصورت همون پلیر جدید خیلی قشنگ حتی sherpa رو هم میتونه به فنا بده.

در اخر هم کلا بر میگرده به خودت که چقدر میتونی تایم بزاری پاش و در چه حدی میخوای باشی تو بازی .چون تارکوو نمودار یادگیریش کمی عجیب هست و زمان زیادی رو میطلبه برای یادگیری .درست میگید.دم شما گرم.والا مدتی هست استریم نگاه میکنمو میدونم چه داستانایی داره.من ی تایم زیادی dayz و rust پلی میدادم با 2 تا از رفیقام.بازیشون داخل اکثر گیما فوق‌العاده است.میفهمم اینجور بازیا چه سختی ها و اعصاب خوردیایی داره.بازم ممنون که توضیح دادین .عشقید

k4rdinal

کاربر سایت
Oct 1, 2023
5
بله همونه ، یکی از دوستان توی همین تاپیک برام خرید ۳۳۰۰

آیدیشه : https://forum.bazicenter.com/members/poormaz.40331/
_______
البته این دوستمون درست عرض میکنن ، از نظر من سخت ترین بازی ممکن هست ، ممکنه همون هفته اول به خاطره سختی بازی زده شی ، بازی هیچ چیزیو بهت یاد نمیده حتی مپ هم نداری و به مرور باید لوکیشن هارو حفظ کنی ، من هر دست که میمردم دلم میخواست کیبوردو بکوبونم تو مانیتور ، اما بازی یجوریه که اگه بگیرتت دیگه هیچ بازی دیگه ای برات جذابیت نداره
من خودمم همچین ادمی هستم.خخخ.اعصابم بریزه به هم رد میدم ولی اینکه بزنم بشکونم نه.این چیزایی که میگید ی جورایی مثل بازی dayz میمونه.دیدم طرف استریمره 5 تا مچ پشت سر هم همه چی برمیداشت تا میرفت تو بازی ی هد میخوردو میمرد.خخخ.یکمی زیادی اعصاب میخوا.ولی خب گیم ردیفیه چیزی که میبینم.بازم ممنون که توضیح دادید.عشقید

• Like
Reactions: matinvaloo

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
چقدر متروکه شده تاپیک این بازی ! دیسکوردش هم همینه :D

arena هم رو کردن که بشخصه با گیم پلی هایی که ازش دیدم خوشم نیومد .نمیدونم هم چرا آرنا رو استارت زدن (حالا با هدف حضور تو esport یا چی) .بهتر بود که تمرکزشون رو خود تارکوو باشه چون کلی جای کار داره تا بهتر بشه.

matinvaloo

کاربر سایت
Feb 4, 2015
65

arena هم رو کردن که بشخصه با گیم پلی هایی که ازش دیدم خوشم نیومد .نمیدونم هم چرا آرنا رو استارت زدن (حالا با هدف حضور تو esport یا چی) .بهتر بود که تمرکزشون رو خود تارکوو باشه چون کلی جای کار داره تا بهتر بشه.
هممم ، من حقیقتش خوشم اومد ، یه ذره کار داره اما به نظرم پتانسیل اش بالاست
هر روز هم چک میکنم که ببینم برای من arena باز کرده یا نه که فعلا هیچ 8-|

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,537

دیدن زورشون نمیرسه مپ های بزرگ تر رو بهینه سازی کنن گفتن یه مود با مپ های کوچیک بدن :))

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
نزدیکای وایپ هست گویا و تریدر ها اکثر ایتم ها رو با قیمت فوق العاده پایین میفروشن.یعنی شما lvl تون هرچقدر هم باشه تریدر هاتون مکس هست و میتونید راحت خرید و با انواع gear ها و اسلحه و تیر های تاپ بازی کنید.فرصت خوبیه برای رفتن تو بازی و تجربه pvp بدون gear fear :D

matinvaloo

کاربر سایت
Feb 4, 2015
65
سلام به دوستان عزیز
آیا خرید بازی به صورت مستقیم ریجن روسیه بن داره یه نه خیلی رفته رو مخم هرکس یه چیزی میگه
سلام
ریجن روسیه بن نداره اما باید با آیپی روسیه یا ( اوکراین آذربایجان قزاقستان و ..) بازی کنی
میتونی اگزیت لگ بگیری وصل شی به روسیه
در کل پیشنهاد نمیشه منم روسیه بودم تغییر دادم اومدم اروپا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر