Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
~X(آمادگی برای قطع اينترنت توسط آمريكا در آبان
سردار جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل:
احتمال قطع اینترنت توسط آمریکا در آبان ماه را ضعیف می‌دانیم اما از طرفی، در صورتی که این اتفاق بیفتد، تدابیری دیده شده که کارکردهای ضروری کشور حفظ شود و شبکه ملی اطلاعات به اندازه‌ای که آماده شده بنا است که بتواند خدمات اساسی مردم را جواب دهد./فارس #فناوری
✅ @Khabar_Fouri

من :|

• Like
Reactions: M@SOUD64

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
احتمال قطع اینترنت توسط آمریکا در آبان ماه را ضعیف می‌دانیم اما از طرفی، در صورتی که این اتفاق بیفتد، تدابیری دیده شده که کارکردهای ضروری کشور حفظ شود و شبکه ملی اطلاعات به اندازه‌ای که آماده شده بنا است که بتواند خدمات اساسی مردم را جواب دهد./فارس #فناوری
✅ @Khabar_Fouri

عمرا این اتفاق بیفته مگر اینکه از سمت داخل باشه همونطوری ک تو این چند وقت بعضی شبها تجربه کردیم قطع شدن کامل ارتباط با خارج
وطنم :-&

Hitman007007

کاربر سایت
Oct 14, 2018
11
✅ @Khabar_Fouri

اینا خودشون میخوان اینترنت رو قطع کنن بعدش بندازن گردن آمریکا (به همین راحتی!)

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,494
نام
Farhad
✅ @Khabar_Fouri

واقعا میتونن همچین کاری کنن؟:|

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
رفیق اگر کاری بلدی و میتونی مشکل رو حل کنی یه پست بزار همه رو راهنمایی کن اما میدونم که چیزی از این قضیه نمیدونی و اومدی بچه های اینجا رو تیغ بزنی من حاضرم با همون dns کانکت بشم تا بخوام از افرادی مثل شما کمک بگیرم در ضمن بزار پستهات تو بازیسنتر به 50 تا برسه بعدش شاخ و شونه بکش
منظور فقط ترابل شوتینگ اکس باکس می‌کنن واستون نه چیز دیگه شمام موفق باشی ما مجانی کار انجام ندادیم شما با ساپورت صحبت کن فعلا:-h

Sent from my SM-N7502 using Tapatalk

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
رفیق اگر کاری بلدی و میتونی مشکل رو حل کنی یه پست بزار همه رو راهنمایی کن اما میدونم که چیزی از این قضیه نمیدونی و اومدی بچه های اینجا رو تیغ بزنی من حاضرم با همون dns کانکت بشم تا بخوام از افرادی مثل شما کمک بگیرم در ضمن بزار پستهات تو بازیسنتر به 50 تا برسه بعدش شاخ و شونه بکش

از وقتی این مشکل ب وجود اومده از این دسته از کاربران (اکثر شون هم تازه عضو شدن، بعد از مشکل!) خیلی زیاد شده ( البته قصد جسارت یا بی احترامی ندارم) و می خوان از آب گل آلود ماهی بگیرن.

• Like
Reactions: M@SOUD64

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
هر وقت اومدی و راه حل رو گفتی معلومه کارت درسته از ناظمین محترم بازیسنتر خواهشمند هستم به این تاپیک هم یه سری بزنن و یه غربالگری انجام بدن ظاهرا برخی از دوستان جدید الورود ما توجیه نیستن که اینجا با بقیه جاها فرق داره
لطف کن درست صحبت کن عزیزم دزدی کردن و توهین کار شماست شما با دی ان س وصل شو.دوستانیکه خدمات گرفتن می‌تونن جواب ایشونو بدن.شما با ساپورت اگه مشکلت حل می‌شه صحبت کن

لطف کن درست صحبت کن عزیزم دزدی کردن و توهین کار شماست شما با دی ان س وصل شو.دوستانیکه خدمات گرفتن می‌تونن جواب ایشونو بدن.شما با ساپورت اگه مشکلت حل می‌شه صحبت کن:)>-

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
دوستانی که لاگین نمیتونن بکنن به آیدی تلگرام@farzoom میتونن پب ام بدن خدمات بگیرن
تو این وضعیت هم دنبال این مسخره بازی ها و پول به جیب زدن هایین:))زرتی یه اکانت ساختین یه ایدی میدین بعد لابد میگین فلان قدر بده مشکلو حل کنم برات مگه نه ؟
شما که میگین برا بقیه درست کردین بگین اون بقیه بیان اینجا با یه اکانت درست حسابی نه یه اکانت تازه ساخته شده بگن مشکلشون حل شده:|
خوشبختانه دوستان اینجا انقدر میفهمن که گول اینجور حرکتارو نخورن
اگر هم واقعا روشی دارین که روشی جز DNS و vpn نیست همینجا بگین جا اینکه پول بخواین. وقتی هم تو این مود حرف از خدمات و پول میزنین یعنی هیچ راهی ندارین و دنبال کاسبی این.
الان همه ناراحت ان برا این وضعیت یه عده هم میخوان سواستفاده کنن:|:|

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دیشب با DNS هم برا من یکبار ساین اوت شد!! (ولی بعدش دوباره اکی شد)
فکر کنم دارم جلو DNS هم می بندن خدا بخیر کنه

بچه ها اروره من امروز عوض شد. تا امروز 80a40010 بود. امروز ميگه تو منطقه شما خدمات ارايه نميشه (80a40401).

عجیبه تو گوگل سرچ کردم ارور را چیزی نیاورد!

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
دیشب با DNS هم برا من یکبار ساین اوت شد!! (ولی بعدش دوباره اکی شد)
فکر کنم دارم جلو DNS هم می بندن خدا بخیر کنه

عجیبه تو گوگل سرچ کردم ارور را چیزی نیاورد!
برای من چندبار ساین اوت شد دیروز ولی امروز دیگه با dns هم داخل نمیره. isp پیشگامان
قضیه ی اینکه تو شبکه های اجتماعی پست بزاریم به کجا رسید؟ به نظرم تو ردیت بزاریم راحت تر upvote میشه و بیشتر دیده میشه و اینکه major nelson هم اونجا هست.
واقعا با این همه سختی که از اول همراه این کنسول بود(گرون تر بودن بازی و کم بودن بازی های دسته 2 ,...)با این وجود ما این کنسول رو گرفتیم آخر مایکروسافت اینجوری گذاشت تو کاسمون. کسایی که تو ایران این کنسول رو گرفتن خب قطعا از فن های پر و پا قرص این برند بودن ,این طرز برخورد با فن ها نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر