Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
نمیدونم چرا بقبه نظرشونو نمیگن که موافقن یا موافق نیستن برای گزارش و هشتک!
قوانین انجمن رو یادم رفته، اما اگه بشه برای اعتراض تاپیک جدا بزنیم و بقبه واضحتر در جریان قرار بگیرن تا ببینیم کیا پایه گذارشن کیا نیستن، تا با هم اقدام کنیم نه جدا
اگه اینجا مناسب نیست، تو گروه های واتس اپ و تلگرام مطرح کنیم،
چون فایده نداره دست رو دست بزاریم به امید اینکه با اپدیت بر طرف بشه! یهو دیدی نشد! شاید اصلا جدی نگرفتن و فکر کردن مشکل از تعداد معدودی کاربره که نتاشون مشکل داره برای همین عین خیالشون نیست.
اوناییم که مشکل ندارن و بدون dns وصل میشن بیان تو اعتراض شرکت کنن، شاید خدایی نکرده موقت باشه یا هنوز مشکل دار نشده باشین....

یکی متنی آماده کنه همه تو ایسنتا و توییتر میزاریم.

• Like
Reactions: MASHIN and M@SOUD64

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
من مشکل ساین این م مدتی بود حل شده بود امروز ساین نمیشه گیر داده میگه برو تو Xbox asist:/

با این DNS میتونی وصل بشی؟؟

-------------------

پ.ن: دوستان سایت xbox.com براتون باز میشه؟ من با پارس آنلاین و شاتل نمیتونم واردش بشم!!!!

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
با این DNS میتونی وصل بشی؟؟

-------------------

پ.ن: دوستان سایت xbox.com براتون باز میشه؟ من با پارس آنلاین و شاتل نمیتونم واردش بشم!!!!
با شاتل چک کردم باز نمیشه اما خوب برا من دیروزم چند باری تلاش کردم مشکل داشت اما اخر شب درست شد

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
یکی متنی آماده کنه همه تو ایسنتا و توییتر میزاریم.
من از یکی دونفر که زبانشون خوبه، خواستم اینکارو بکنن و متنو اماده کنن، شمام اگه فرند ایرانی تو لایو داری، زحمت بکش براش مسیج کن، یا اگه دوستان گروهی چیزی ساختن مخصوص xbox زحمت بکشن هماهنگ کنن نوشته رو تو تویت و پیج ماکرومافت کپی پیست کنن،
به امید حل شدن مشکل

mml

کاربر سایت
Oct 4, 2018
27
من از یکی دونفر که زبانشون خوبه، خواستم اینکارو بکنن و متنو اماده کنن، شمام اگه فرند ایرانی تو لایو داری، زحمت بکش براش مسیج کن، یا اگه دوستان گروهی چیزی ساختن مخصوص xbox زحمت بکشن هماهنگ کنن نوشته رو تو تویت و پیج ماکرومافت کپی پیست کنن،
به امید حل شدن مشکل
فکر نمیکنم تاثیر خاصی داشته باشه ... یه لینک گذاشته بودم که سال 2013 بود و همین مشکل پیش اومده بود .. جواب رو خوندی ؟ کسی که جواب داده بود بن کردن کنسول یازی رو بسته بود به یک قانون توی تحریم های اون موقع ... متاسفانه به نظر نمیرسه این یک مشکل فنی از طرف مایکروسافت یا داخل ایران باشه و ظاهرا یک محدودیت هست که از سمت مایکروسافت اعمال شده ... کنسول های سونی و نینتندو رو نمیدونم که کجا طراحی و تکنولوژیشون لایسنس میشه ولی خب چون ماهیت ژاپنی دارند شاید شامل این محدودیت نشدند یا حداقل فقط بعضی از بازیهاشون شامل محدودیت شدند .
آپدیت جدید هم امروز جنرال شد میتونید احتمالا ببینید که ارور تغییر کرده و خیلی سریع تر ظاهر میشه و به شکل واضحی میگه که این سرویس برای شما در دسترس نیست .

• Like
Reactions: MASHIN

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
فکر نمیکنم تاثیر خاصی داشته باشه ... یه لینک گذاشته بودم که سال 2013 بود و همین مشکل پیش اومده بود .. جواب رو خوندی ؟ کسی که جواب داده بود بن کردن کنسول یازی رو بسته بود به یک قانون توی تحریم های اون موقع ... متاسفانه به نظر نمیرسه این یک مشکل فنی از طرف مایکروسافت یا داخل ایران باشه و ظاهرا یک محدودیت هست که از سمت مایکروسافت اعمال شده ... کنسول های سونی و نینتندو رو نمیدونم که کجا طراحی و تکنولوژیشون لایسنس میشه ولی خب چون ماهیت ژاپنی دارند شاید شامل این محدودیت نشدند یا حداقل فقط بعضی از بازیهاشون شامل محدودیت شدند .
آپدیت جدید هم امروز جنرال شد میتونید احتمالا ببینید که ارور تغییر کرده و خیلی سریع تر ظاهر میشه و به شکل واضحی میگه که این سرویس برای شما در دسترس نیست .
والا اگه بحث محدودیت باشه، چرا الان اخه!!؟؟؟ دیگه نسل الان داره به اواخرش میرسه! اگه میخواست از بعد سیاسی برخورد کنه، مثل استورش همون موقع محدود میکرد!! نمیدونم شایدم همینجوری که شما فرمودی،شاید خواسته همگام با تحریمهای بیشتر امریکا ،محدودیت هاشم بیشتر کنه! بیشتر برای مشخص شدن قضیه میخوام ههمگی مسیج بزنیم دیگه، هم اینکه رو راست بگن محدود شدیم، یا مشکلی از سمت اونا نیست! از بلاتکلیفی الان بهتره، شما موافق نیستی؟
در مورد اپدیت هم امروز اپدیت کردم و با dns وصل شد، بدون dns تست نکردم حقیقتا، شما تست کردی؟؟
شانس مزخرفی دارم، اینهمه صبر کردم بازی مورد علاقم بیاد(هورایزون ۴) ، الان که موعدش رسیده، دلار شده خدا تومان، ماکرو هم داره محدود میکنه:((:((:((
در مورد psn هم اوضاع همینه، منتها نامحسوس تر! مثلا gta با dns وصل میشه ، دوستان هم به بعضی بازیا وصل نمیشدن که مشکل اونام با dns حل شد، تنها فرقش با لایو اینه. مثلا شما فکر کن شبکه psnت وصله ولی gta ت نمیره تو بخش مولتی، که خوب به چه درد میخوره که اصلا بری تو بازی!!؟
خدایی کی فکرشو میکرد، یک تفریح سالم اینقدر محدود و پیچیده ونشدنی بشه تو مملکت؟؟!!!!:(

آخرین ویرایش:

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
دوستان بنده آپدیت امروز رو زدم و کاملا بعد از تست گیری این پیغام میاتش که این سرویس در ریجن یا منطقه ی شما غیر قابل دسترس است. صددرصد مشخص شد که از طرف مایکروسافت این محدودیت اعمال شده، خاک بر سر ما که اسیر اسن سیاست های کثیف شدیم،یه بازییم نمیتونیم بکنیم،، مرگ بر ترامپ بی همه چیزعقد ه ای عوضی.

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
با سلام آپدیت جدید هم اومد و نصب شد اما متاسفانه مشکل حل نشد و همچنان با DNS 178.22.122.100 , لاگین میکنم ظاهرا دیگه باید بیخیال بشیم هنوز مشخص نشد مشکل از کدوم طرفه؟؟؟

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
دوستان بنده آپدیت امروز رو زدم و کاملا بعد از تست گیری این پیغام میاتش که این سرویس در ریجن یا منطقه ی شما غیر قابل دسترس است. صددرصد مشخص شد که از طرف مایکروسافت این محدودیت اعمال شده، خاک بر سر ما که اسیر اسن سیاست های کثیف شدیم،یه بازییم نمیتونیم بکنیم،، مرگ بر ترامپ بی همه چیزعقد ه ای عوضی.

همین “مرگ” که میگی یعنی اسیر بودی و خواهی بود

دوستانی که با زدن dns کارشون نشد، تنها راهش اینکه dns داخل مودم بزنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
یکی از دوستان من به اسم مهدی زحمت کشیدن این متن رو اماده کردن، اگر موافقین بزاریم تو پیج ماکرو سافت و ایکسباکس :
Dear Microsoft
I am writing to complain about recent network issues in Iran while we try to connect to XboxLive.
We would really appreciate it if you would fix that issue then we can play with our friends comfortably
We are looking forward to hear from you soon about that connecting issue
Thanks for paying attention.

کسایی که تمایل دارن برای اینکار، لطفا اعلام کنن که همگی همزمان متنو بزاریم تا بیشتر دیده بشه

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
اقا حله هم جا بهشون بفرستیم من می رم تویتر تو سایتش هم یه تاپینگ می زنیم
یکی از دوستان من به اسم مهدی زحمت کشیدن این متن رو اماده کردن، اگر موافقین بزاریم تو پیج ماکرو سافت و ایکسباکس :
Dear Microsoft
I am writing to complain about recent network issues in Iran while we try to connect to XboxLive.
We would really appreciate it if you would fix that issue then we can play with our friends comfortably
We are looking forward to hear from you soon about that connecting issue
Thanks for paying attention.

• Like
Reactions: MASHIN

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر