Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
شما اگر یه چیز شکن خوب بخری و به کامپیوتر دسترسی داشته باشید، و البته باید دوتا کارت شبکه داشته باشید، میتونید راحت به لایو وصل بشید با شر کردن کنسول و کامپیوتر و پینگ هم همش ده تاذ20 تا میره بالا و راحا میتونید بازی کنید،کاری که بقیه دارن میکنن
راستش من این شر کردن چیز رو متوجه نشدم. لطفا یکی راهنماییم کنه. ببینین من لپ تاپ ندارم ولی یه پی سی دارم که فاصله اش با ایکس باکس زیاده و نمیتونم از پی سی به مودم کابل لن وصل کنم چون واقعا شدنی نیست. مودم adsl دقیقا کنار ایکس باکسه و پی سی هم با دانگل وایفای به مودم وصل میشه. یه چیز پی ان خوب پولی هم دارم که عالیه. حالا با این شرایطی که گفتم یکی به من بگه من چجوری چیز پی ان رو برای استفاده تو ایکس باکس شر کنم؟

آخرین ویرایش:

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
دوستان همه ی ساپرت های مایکرو میگن مشل از سمت اوناس. اگه مشکل نداشتن انقد اصرار نمیکردن مشکل اوناس احتمالا واقعا مایکرو مشکل داره :|
الان باز با یکیشون چت کردم گفت اطمینان میدم مشکل سمت ماست هنوز داره بررسی میشه بعدش رفت ببینه تغییری کرده که بگه که کلا دیسکانکت شد چت:D
من اگه تا 1-2 روز دگ درست نشه با پشتیبانی تلفنی مایکرو صحبت میکنم شاید اونا بهتر اطلاعات بدن راحت تر بشه فهمید چشه.

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
راستش من این شر کردن چیز رو متوجه نشدم. لطفا یکی راهنماییم کنه. ببینین من لپ تاپ ندارم ولی یه پی سی دارم که فاصله اش با ایکس باکس زیاده و نمیتونم از پی سی به مودم کابل لن وصل کنم چون واقعا شدنی نیست. مودم adsl دقیقا کنار ایکس باکسه و پی سی هم با دانگل وایفای به مودم وصل میشه. یه چیز پی ان خوب پولی هم دارم که عالیه. حالا با این شرایطی که گفتم یکی به من بگه من چجوری چیز پی ان رو برای استفاده تو ایکس باکس شر کنم؟
پی سی شماباید دو تاکارت شبکه داشته باشه.کارت شبکه همونه که کابل لن میخوره پشتش.اگر یدونه داره برید بازار وتهیه کنید و از طریق کابل لن همرو به هم وصل کنید.پس کابل لن بلند هم،بگیرید.کلا کانکشن با کابل مطمعنتر و پایدارتر هست. هر موقع خریدید تپی پی وی به بنده پیام بدید با ذکر تلفنتون تاراهنماییتون کنم چکار کنید کارتون راه بیوفته.

• Like
Reactions: bahram_sar

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
دوستان همه ی ساپرت های مایکرو میگن مشل از سمت اوناس. اگه مشکل نداشتن انقد اصرار نمیکردن مشکل اوناس احتمالا واقعا مایکرو مشکل داره :|
الان باز با یکیشون چت کردم گفت اطمینان میدم مشکل سمت ماست هنوز داره بررسی میشه بعدش رفت ببینه تغییری کرده که بگه که کلا دیسکانکت شد چت:D
من اگه تا 1-2 روز دگ درست نشه با پشتیبانی تلفنی مایکرو صحبت میکنم شاید اونا بهتر اطلاعات بدن راحت تر بشه فهمید چشه.
کلا چون پی،سیتون فاصله داره از کنسول دوتا کابل لن میخوایین، یکی از پشت پی سی بیاد برا مودم ویکی از پشت کنسول بره بخوره به کارت شبکه ی دوم که خریداری کردید.پس دو تا کابل میخوایند،کت6هم بگیرید.در حقیقت نت پی سی رو که چیز شکن روش زدید رو باید با کنسول شر کنید.باید روی پی سی کانکشن pptp بسازید.خریداری کنید راهنمایی میکنم موقع نصبش بهتون.نگران نباشید.اوکی میشه، پینگ هم خیلی کم میره بالا و چیز شکون خوبم معرفی میکنم بهتون

• Like
Reactions: bahram_sar

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
پی سی شماباید دو تاکارت شبکه داشته باشه.کارت شبکه همونه که کابل لن میخوره پشتش.اگر یدونه داره برید بازار وتهیه کنید و از طریق کابل لن همرو به هم وصل کنید.پس کابل لن بلند هم،بگیرید.کلا کانکشن با کابل مطمعنتر و پایدارتر هست. هر موقع خریدید تپی پی وی به بنده پیام بدید با ذکر تلفنتون تاراهنماییتون کنم چکار کنید کارتون راه بیوفته.
ممنونم ازتون دوست عزیز ولی راستش چون پی سی با مودم و ایکس باکس خیلی فاصله داره نمیتونم کابل بکشم. با دانگل نمیشه؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
دوستان اکس باکسی عزیر
من نتم مخابرات ه و الان روشی پیدا کردم که از ظهر تونستم کانکت باشم و خیلی راحت Halo 5 رو دارم بازی میکنم.
وارد تنظیمات مودم شوید (192.168.1.1 رو توی مرورگر تون برنید) و وارد قسمت Advance و بعد DNS شوید.
حالا توی قسمت تنظیمات DNS زیر رو بزنید:
Primary: 178.22.122.100
Secondry: 94.232.174.194
تنظیمات رو سیو کنید و بعد مودم رو روشن خاموش کنید.
برای اظمبنان همین تنظیمات DNS رو هم در اکس باکس تون وارد کنید و اکس باکس تون رو ریست کنید.
بطور کلی با این DNS تحریم های اینترنتی رو دور می زنید.
این تنظمیات DNS هم از شرکت Shecan هستش که من از توی نت پیدا کردم (shecan.ir) و مسئولیت امنیت اکانت تون با خودتون (برای امنیت بیشتر میتونید ورود 2 مرحله ای رو فعال کنید).
اقا با این DNS دومی کار ما هم راه افتاد، بلاخره بعد از مدتی بازی کردم
البته فقط داخل اکس باکس وارد کردم
داخل مودم وارد نکنید چون از لحاظ امنیتی اوکی نیست

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
Primary: 178.22.122.100
Secondry: 94.232.174.194
سلام یه سوال داشتم ؟
اگر این DNS ها رو وارد کنیم باعث افزایش پینگ میشه ؟؟ معمولا نوسانات پینگ در چه حدی میشه . لطفا دوستانی که این روش رو امتحان کردن جواب بدن با تشکر

• Like
Reactions: soheil.nilavari2

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
از نظر امنیتی هم برای اکس باکس اشتباهه .منکه تمام بازیهاتون رو دیسکی خریده باشید که اگه اکانتتون هک شد نهایتا اشتراک گلد و گیم پس و ... از دستتون بره ولی نه کلی بازی که بصورت الکتریکی خریدین
توجه داشته باش هر بازی با دلار ۱۴تومن چقدر میشه!

soheil.nilavari2

کاربر سایت
Mar 25, 2017
97
نام
سهیل نیل اوری
سلام یه سوال داشتم ؟
اگر این DNS ها رو وارد کنیم باعث افزایش پینگ میشه ؟؟ معمولا نوسانات پینگ در چه حدی میشه . لطفا دوستانی که این روش رو امتحان کردن جواب بدن با تشکر
برای من پینگم تو رینبو تغییری نکرد.البته بستگی به نت داره.من نتم ایرانسله

• Like
Reactions: M@SOUD64

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
سلام یه سوال داشتم ؟
من تغییر خاصی حس نکردم خیلی.
حالا باز هم ممکنه برا هرکس فرق بکنه.

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
عجیبه که من وقتی روی مودم ام ست نیست مشکل دارم.
فقط وقتی مشکلم حل میشه که هم روی مودم هم روی اکس باکس ست شده باشه.
راه کاری داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر