Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
پیرو پست مربطو به nat type ( احتمالا برا همه شرکت ها در صف اقدام هست)

آقا امروز nat type شده 3 کاری هم انجام ندادم فقط اتفاقی که افتاده قبلا رنج ip با 152 شروع میشد امروز نت قطع وصل شد با رنج 100 شروع شده
کسی این مشکل را داره؟؟؟

حالا جالبتر این که ip را داخل مودم 100.90 الی آخر نشون میده ولی تو سایت ipaddress میزنه 35.56 الی آخرمثل وقتی هست که Vp ان استفاده میکنی!!!!!
چرا اینطوری شده؟؟؟؟ ( شرکت شاتل)

پ.ن: گل بود به سبزه نیز آراسته شد زنگ زدم شرکت حرفم را تایید کرد گفت این یک کار جدیده و ... حالا گفته تو وقت اداری زنگ بزن ببینیم میشه درست کردش یا نه ( ک گفت نمیشه و حرف ip static را پیش کشید) یعنی پول بده اون سرویس را بگیر مشکلت حل میشه
خب ساین این ک نمی تونستیم بکنیم nat type هم سه شد ممنون
کشور ک نیست ماشالله......
این حرکت 6 ماه پیش اسیا تک برای من انجام داد این کارو در مراکری انجام میدن معمولا که ای پی کم دارند و لیمیت هستد من اون موقع اینقدر زنگ زدم که دهنشون سرویس شد( اینو بگم با اون کارشناسان احمقشون نه با گنده تراشون باید طرف بشی ) و بلاخره ای پی استاتیک بصورت مجانی بمن دادن البته با پایان سرویس دوباره مشکل برگشت و منم بخاطر اینکار سرویس به یک سرویس خیلی ارزون تغییر دادم و رفتم شاتل به عنوان نت اصلیم اینارو بهت گفتم که بدونی قضیه چیه حالا اینکه بخوای چکار کنی و چه تصمیمی بگیری روش فکر کن

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
۹ روز ۱۰ روزه با این مشکل رو به ام مخم دیگه درد گرفته این فکر نکنم درست بشه میخام دیگه ردش کنم بره دستگاه و...چاره ای نیست دیگه.

ربطی ب دستگاه نداره برو تاپیک ps4 رو بخون اونا هم همین مشکلات را دارن حتی تو دانلود آپدیت ها و شناسایی اشتراک پلاسشون؟؟!!

• Like
Reactions: amir_k2m

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
این حرکت 6 ماه پیش اسیا تک برای من انجام داد این کارو در مراکری انجام میدن معمولا که ای پی کم دارند و لیمیت هستد من اون موقع اینقدر زنگ زدم که دهنشون سرویس شد( اینو بگم با اون کارشناسان احمقشون نه با گنده تراشون باید طرف بشی ) و بلاخره ای پی استاتیک بصورت مجانی بمن دادن البته با پایان سرویس دوباره مشکل برگشت و منم بخاطر اینکار سرویس به یک سرویس خیلی ارزون تغییر دادم و رفتم شاتل به عنوان نت اصلیم اینارو بهت گفتم که بدونی قضیه چیه حالا اینکه بخوای چکار کنی و چه تصمیمی بگیری روش فکر کن

یعنی آش کشک خالته بخوری پاته نخوری پاته
بابا این چ وضعشه دیگه ب خدا دیوونه شدم اینا ک نمیتونن سرویس ارائه بدن گوه میخورن یک همچین تبلیغاتی انجام میدن برا جذب مشتری

• Like
Reactions: 00Xman and amir_k2m

Atrin7

کاربر سایت
Sep 15, 2018
3
دوستان بنده خودم شخصا با قسمت ساپورت اکس باکس لایو چت کردم و یکی از دوستان هم اینکارو کردن و در دو مورد گفتن که اشکال از طرف خودشونه و ما تاکیید کردیم که آیا ایران رفته جزو تحریم و آی پی ها بن شدن و کارشناسها جوابشون منفی بود و گفتن چندتا مشکل از طرف خودشون هست و مهندسینشون در حال بررسی هستن،فعلا شلوغش نکنید، گندشم نکنید.صبر کنید تا دوروز آینده درست میشه
من هم با قسمت پشتیبانی مایکروسافت تماس گرفتم و گفتن مشکل از طرف خودشون هست و کاربرانی از اوکراین و بعضی از کشورهای خاورمیانه و چندتایی هم از کشورهای دیگه هم این مشکل رو دارن و حتی برای بعضی ها هم سرویس هات میل از کار افتاده. به نظرم بهتره قضیه رو داخلیش نکنیم که اینا یه موقع واقعا به سرشون نزنه که از داخل مسدودش کنن.
خواهشا کسانی که انگلیسیشون خوبه تا میتونن به پشتیبانی مایکروسافت برن و بگن که باید برای ایران این مشکل رو برطرف کنن. یه موقع دیدی ایران رو حساب نکردن و کار ما رو راه ننداختن

Atrin7

کاربر سایت
Sep 15, 2018
3
اینل احتمالا توی ریجن بندی اشتباه کردن، مایکرو رو میگم، و تاکید کردن که ایران هنوز جزو لیست کشور های بن شده نیست
ایران تویه هیچ لیستی نیست برای همینه اکثر مواقع موقع بازی آنلاین ما رو میندازه تویه ریجن عربستان. البته اینکه تویه لیست نباشیم به معنی این نیست که نتونیم از سرویس استفاده کنیم. فقط آدم حسابمون نکردن

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
دوستانی که برای ورود به اکانت مشکل دارند اینو تست کنند شاید درست شد , برای من کار کرد هم XBOX LIVE و هم PSN
Primary DNS
178.22.122.100
Secondary DNS
139.59.124.1
این دی ان اس دومیه امنه؟ رو مودم هم باید ست شه یا فقط رو دستگاه؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
دوستانی که برای ورود به اکانت مشکل دارند اینو تست کنند شاید درست شد , برای من کار کرد هم XBOX LIVE و هم PSN
Primary DNS
178.22.122.100
Secondary DNS
139.59.124.1
وصل شدم ولی خیلی ناپایداره و وسط بازی از اکانت میپره بیرون

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
الان دوستان میان میگن مشکل از داخل نیست و بقیه کشورها هم این مشکل نت تایپ رو دارن
اصلا ما میگیم سرورها از بیرون هم ایراد داره ولی مطمئن باشید عمده مشکلاتی که روی هر دو کنسول به وجود اومده منشا داخلی داره

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
شک نکنید ایران تو لیست تحریمی هاست وگرنه هم اسمش تو لیست کشورها بود و هم این مشکلات رو نداشتیم

آخر قسم روباه را باور کنیم یا دم خروسو؟

00Xman

کاربر سایت
Sep 8, 2018
37
اقا دهنم سرویس شد دیگه ۱۲ روزه دستگاه خاموشه گلدم داره میره همینجوری تورو خدا بگین چیکار کنم من ۱۰ روزه میام اینجا اما هیچی ب هیچی .....

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
دوستان دیگه خیلی بعیده این مشکل حل بشه. هممون هم کم کم عادت میکنیم به این وضعیت. مثل فیلتر تلگرام و سایتای دیگه. حداقل یه مودم خوب معرفی کنین که بشه روش وی پی ان ست کرد تا مستقیم کنسول رو وصل کنیم به مودم.

• Like
Reactions: soheil.nilavari2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر