Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

mmf66

کاربر سایت
Jul 22, 2010
146
دوستان با دی ان اس
178.22.122.100
پریمری ست کنن و سکندری رو خالی بزارن و ترجیحا با رایتل و همراه اول تست کنن با ایرانسل تست کردم باید دی ان اس ست بشه و کنسول خاموش روشن کنید درست میشه ولی ترجیحا اول رایتل دوم همراه اول و این که این دی ان اس فقط برا ساین این شدنه و بدرد انلاین زدن نیمخوره چون میپره بیرون
و اینکه دوستان این دی ان اس مال شرکت شکن هست و اگه دوست داشتین میتونین هر مبلغی خواستین کمک کنید از طریق کانال بله شکن چون یک شرکت ایرانی هست و اگه حمایت بشه دی ان اس بیشتری میده سایتشم هست بزنین میاد

• Like
Reactions: arsham_xbox

arsham_xbox

کاربر سایت
Sep 9, 2018
14
باید تاسف خورد برای مملکتی که اینقدر سرشو به جاهای دیگه که به مردم خودش ربط نداره گرم کرده که هیچ نهاد یا موسسه ای بوجود نیامده تا بشه ازشون یک سال برسید که چی شده و هر کاری هم که میکنیم از نظر اینا مشکوکه و ... خاک تو سر خود ما مردم که اختیارمونو دادیم دست گوسفندهایی که اضلا نمیدونن سرور چیه و متصل بودن به سرورهای بین المللی چیه. حداقل نیاز بشر چیه؟ما رو از حداقل ها هم محروم کردن کم کم برق و بعد هم اینترنتو قطع میکنن و به امید خدا کم کم داریم به دوره عصر حجر و قارنشینی بر میگردیم

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
در مورد پیگیری با خود شرکت‌های بازی، با 3 پشتیبان مختلف از EA در مورد قطعی Battlefield 4 روی PS4 صحبت کردم، هر سه گفتند که EA هیچ محدودیت جدیدی برای ایران اعمال نکرده.

من به مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای هم ایمیل زدم، آدرس ایمیل مدیرعامل و بقیه قسمت‌های بنیاد در صفحه تماس با ما سایتشون هست. به اونا هم ایمیل بزنید، یکی دو سال پیش هم بنیاد مشکل PSN رو حل کرده بود.
https://www.ircg.ir/fa/contact
این هم پستِ دوست خوبمون جناب "hadi290" که در مورد ps4 هم ثابت میکنه مشکل از داخل هست!
دوستانی که مایل هستند به این آدرس مراجعه کنند و اینجا را هم اطلاع رسانی کنند، یک دست صدا نداره... .
مرسی از تمامی دوستانی که همکاری میکنند .

00Xman

کاربر سایت
Sep 8, 2018
37
باید تاسف خورد برای مملکتی که اینقدر سرشو به جاهای دیگه که به مردم خودش ربط نداره

اره دادا واقعا باید تاسف خورد ..... چند روز دیگه صبر کنم.........انقد صبر کردم چی شد هیچی.....تازه ی ارور دیگه ام داره میده ....به هیچ وجه نمیتونم وارد اکانتم شم اصلا نمیتونم اکانتی وارد کنم ریدم تو کلشوم بی سواد های پشت میز نشین

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
اگه براش مهم بود که اصلا فاتحشو نمیخوندن .
من شما رو دَرک میکنم، ولی الان وقت ناامید شدن و تسلیم شدن نیست!! خب اینا همین ناامیدی و دلسردی ما ها رو میخوان! اگه دیگه بی تفاوت باشیم و هیچ واکنشی نسبت به مشکلاتی که بوجود اومده( بلایی که به سرمون آوردن ) نشون ندیم، دیگه خدا میدونه چه خواهد شد!... . پس لطفا خواهش میکنم همکاری کنید . مرسی

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
صد درصد مشکل از اینترنت داخلی هست و هیچ ربطی به ترامپ و امریکا و تحریم نداره

مطمن باشید دارن بعضی از پورت برا تلگرام میبندن و فیلتر شکن که با سرور LIVE یکی بوده این مشکل ایجاد شده به اذری جهرمی توییت بزنید تا پیگیری کنن

من که روی Ps4مشکلی ندارم راحت ساین میشه و به سرور GTA و FIFAوصل میشه

مشکل از جایی که دارن برا عدم دسترسی به تلگرام مسدود میکنن که از شانس ما با سرور LIVE مشترک هست

arsham_xbox

کاربر سایت
Sep 9, 2018
14
متن ایمیلی که به بنیاد بازیهای رایانه ای زدم و جوابش روبه محض اینکه دادند در اختیارتون قرار میدم :

با احترام .
خسته نباشید به دوستان و دست اندرکاران محترم, از چهار روز گذشته دسترسی به حسابهای مایکروسافت از طریق کنسول ایکس باکس وان میسر نمیباشد و بنده با بخش فنی مایکروسافت صحبت کردم وبعد از دو ساعت رایزنی با مایکروسافت به این نتیجه رسیدین که مشکل لاگین نشدن به حسابهای مایکروسافت از طریق کنسول ایکس باکس وان فقط و فقط مرتبط به خود ایران میباشد و مشکل جدیدی از زیرساختهای خود ایران میباشد و گفتند فقط از طریق صحبت با نهاد های داخلی مشکل رو فیصله بدیم و ناگفته نماند که هزاران هزار کاربر ایرانی در حال حاضر با این مشکل مواجه شدند و همگی این وسوال را دارند و همگی قطع ارتباط با حسابهای خود را دارند تجربه میکنند , تقاضایی که بنده بعنوان یکی از هزاران یا شاید میلیون ها کاربر کنسولهای بازی دارم این هست که لطفا استعلامی بعمل آورده و این موضوع را به شکلی حل بفرمایید و بنده مرکز بازی دارم در شهر مشهد و بیش از 25 کنسول ایکس باکس وان دارم که از طریق آنلاین متصل شدن امر خدمات بنده میسر میباشد و در حالت فعلی بنده کلا فروشگاهو تعطییل و منتظر تغییری در زیر ساخت اینترنت کشور هستم. بسیار متشکرم

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74

مطمن باشید دارن بعضی از پورت برا تلگرام میبندن و فیلتر شکن که با سرور LIVE یکی بوده این مشکل ایجاد شده به اذری جهرمی توییت بزنید تا پیگیری کنن

مشکل از جایی که دارن برا عدم دسترسی به تلگرام مسدود میکنن که از شانس ما با سرور LIVE مشترک هست
مشکل اتفاقا برای هر دو شبکه هست! الان از دو ماه بیشتر شده که با ps3 نمیشه آنلاین بازی انجام داد! و باز هم تکرار میکنم بیشتر بازیهای ps4 به سروراشون متصل نمیشه و سرور لاست میده! به استناد بسیاری از کاربران!

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen

روی ps کلی از بازیها دارن به مشکل برمیخورن،حتی بعضی وقتا میری داخل بازی لایسنس بازی رو هم شناسایی نمیکنه یا میگه پلاس روی اکانت شما شناسایی نمیشه،بین بازیهای خودم bloodborn و bf4 رو کلا نمیتونم به سرورها کانکت بشم و آنلاین بازی کنم،مشخصه باز دارن یه غلطایی میکنن که وضعیت اینجوری به هم ریخته

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

• Like
Reactions: Behnamm467

arsham_xbox

کاربر سایت
Sep 9, 2018
14
من شما رو دَرک میکنم، ولی الان وقت ناامید شدن و تسلیم شدن نیست!! خب اینا همین ناامیدی و دلسردی ما ها رو میخوان! اگه دیگه بی تفاوت باشیم و هیچ واکنشی نسبت به مشکلاتی که بوجود اومده( بلایی که به سرمون آوردن ) نشون ندیم، دیگه خدا میدونه چه خواهد شد!... . پس لطفا خواهش میکنم همکاری کنید . مرسی
کاملا موافقم و با همیاری همدیگه این مشکلو حل و فصل میکنیم,^:)^

arsham_xbox

کاربر سایت
Sep 9, 2018
14
.
قول میدم که حقمونو میگیریم و من تماس ها شروع کردم و از همشون استعلام میگیرم تا حلش کنیم و بروزرسانی لحظه ای میکنیم برای بچه ها,نکته غم انگیز اینه که من هشت تا اکانت یکساله گلد خریدم و 6تومن هزینه گلد کردم که بریزم توی سطل اشغال؟
نه برای خودم بلکه برای حقوق بجه ها استعلام میگیریم تا کاملا مشکل برطرف بشه>:D<

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
روی ps کلی از بازیها دارن به مشکل برمیخورن،حتی بعضی وقتا میری داخل بازی لایسنس بازی رو هم شناسایی نمیکنه یا میگه پلاس روی اکانت شما شناسایی نمیشه،بین بازیهای خودم bloodborn و bf4 رو کلا نمیتونم به سرورها کانکت بشم و آنلاین بازی کنم،مشخصه باز دارن یه غلطایی میکنن که وضعیت اینجوری به هم ریخته

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
بله تایید میشه
کلا کنسولا شدن تیکه اجر با این وضع

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر