Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

Mohammad.M@

کاربر سایت
Sep 8, 2018
1
اگه ماله اوکراین درست شد و ماله ما نشد حرفت درسته ولی فعلا همه درگیرن.
این یک ایراد تکنیکیه و درست میشه انقدر بزرگش نکنید. الان بخش گلد و استو بدون ساین این کار میکنه .همین نشون میده نه فیلتره نه آی پی ایران بلاک از اون طرف. بجز ما و اوکراین، عراق و چندتا ایالت امریکا هم‌ درگیر هستن و حتی ماه های قبل هم چند جای دیگه این مشکلو داشتن .تو سرچهای گوگل میتونید خودتون ببینید
برای اوکراین مشکل حل شده

Mahanar

کاربر سایت
May 16, 2017
95
من با خیلی از بچه های لایو در ارتباطم در شهر های مختلف با isp مختلف اسیا تک شاتل صبانت مخابرات و ایرانسل همگی با ست dns بازی میکنند و انلاینند فقط بعضی هاشون از عدم ثبات کانکشن گله دارند حالا نوسان پینگ تایم در مواقعی و لاست شدن ار سرور هنگام بازی اما در کل بصورت راهکار موقت داره جواب میده خود منم هم با شاتل و با اسیا تک تست کردم با هر دو کار میکنه و اینکه خود من مشکل نوسان یا بالارفتن پینگ ندارم فقط گاهی لاست از سرور دارم که قبلا خیلی کم اتفاق می افتاد
منم از سبانت استفاده میکنم اما dns بای من جواب نمیده

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
امروز رنج ip شرکت شاتل از 150 به 100 تغییر کرده و nat type هم شده strict !!!! معلوم نیست دارن چکار میکنن؟؟؟

مشکل هم هنوز پاربرجاست

برای اوکراین مشکل حل شده

منبع؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 00Xman and M@SOUD64

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
امروز رنج ip شرکت شاتل از 150 به 100 تغییر کرده و nat type هم شده strict !!!! معلوم نیست دارن چکار میکنن؟؟؟

مشکل هم هنوز پاربرجاست
سلام ISP منم , مخابرات هستش پینگم با 8.8.8.8 تا چند وقت پیش بین 110~115 بود اما یه هفته ای هستش که پینگم شده بین 180~230 , واقعا معلوم نیست چه میکنن با این نت لامصب

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412

مشکل هم هنوز پاربرجاست

منبع؟؟؟؟؟
دادا من یه لپ تاپ دارم که پورت لن نداره راهی هست vpn به اشتراک بذارم؟

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان امروز زدم vpn فعال کردم رو مودمم یهو مودم خاموش شد دوباره روشن شد اما نه adsl اومد بالا نه ریست میشه نه با لن وصل میشه که داخل مودم یه کاری کنم یعنی چی شده مودم ترکید؟:|

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
پیرو پست مربطو به nat type ( احتمالا برا همه شرکت ها در صف اقدام هست)

آقا امروز nat type شده 3 کاری هم انجام ندادم فقط اتفاقی که افتاده قبلا رنج ip با 152 شروع میشد امروز نت قطع وصل شد با رنج 100 شروع شده
کسی این مشکل را داره؟؟؟

حالا جالبتر این که ip را داخل مودم 100.90 الی آخر نشون میده ولی تو سایت ipaddress میزنه 35.56 الی آخرمثل وقتی هست که Vp ان استفاده میکنی!!!!!
چرا اینطوری شده؟؟؟؟ ( شرکت شاتل)

پ.ن: گل بود به سبزه نیز آراسته شد زنگ زدم شرکت حرفم را تایید کرد گفت این یک کار جدیده و ... حالا گفته تو وقت اداری زنگ بزن ببینیم میشه درست کردش یا نه ( ک گفت نمیشه و حرف ip static را پیش کشید) یعنی پول بده اون سرویس را بگیر مشکلت حل میشه
خب ساین این ک نمی تونستیم بکنیم nat type هم سه شد ممنون
کشور ک نیست ماشالله......

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
پیرو پست مربطو به nat type ( احتمالا برا همه شرکت ها در صف اقدام هست)

آقا امروز nat type شده 3 کاری هم انجام ندادم فقط اتفاقی که افتاده قبلا رنج ip با 152 شروع میشد امروز نت قطع وصل شد با رنج 100 شروع شده
کسی این مشکل را داره؟؟؟

حالا جالبتر این که ip را داخل مودم 100.90 الی آخر نشون میده ولی تو سایت ipaddress میزنه 35.56 الی آخرمثل وقتی هست که Vp ان استفاده میکنی!!!!!
چرا اینطوری شده؟؟؟؟ ( شرکت شاتل)

پ.ن: گل بود به سبزه نیز آراسته شد زنگ زدم شرکت حرفم را تایید کرد گفت این یک کار جدیده و ... حالا گفته تو وقت اداری زنگ بزن ببینیم میشه درست کردش یا نه ( ک گفت نمیشه و حرف ip static را پیش کشید) یعنی پول بده اون سرویس را بگیر مشکلت حل میشه
خب ساین این ک نمی تونستیم بکنیم nat type هم سه شد ممنون
کشور ک نیست ماشالله......
الان دوستان میان میگن مشکل از داخل نیست و بقیه کشورها هم این مشکل نت تایپ رو دارن
اصلا ما میگیم سرورها از بیرون هم ایراد داره ولی مطمئن باشید عمده مشکلاتی که روی هر دو کنسول به وجود اومده منشا داخلی داره

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر