Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

Pejmanr58

کاربر سایت
Sep 8, 2018
3
دوستاني كه ميگن مشكل از داخل هست يه سر به قسمت پاسخ مايكرو سافت بزنيد متوجه ميشين ايران تنها نيست ! اكراين ،هند ،روسيه و حتي خود امريكا يوزر ها گزارش كردن كه عين اين مشكل رو دارن !!!!

Astiaks

کاربر سایت
Mar 8, 2007
157
نام
مملی
دوستان من ی راهکار پیدا کردم ک واسه خودم جواب داد
برید تو تنظیمات همون dns ک دوستمون گفت بزنین
۱۷۸.۲۲.۱۲۲.۱۰۰ بعدیشم هم ۸.۸.۸.۸
وقتی ک وصل شدین باز برین تو تو تنظیمات بعد اینکه وصل شدین ب اکانت این dns رو بزنین.
۱۵۲۷۵.۱۹۱.۹۱ دومی روهم همون خودش ۸.۸.۸.۸
من با نت همراه اول فور جی رفتم و وارد بازی شدم و هنوز انلاینم و خوب کار میکنه
شما هم امتحان کنین شاید جواب بده

من از تهران هستم و این برای من کار کرد. دستت درد نکونه جوون، ۲ روز تو سر خودم زدم مدام تا آخر این رو پیدا کردم.

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
من ایکس باکسم مستقیم با کابل لن به مودم وصله ولی پی سی با دانگل وای فای از مودم اینترنت میگیره. میخام بدونم با این روشی که گفته شده میتونم vpان رو شر کنم؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

بله حالا ک دانگل داری میتونی مراحل رو مثل چیزی ک گفتم طی کن و کابل لن را از pc به xbox وصل کن

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
دوستان هنوز متاسفانه مشکل من حل نشده تو سایت down detector هم هنوز دارن اعلان مشکل میکنند ظاهرا هنوز اکی نشده
utsf_xbox_live_erroe_thumb.jpg
utsf_xbox_live_erroe.jpg

• Like
Reactions: gladiator12

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
بله حالا ک دانگل داری میتونی مراحل رو مثل چیزی ک گفتم طی کن و کابل لن را از pc به xbox وصل کن
یعنی کابل لن حتما باید از پی سی به xbox وصل بشه؟ مستقیم از مودم نمیشه؟ چون فاصله پی سی با xbox خیلی زیاده

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
یعنی کابل لن حتما باید از پی سی به xbox وصل بشه؟ مستقیم از مودم نمیشه؟ چون فاصله پی سی با xbox خیلی زیاده

تا جایی ک من اطلاع دارم نه (فکر نکنم بیشتر از ده متر فاصله باشه میتونی ی کابل به هر اندازه ای ک میخوای تهیه کنی ولی قبلش تست کن ببین اصلا میشه یا نه؟) برا اون کار باید هزینه زیادی بدین باید ی مودم با قابلیت تنظیم چیز بگیری یا یک روتر (ک اصلا توصیه نمیکنم)

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
تا جایی ک من اطلاع دارم نه (فکر نکنم بیشتر از ده متر فاصله باشه میتونی ی کابل به هر اندازه ای ک میخوای تهیه کنی ولی قبلش تست کن ببین اصلا میشه یا نه؟) برا اون کار باید هزینه زیادی بدین باید ی مودم با قابلیت تنظیم چیز بگیری یا یک روتر (ک اصلا توصیه نمیکنم)
عجب گرفتاری شدیم. حالا خودم هیچی بچه‌م چند روزه کچلم کرده. تو این مملکت باید هر روز افسوس گذشته رو بخوریم. فکر کنم باید بیخیال آنلاین بشم و کنسول رو ببرم توپخونه توش بازی بریزن. چاره ای نیست چون حوصله کابل لن و مودم و وی پی ان و اینجورچیزا رو ندارم

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Farhan_1993

کاربر سایت
Sep 9, 2018
3
سلام
دوستان قطعا تا الان شاید شماهم اینو دیده باشین میزارم برایه کسایی که شاید هنوز مشکل دارن برین قسمت ستینگ بعد نتورک و اخر سر هم ادونس ستینگ اونجا مقدار dns دستی وارد کنید
178.22.122.100
قسمت سکندری خالی بزارید
انشالله مشکلتون حل میشه و ساینین میشین من تست کردم شد

من متوجه نمیشم یعنی چی خب اصلا نمیشه یکیو خالی گذاشت بعد سیو.کرد تنظیمات رو

00Xman

کاربر سایت
Sep 8, 2018
37
سلام سایت ها و چنل های ایرانی دارن اعلام این مشکل رو به گوششون میرسونن خیلی ها میگن حمله سایبری به ماکروسافت بوده مشکل جدی شده دوستان مشکل از خوده ایکس باکس من خودم الان ۴ ۵ روزه دستگامو خاموش کردم و منتظرم صبر کنیم فقط تا درستش کنن

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر