Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوست عزیز احتمال اینکه درست بشه فوق العاده کمه. چون ایران جزء لیست پشتیبانی ماکرو نیست. این رو از نحوه جواب دادن پشتیبانیشون میشه فهمید. 8 روزه فقط میگن در حال پیگیری هستیم. فقط دارن دست به سر میکنن. به نظرم مجبوریم کوچ کنیم سمت ps4

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
اگه ماله اوکراین درست شد و ماله ما نشد حرفت درسته ولی فعلا همه درگیرن.
این یک ایراد تکنیکیه و درست میشه انقدر بزرگش نکنید. الان بخش گلد و استو بدون ساین این کار میکنه .همین نشون میده نه فیلتره نه آی پی ایران بلاک از اون طرف. بجز ما و اوکراین، عراق و چندتا ایالت امریکا هم‌ درگیر هستن و حتی ماه های قبل هم چند جای دیگه این مشکلو داشتن .تو سرچهای گوگل میتونید خودتون ببینید

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
Is it normal a problem like this have taken alot of time to be fix??
Agent
چرا انقدر طول کشیده درست شه
جواب
مهندسین میخوان بصورت همیشگی ایراد یابی کنن اگه اپدیت سریع بدن مجدد این مشکل بروز میکنه
we can just look at the Brightside of this getting done in a lengthy period of time since the engineers are fixing it permanently which is why it is taking a little while. Come to think of fixing it like a few hours and then the issue will come back. this maintenance is for the betterment of the services.
چرا این‌اتفاق افتاده.
جواب به علت اپدیت اخیر که تاثیر روی ساین این گذاشته
As far as I know. This is a maintenance or a system upgrade ongoing which could affect some activities and one of this is signing in the accoun

rez11

کاربر سایت
Sep 11, 2018
19
متاسفانه این دی ان اس فقط رو بعضی از آی اس پی ها کار میکنه. رو ایرانسل و آسیا تک که من دارم کار نکرد. نمیدونم اگه به پشتیبانی آسیاتک زنگ بزنم اونا میتونن کاری کنن که به این دی ان اس وصل شه؟

من اسیاتک دارم .واسه من کار میکنه

• Like
Reactions: bahram_sar

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
من با خیلی از بچه های لایو در ارتباطم در شهر های مختلف با isp مختلف اسیا تک شاتل صبانت مخابرات و ایرانسل همگی با ست dns بازی میکنند و انلاینند فقط بعضی هاشون از عدم ثبات کانکشن گله دارند حالا نوسان پینگ تایم در مواقعی و لاست شدن ار سرور هنگام بازی اما در کل بصورت راهکار موقت داره جواب میده خود منم هم با شاتل و با اسیا تک تست کردم با هر دو کار میکنه و اینکه خود من مشکل نوسان یا بالارفتن پینگ ندارم فقط گاهی لاست از سرور دارم که قبلا خیلی کم اتفاق می افتاد

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
من با خیلی از بچه های لایو در ارتباطم در شهر های مختلف با isp مختلف اسیا تک شاتل صبانت مخابرات و ایرانسل همگی با ست dns بازی میکنند و انلاینند فقط بعضی هاشون از عدم ثبات کانکشن گله دارند حالا نوسان پینگ تایم در مواقعی و لاست شدن ار سرور هنگام بازی اما در کل بصورت راهکار موقت داره جواب میده خود منم هم با شاتل و با اسیا تک تست کردم با هر دو کار میکنه و اینکه خود من مشکل نوسان یا بالارفتن پینگ ندارم فقط گاهی لاست از سرور دارم که قبلا خیلی کم اتفاق می افتاد
منم آسیاتک دارم ولی هر کاری میکنم با اون دی ان اس اعلام شده هر کاری میکنم وصل نمیشه. البته من فقط دی ان اس اولی رو وارد میکنم و دومی رو خالی میذارم. و اینکه رو ایکسباکس ست میکنم و رو مودم ست نمیکنم. شما هم همین کارو میکنین؟

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
منم آسیاتک دارم ولی هر کاری میکنم با اون دی ان اس اعلام شده هر کاری میکنم وصل نمیشه. البته من فقط دی ان اس اولی رو وارد میکنم و دومی رو خالی میذارم. و اینکه رو ایکسباکس ست میکنم و رو مودم ست نمیکنم. شما هم همین کارو میکنین؟

بله من رو کنسول ست کردم و اینکه در هر دو حالت کار میکنه اما با ست کردن 8.8.8.8 راحتر کانکت میشم اما بعضی از دوستان فقط اولی ست میکننند و مشکلی ندارند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر