Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

Pejmanr58

کاربر سایت
Sep 8, 2018
3
واقعا ممنونم از پیگیریه خوبتون و از این که مارو هم در میان میگذارید.
سلام
دوستان قطعا تا الان شاید شماهم اینو دیده باشین میزارم برایه کسایی که شاید هنوز مشکل دارن برین قسمت ستینگ بعد نتورک و اخر سر هم ادونس ستینگ اونجا مقدار dns دستی وارد کنید
178.22.122.100
قسمت سکندری خالی بزارید
انشالله مشکلتون حل میشه و ساینین میشین من تست کردم شد
ممنون مشكل من هم حل شد البته سكندري رو 8.8.8.8 گذاشتم

• Like
Reactions: navid_x360

PersiAndroid

کاربر سایت
Jul 17, 2012
57
نام
رئوف
دوستان من از عصر تا حالا این dns رو تست کردم تا حدود زیادی ناپایدار هست و حتی تو پارتی نمیتونستم از میکروفن استفاده کنم یا حتی صدای بقیه رو بشنوم و مدام از پارتی بیرون میفتادم و یا اگر اینوایت میدادن نمی تونستم اکسپت کنم.
به طور کلی کند و ناپایدار هست ولی در حال حاضر همینم معجزه بود. به نظر این آی پی از سایت shecan.ir گرفته شده ، قابل درک هست که چرا پینگ ضعیفی داشته باشه و کانکشن ناپایدار و کند باشه.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
من دوبار با کارشناسان ماکروسافت صحبت کردم و سری اول که بدون نتیجه و سری دوم گفتن که افراد دیگه ای هم این مشکلو داشتن و دارن بررسی میکنن .نتیجه این شد که قرار شد نتیجه رو بمن ایمیل کنن.
من گمان کنم‌تحریم های امریکاست . نمونه این تحریم ها تو بعضی بازی ها حتما دیدین مثل fortnite (اگه درست نوشته باشم) که دانلود میشه ولی ساین این نمیشه که مستقیم علتشم‌ میگه چون کشور ایران هستید
درسته dns بالا فعلا کار میکنه ولی کیفیت و ثبات نداره لطفا شما هم این مورد رو به کارشناسهای ماکروسافت مکاتبه کنید تا موضوعو جدی بگیرن . من که کلی هزینه کردم از تی وی 4k و بازیها اورحینال خیلی دمشون گرم
ادیت : بدون فیلتر شکن از طریق گوشی و تبلت میشه از سایت ماکروسافت ساین این کرد .که همین نشون میده مشکل داخلیه .نه تحریم !

آخرین ویرایش:

pakravan

کاربر سایت
May 20, 2011
40
سلام
دوستان قطعا تا الان شاید شماهم اینو دیده باشین میزارم برایه کسایی که شاید هنوز مشکل دارن برین قسمت ستینگ بعد نتورک و اخر سر هم ادونس ستینگ اونجا مقدار dns دستی وارد کنید
178.22.122.100
قسمت سکندری خالی بزارید
انشالله مشکلتون حل میشه و ساینین میشین من تست کردم شد
ممنون مشكل من هم حل شد - های وب

• Like
Reactions: navid_x360

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
دوستان من XBOX ندارم ولی PS هم بعضی بازیهاش چند وقتیه دیگه به سرور کانکت نمیشه و همش ارور میده،من با ساپورت PSN هم در این مورد صحبت کردم ولی گفت مشکل داخلیه و از سمت اونا نیست
معلوم نیست حضرات نابلد باز دارن چه غلطی میکنن که حال و روزمون این شده

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوستان من XBOX ندارم ولی PS هم بعضی بازیهاش چند وقتیه دیگه به سرور کانکت نمیشه و همش ارور میده،من با ساپورت PSN هم در این مورد صحبت کردم ولی گفت مشکل داخلیه و از سمت اونا نیست
معلوم نیست حضرات نابلد باز دارن چه غلطی میکنن که حال و روزمون این شده

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
درحال بستن کل گیمان

Proking Erfan

کاربر سایت
Sep 9, 2018
19
سلام لطفا کمک کنید
همه ی این dns ها رو زدم با ایرانسل مخابرات
ولی نمیشه دارم میمیرم مثل معتاد ها بدن درد دارم از اینکه بازی نکردم خودتون این دردو کشیدین لطفا کمکم کنید

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام لطفا کمک کنید
همه ی این dns ها رو زدم با ایرانسل مخابرات
ولی نمیشه دارم میمیرم مثل معتاد ها بدن درد دارم از اینکه بازی نکردم خودتون این دردو کشیدین لطفا کمکم کنید
ماهم مثل تو
تازه بازی گرفته بودم بزنم که اینطوری شد

Sniper m

کاربر سایت
Sep 7, 2018
12
من با این dns دوست عزیزمون رفتم وارد اکانت شدم
ولی خب اصلا بدرد انلاین بازی کردن نمیخوره حتی وارد بازی هم نمیتونم بشم ارور میده ک بخاطر سرعت کمش هست ولی خب بازم دمش گرم همین ک میتونیم وصل شیم خودش جای شکر داره.کسانی ک پیگیری میکنن مارو هم درجریان بذارن سه روزه بازی نکردمه اصلا سرحال خودم نیستم.

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
209
نام
Erfan
خب براداران بخش psn هم مثل اینکه نمیتونن لاگین کنن پس مشکل داخلیه
از طریق بنیاد و توییتر و اینا مثل اینکه باید وارد عمل شد
دوستانی که تو تحریریه هستن بهتر میتونن با بنیاد ارتباط برقرار کنن .

00Xman

کاربر سایت
Sep 8, 2018
37
سلام من Dns هم عوض کردم اما هیچ انگار کل دنیا با ما بد شدن الان ۴ روزه این ارور ۴۰۰۱۰ دهنمو سرویس کرده کی میخاد درست شه این الان باز ۴۰۰۱۹ میده دهنمو سرویس کرد دیگه بریدم.....من گلد ۳ ماه خریدم اما ۳ روز بازی کردم.....

• Like
Reactions: pcgamer

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
دوستان؛ این یوزرِ آذری جهرمی در توییتر هست:
@azarijahromi

اینم لینک‌ش:
MJ Azari Jahromi (@azarijahromi) | Twitter

انقدر در خصوصی بهش پیام بدید تا دست به کار بشه و اقدامی واسه حلِ مشکل انجام بده...
من به شخصه انقد پیام دادم که بنده رو بلاک کرد :D

شما هم مدام در خصوصی پیام بدید و با تگ کردنِ یوزرش توییت بزنید تا دردِ ما رو بفهمه و واسش کاری کنه...
دوستان و گیمرهای عزیزِ XBOX و PS ؛ این مشکلات کاملا معلومه که داخلی هست و من اگر 1 درصد شک داشتم، دیگه 100% مطمئنم!!
این پستُ دوست خوبمون جناب "Ali888" گرامی گذاشتند برای مشکلات بوجود اومده برای PS3 و البته PS4هم به سرورهای بیشتر بازیها متصل نمیشه!!!
من از شما کاربران XBOX هم دعوت میکنم، با توجه به مشکلات بوجود اومده در شبکه لایو ، شما هم با ما برای اطلاع رسانی متحد بشید:D و تویتر این آقا رو با هم منفجر کنیم:-"( به گوشش برسونیم اگر بشنوه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر