Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
امروز با پشتیبانی شرکت های وب صحبت کردم خودش گفت یه سری آی پی رو زیرساخت مسدود کرده و دسترسی بهشون نیست
بهش گفتم خب پیگیری کنید
گفت وظیفه ما نیست و خودتون به زیرساخت بگید
گفتم من طرف حسابم شمایی و با شما قرارداد امضا کردم نه زیرساخت
دیدم گفت به ما مربوط نیست و کلی بهانه آورد که لابد اون بازیها ممنوع هستن که آی پیشون مسدود شده
خداییش اینا کی هستن اسم کارشناس روشون گذاشتن

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
این هم ی نمونه برای بعضی ها که هنوز فکر میکنند از داخل نیست... .

C9 Ashkan

کاربر سایت
Sep 10, 2018
12
من همین الان با مایکروسافت صحبت کردم گفتن برای افزایش کیفیت گیمینگ سروراشون در دست تعمیره و بزودی مشکل حل میشه ایمیله منم گرفت گفت هر وقت سرورا به حالت عادی برگشت بهت خبر میدیم

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
ما که آخر نفهمیدیم مشکل از کجاست ولی برای ما حل شد
معلوم نیست ما چندیدن isp داریم حالا یکی موقت باز گذاشته یکی بسته احتمالا همه گیر میشه مثل تلگرام که واسه بعضی ها ف ی ل ت ر نبود برای بعضها بود

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من همین الان با مایکروسافت صحبت کردم گفتن برای افزایش کیفیت گیمینگ سروراشون در دست تعمیره و بزودی مشکل حل میشه ایمیله منم گرفت گفت هر وقت سرورا به حالت عادی برگشت بهت خبر میدیم
دوست عزیز مایکرو شرکت بزرگیه و نمیاد قبل بستن سرورهاش چیزی توی تویتر و وبسایتش نگه قبلش اعلام میکنه اونم تعمییر سرورهاش که تمام سود ایکس باکس ازشه و میلیونها آدم توش بازی یا فیلم تماشا میکنن و از امکانات نامحدودش استفاده میکنن چند روز دیگه اگه اتفاقی نیوفته و همینطور اوضاع بمونه دیگه ۱۰۰درصد اطمینان میکنم که فیلترش کردن

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
من الان با ساپرت مایکرو صحبت کردم همونطور که به بقیه دوستان هم گفتن گفت مشکل مال خودشونه و کلی گزارش از این مشکل دریافت کردن
ولی فکر میکنم انقدر از ایران باهاشون صحبت کردن و این مشکلو گزارش کردن فکر کردن شاید مشکل از اوناس:D
من حدودای 2-3 هفته پیش همین مشکل رو بدون ارور البته برا 1 روز کامل داشتم وصل میشد به لایو لاگین نمیشد فرداش درست شد. اون موقع که دگ سرور هاشونو اپدیت نمیکردن که.

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
دوستان یه جستجو تو سایتای خارجی بکنین. علاوه بر ایران کاربرای زیادی از اوکراین هم این مشکل رو گزارش کردن. من فکر نمیکنم مشکل از داخل باشه

• Like
Reactions: pcgamer

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
لطفا توجه کنید؛ دو ماه پیش ک اون مشکل برای ps3 بوجود اومد، یک هفته قبلش، با ps4 مشکل sign in شدن را داشتم!! دقیقا و دقیقا، مثل همین الانِ وضعیت شما روی XBOX ... . هر کاری میکردیم که ساین بشیم به PSN ، نشد که نشد... . خلاصه با V پی N زدیم، دیدیم بله...!! . متصل شد! ولی پینگ شدیدا بالا و اتصال ناپایدار بود و به سرورهای بازی متصل میشد، ولی هی پرت میشدم بیرون و مشکلات دیگه... . یک مدت که گذشت (تا اونجاکه یادمه 2هفته بعدش) دیگه عادی و بدون نیاز به V پی N متصل شد تا به امروز که به خیلی از سرورهای بازیها متصل نمیشه و مدام و پیوسته ارور( The connection to the server has been lost ) را میده!! اینا رو گفتم که کاملا متوجه بشید که اوضاع شما هم به این صورت در اومده و مشکل کاملا از داخل هست. من البته کنسول اکس باکس ندارم که امتحان کنم ... .

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
209
نام
Erfan
به نظر منم 100 درصد مشکل از داخل هستش چون واسه مایکروسافت به شدت آبروریزیه که 5 6 روز انقد مشکل داشته باشه سروراش و اگه مشکل واضحی از سمت اونا بود خیلی زودتر حل می شد
راه حل به نظرم اینه خبرگزاری های معتبر و سایتای شناخته شده مثل زومجی دیجیکالا مگ و ... بیان با بنیاد و وزارت ارتباطات و اینا رسمی درخواست پیگیری بدن چون با این وضع صدای ما به هیچ جا نمیرسه
(مخصوصا xbox پلیر های ایران که خیلی کمن )

V4I-I!D

کاربر سایت
Jun 1, 2013
252
سلام دوستان من مجددا با تیم ساپرت مایکروسافت تماس گرفتم و این بار واقعا امیدوار کننده بود!

من به طور خلاصه و برای طولانی نشدن متن فقط پیام های ایجنت رو نقل قول می کنم.

*مجددا مشکل رو یادآور شدم و خواستم که در این رابطه بیانیه رسمی بدن ، این جواب رو دادن:

As for now we are still having issue on signing in the account. It's not only happening on Iran.-

I am sorry about this we are working to fix this issue as soon as possible.

____ اعلام کردند که هنوز در این رابطه مشکل دارند و این فقط مربوط به ایران نیست. و در حال برطرف کردنش هستند.

Don't worry about that we are making that. Just stay tuned to the website about this issue.
___ و اینکه جای نگرانی نیست و منتظر باشیم و دارن رو بیانیه کار می کنند و روی سایت میذارن.

No, This is not only happening on Iran. This issue is also happening on other parts of the world. Even in the US.
___ مجددا تاکید کردند جاهای مختلف جهان این اتفاق داره میفته و حتی تو خود آمریکا هم این مشکل گذارش شده.
Yes, i am saying that this is a issue with the servers. I hope that you understand.
___ (*ازشون خواستم که به طور رسمی تایید کنند که این مشکل از طرف مایکروسافته- و جواب دادن) بله من دارم اعلام میکنم که این مشکل از طرف سرورهای مایکروسافت هست.

No. We don't want Iranian gamers to be left out on the gaming world. I just want to clarify that we are still going to service the Iranian gamers. As for now we have a slight issue about the logging in of the account. I am sorry about this.
___ (*پرسیدم که آیا مایکروسافت برنامه ای داره که کاربران ایرانی رو بن کنه و گفتن) نه مایکروسافت نمیخواد کاربران ایرانی رو تنها بذاره و همچنان به گیمر های ایرانی سرویس میده و فقط الان مشکلی در ورود به اکانت هست. و از این بابت متاسفند.)
Don't worry the issue will be fixed in no time. As for now we don't have any updates yet. But don't worry you will be still be able to play games from Xbox
-(*و مجددا در قبال ابراز نگرانی من گفتند) که اصلا جای نگرانی نیست و این مشکل به زودی برطرف میشه البته هنوز خبر تازه ای در مورد برطرف شدن از تیم پشیبانی به دستشون نرسیده ولی قطعا به زودی خواهید تونست با اکس باکس هاتون بازی کنین.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

خب حله دیگه دوستمون اگه خبری که دادن درست باشه پس مشکل از ایران نیست مشکل توی برخی کشورام هست دیگه
خودشونن دارن میگن توی امریکا هم توی برخیا گزارش شده پس اگه اینطوری باشه موقتیه انشالله درست میشه !!

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر