Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

borna khodadad

کاربر سایت
Sep 7, 2018
14
نام
برنا مترجمی
خب من الان لپ تاپ ندارم اگه همینجور بمونه باید کنسولو بندازم جلو سگ؟
فقط امیدوارم درست شه مرسی از دوستانی که پیگیری میکنن

دوست عزیز الان لبتاپ یا pc هم ممکنه فیلتر بشند حداقل روی ایکس باکس میشه با گرافیک خوب افلاین بازی کرد.

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
ممنون از اطلاعتون ولی دوستان به نظرتون شاتل میتونه کمکی در این زمینه بکنه....من زنگ زدم گفت چون شما مشترک شاتل نیستید نمیتونیم باهاتون صحبت کنیم بعد قطع کرد اگر شما ها شاتل هستید پیگیر شوید لطفا حداقل از بین این همه کارشناس شاتل 1 نفر باید پاسخگو باشه.
بابا این کارا چیه میکنید،صبر کنید درست میشه

• Like
Reactions: borna khodadad

PersiAndroid

کاربر سایت
Jul 17, 2012
57
نام
رئوف
احساس من اینه که یه عده می‌شینن فکراشونو می‌زارن رو هم که چی کار کنیم حال مردم بیشتر گرفته شه! تو این زمان که هزینه‌ها اینقدر بالاس که آدم جرئت نداره پاشو بزاره بیرون از خونه آسایش تو خونه رو هم گرفتن... با یه کنسول هم حق نداریم بازی کنیم؟
وضعیت دلار و گرونی چند برابر دستگاه و اشتراک و لوازم جانبی و ممنوعیت واردات کنسول واسه گیمرها کم‌ نبود که حالا باید کنسول‌هاشون عملاً تبدیل به یه پاره آجر بشه؟ یه دسته معمولی بیشتر از 600 تومن قیمتشه اشتراک های یک ماهه تا 160 و بیشتر به فروش میرسه
آخه دیگه چی مونده که نگرفته باشین...؟

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
مشکل دیگری هم که هست اینه که برای بعضی ها 2 هفته دیگر مدارس باز میشه و نمیتونن از کنسول استفاده کنند مثل برادر من. متاسفم واقعا برای این ادم های بی وژدان
ahve_--88555.jpg

شما زیاد اسپم میدی و دوما اینکه اگر قرار بود با این چیزا جواب بده 40 سال وقت مارو نمیگرفت

• Like
Reactions: snOOpy ::.

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
خبر جدیدی بدست بنده رسید که در نقاط مختلف دنیا این مشکل و مشکل های دیگری برای کاربرها ایجاد شده،پس امیدوار باشید هی زنگ زونگم نزنید اینور اونور بدتر گند بزنن به نت بره،صبر کنید مایکرو درستش میکنه

• Like
Reactions: Atrin7 and M@SOUD64

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
بله دقیقا این کاری که انجام دادن مثل طرح ریجستری هستش و کنسول ماهم دقیقا مثل گوشی بدون گارانتی در ریجستری هستش.
داداش این حرفارو از کجا در میارید!!! سیم کارتهای همراه و ایرانسل اوپراتورش تو ایرانه و قابل کنترل،حیثییت مایکروسافت رو بردید زیر سوال

• Like
Reactions: borna khodadad

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اقا psn مشكلي نداره ولي مدتي قبل با كنسول نميشد update يا بازي دانلود كرد ولي كاربراي ايراني از جمله خودم isp هاروشخم زديم من خودم نزديك 5بار بازبان اماتاري بهشون توضيح دادم ايشالا مشكل از مايكرو نيست ولي يادمه زمان اوباما يه مشكل اينجوري بود بهرحال ايشالا درست بشه اينايي كه توي زيرساختن يه مشت عمله هستن اشتباهي فيلتر كردن isp هارو سرويس كنين درستش ميكنن منم كاري از دستم بربياد براتون انجام ميدم با اينكه وانو دوساله فروختم
اينم لينك اون topic روي ps3 هنوز بعضيا مشكل دارن
گزارش مشکلات کاربران با شبکه PSN

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

SSMohsen

کاربر سایت
Sep 8, 2018
4
ahve_--88555.jpg
آقا جواد سلام، میشه لطفا بگی دقیقا با چه وی پی انی وصل شدی؟ و از چه سیستم عاملی؟ من با مک از هات اسپات سیلد وصل شدم ولی لاگین نمیشم که نمیشم، هر کاری میکنم نمیشه؛ کلی آیپی و دی ان اس عوض کردم نشد... شما چجوری موفق شدی واقعا؟
شما زیاد اسپم میدی و دوما اینکه اگر قرار بود با این چیزا جواب بده 40 سال وقت مارو نمیگرفت

SSMohsen

کاربر سایت
Sep 8, 2018
4
دوستان و خوانندگان گرامی، توجه فرمایید:

کارشناس مایکروسافت فرمودند تا تعداد گزارش مشکل زیاد نشه اینام هیچ گوهی نمیخورن. از همه تون عاجزانه تقاضامندم که با رفتن به پیج مایکروسافت شکایت خودتونو از وضعیت اعلام بفرمایید،انگلیسی هم بلد نبودین عیب نداره، گوگل ترانسلیت هستش.
https://partner.support.services.mi...rtnerId=xbox&theme=xbox&flowId=Xbox-ContactUs
اینم آدرس چت کننده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر