Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

V4I-I!D

کاربر سایت
Jun 1, 2013
252
عجب بدبختی ای گیر کردیم ها .. دل خوشیمون یه گیم زدن بود اینم ازمون گرفتن

ب پشتیبانی شاتل زنگیدم گفتن فیلتر کردن ... کی فیلتر کرده چیشده معلوم نیست !!

مشکلم با dns که دادن حل شده میتونم بازی کنم اما مطمین باشین اینم موقتیه اگه وضعیت قرار باشه اینجوری پیش بره .. دلخوشیم ندارم با vpn وصل شدن ب کنسول زورم میاد بخدا .. برا بازیها همنیجوریش پینگمون مزخرفه چ برسه با وی پی ان وصل شم

از دوستان اونایی که با پشتیبانی میحرفن میتونن فقط خبر درست حسابی بیارن ببینیم چیشده ..هرکی خبر خوب داره بگه دلمون وا شه .. امیدوارم فقط تی چند روزی حداقل یکی دو هفته برگرده ب روز اولش .. این همه بازیها دارن میان کالاف و بتل و ..

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
عجب بدبختی ای گیر کردیم ها .. دل خوشیمون یه گیم زدن بود اینم ازمون گرفتن

ب پشتیبانی شاتل زنگیدم گفتن فیلتر کردن ... کی فیلتر کرده چیشده معلوم نیست !!

مشکلم با dns که دادن حل شده میتونم بازی کنم اما مطمین باشین اینم موقتیه اگه وضعیت قرار باشه اینجوری پیش بره .. دلخوشیم ندارم با vpn وصل شدن ب کنسول زورم میاد بخدا .. برا بازیها همنیجوریش پینگمون مزخرفه چ برسه با وی پی ان وصل شم

از دوستان اونایی که با پشتیبانی میحرفن میتونن فقط خبر درست حسابی بیارن ببینیم چیشده ..هرکی خبر خوب داره بگه دلمون وا شه .. امیدوارم فقط تی چند روزی حداقل یکی دو هفته برگرده ب روز اولش .. این همه بازیها دارن میان کالاف و بتل و ..
پس تایید کردن فیل کردن?
خب زودتر میگفتن :|

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
اقا من دیگه خسته شدم راهی مطمعن بگید حتی اگه لازمه با vpn ه فقط می شه با هات اسپات pc کاری کرد؟
لینک خرید چیز شکن هم بدید

ja_hooman

کاربر سایت
May 28, 2014
3
دوستان جسارت میکنم چند نکته رو با شما در میون میزارم :
من از جمعه مشکل داشتم در ساین این و اینترنت شاتل دارم . با.. پی ان اوکی بودم . روشی که برای دی ان اس گفتند دوستان اوکی بود ولی بعد از 10 دقیقه دوباره بیرون می افتادم . از روز سه شنبه فقط دی ان اس اصلی رو گذاشتم 178.... که دوستان اشاره کردند . مشکل حل شده و فورزا و بتل آنلاین هم بازی کردم . این دی ان اس شرکت آسیاتک هست ، دومین نکته اینکه دی ان اس فقط نام و ای پی میفرسته و از لحاظ منطقی امکان هک فقط از طریق دی ان اس وجود نداره . با مایکروسافت هم مثل دوستان صحبت کردم و گفتم ایران هستم ، گفتند اگر فقط دست مایکرو باشه اولین انتخاب برای دفتر فروش پشتیبانی قطعا ایران هست . گفتند از 4-5 کشور این مورد رو دریافت کردند و سرورها و سرویس های مایکرو در حالت عادی هست . ولی سعی میکنند ببیند این کشورها چه مشکلی دارند که بتوانند اطلاع رسانی کنند . من پی اس 4 هم دارم و رینبو سیکس و بلادبورن از هفته پیش دیگه وصل نمیشه . برخی ای اس پی ها هم در جریان هستم اخر هفته پیش تغییرات سرویس داشتند . تعدادی از دوستان من هم ، حتی در ساین این برای پی اس ان مشکل پیدا کردند.

آخرین ویرایش:

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوستان جسارت میکنم چند نکته رو با شما در میون میزارم :
من از جمعه مشکل داشتم در ساین این و اینترنت شاتل دارم . با.. پی ان اوکی بودم . روشی که برای دی ان اس گفتند دوستان اوکی بود ولی بعد از 10 دقیقه دوباره بیرون می افتادم . از روز سه شنبه فقط دی ان اس اصلی رو گذاشتم 178.... که دوستان اشاره کردند . مشکل حل شده و فورزا و بتل آنلاین هم بازی کردم . این دی ان اس شرکت آسیاتک هست ، دومین نکته اینکه دی ان اس فقط نام و ای پی میفرسته و از لحاظ منطقی امکان هک فقط از طریق دی ان اس وجود نداره . با مایکروسافت هم مثل دوستان صحبت کردم و گفتم ایران هستم ، گفتند اگر فقط دست مایکرو باشه اولین انتخاب برای دفتر فروش پشتیبانی قطعا ایران هست . گفتند از 4-5 کشور این مورد رو دریافت کردند و سرورها و سرویس های مایکرو در حالت عادی هست . ولی سعی میکنند ببیند این کشورها چه مشکلی دارند که بتوانند اطلاع رسانی کنند . من پی اس 4 هم دارم و رینبو سیکس و بلادبورن از هفته پیش دیگه وصل نمیشه . برخی ای اس پی ها هم در جریان هستم اخر هفته پیش تغییرات سرویس داشتند . تعدادی از دوستان من هم حتی ساین این ، پس اس ان مشکل پیدا کردند.
خب مشکل از کجاست؟
داخل یا بیرون?

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
با پشتیبانی صحبت کردم و خبرای بد براتون دارم متاسفانه! من گلگی کردم چرا تو وبسایت اکس باکس وضعیت لایو بدون مشکل زدین ! چرا ۶روز طول کشیده! افراد زیادی دارن با vpn و dns غیر رسمی کانکت میشن و خطر هک و پینگ‌بد براشون بهمراه داره.
این ترجمه خلاصه جواب هایی هست که بمن دادن
"اکثر کسانی که این مشکلو دارن بصورت رندوم هست و درسته افراد زیادی گزارش دادن ولی همینطور که گفتین ممکنه افراد زبادی از وی پی ان استفاده میکنن و گزارش ندادن و چون عمومیت برای چند کشور نداره در سایت xbox status اعلام خرابی سرور نکردیم و اکثر کسانی که این مشکل را دارن طبق گزترشات بدست اومده مشکل از isp دارن و ما از وقتی مشکل بوجود اومده برای بخش فروشگاه لایو رو با اپدیت درست کردیم این مشکل پدید اومده و تیم‌مهندسی ما دارن روی اپدیت جدید کار میکنن ولی فاکتورهای زیادی هنوز مشخص نیست برای همین زمان مشخصی برای اپدیت نمیتونم اعلام کنم "

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوستان وارد سایت xbox.com بشین و در پایین صفحه گزینه contact us بزنید و به سوالات رباط در مورد مشکل sign in بگید و در آخر وقتی رباط مشکلو نتونست حل کنه مینویسه talk to person که به کارشناسهای ماکروسافت وصل میشین و روش کلیک‌کنید و مشکلو بازگو کنید . من امروز تا وصل شدم در جریان بودن من قبلا هم‌تماس داشتم . اگه زبانتون خوب نیست از گوگل ترنسلیت استفاده کنید.
وقتی گزارشات زیاد باشه اثر میکنه . ببینید حتی تو xbox.com/status اعلام خرابی حتی نکردن!

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
دوستان یه سوال دارم. لطفا کمکم کنید. پسرم کله‌م رو خورده از وقتی ایکس باکس اینجوری شده. کلی بازی تو ایکس باکس بود که پسرم بازی میکرد. خودم هم فیفا 18 بازی میکردم. سوالم اینه: الان که آنلاین ایکس باکس به فنا رفت من میتونم همون بازیا رو آفلاین بازی کنم یا نه؟ اگه میشه راهش رو بگین. اگه هم نمیشه بفرمایین تا دستگاه رو ببرم توپخونه توش بازی آفلاین بریزن. لطفا یکی راهنماییم کنه

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
دوستان یه سوال دارم. لطفا کمکم کنید. پسرم کله‌م رو خورده از وقتی ایکس باکس اینجوری شده. کلی بازی تو ایکس باکس بود که پسرم بازی میکرد. خودم هم فیفا 18 بازی میکردم. سوالم اینه: الان که آنلاین ایکس باکس به فنا رفت من میتونم همون بازیا رو آفلاین بازی کنم یا نه؟ اگه میشه راهش رو بگین. اگه هم نمیشه بفرمایین تا دستگاه رو ببرم توپخونه توش بازی آفلاین بریزن. لطفا یکی راهنماییم کنه

راه چاره اینه که با نت همراه اول و dns وصل شی وقتی همه چی درست کار کرد اکانت ها رو هوم کنی و بری افلاین مود

• Like
Reactions: bahram_sar

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
میشه یه کم بیشتر تو ضیح بدین. یعنی میفرمایین من اول باید یه بار با اینترنت همراه اول و با dns اعلام شده که با همون 178 شروع میشه کانکت شم بعد اکانتم رو هوم کنم؟ مطمئنین با همراه اول و dns اعلام شده میتونم به لایو وصل شم؟ چون با نت آسیا تک نشد
راه چاره اینه که با نت همراه اول و dns وصل شی وقتی همه چی درست کار کرد اکانت ها رو هوم کنی و بری افلاین مود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر