Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

Pejmanr58

کاربر سایت
Sep 8, 2018
3
دوستان عزيز اين مشكل به هيچ وجه از داخل ايران نيست من خودم با تيم ساپورت مايكرو سافت صحبت كردم همانطور كه دوستان گفتن تاييد كردن مشكل از طرف اونها هست ولي زمان مشخصي براي رفع مشكل ندادن و گفتن دارن كار ميكنن . در ضمن با يه گشت تو قسمت پاسخ مايكرو سافت ميبينيد كه از همه جاي دنيا اين مشكل هست به خصوص ايران و اكراين ، لطفاً دست به چيزي نزنيد و چيزي همپاك نكنيد فقط صبور باشيد

borna khodadad

کاربر سایت
Sep 7, 2018
14
نام
برنا مترجمی
سلام دوستان من مجددا با تیم ساپرت مایکروسافت تماس گرفتم و این بار واقعا امیدوار کننده بود!

من به طور خلاصه و برای طولانی نشدن متن فقط پیام های ایجنت رو نقل قول می کنم.

*مجددا مشکل رو یادآور شدم و خواستم که در این رابطه بیانیه رسمی بدن ، این جواب رو دادن:

As for now we are still having issue on signing in the account. It's not only happening on Iran.-

I am sorry about this we are working to fix this issue as soon as possible.

____ اعلام کردند که هنوز در این رابطه مشکل دارند و این فقط مربوط به ایران نیست. و در حال برطرف کردنش هستند.

Don't worry about that we are making that. Just stay tuned to the website about this issue.
___ و اینکه جای نگرانی نیست و منتظر باشیم و دارن رو بیانیه کار می کنند و روی سایت میذارن.

No, This is not only happening on Iran. This issue is also happening on other parts of the world. Even in the US.
___ مجددا تاکید کردند جاهای مختلف جهان این اتفاق داره میفته و حتی تو خود آمریکا هم این مشکل گذارش شده.
Yes, i am saying that this is a issue with the servers. I hope that you understand.
___ (*ازشون خواستم که به طور رسمی تایید کنند که این مشکل از طرف مایکروسافته- و جواب دادن) بله من دارم اعلام میکنم که این مشکل از طرف سرورهای مایکروسافت هست.

No. We don't want Iranian gamers to be left out on the gaming world. I just want to clarify that we are still going to service the Iranian gamers. As for now we have a slight issue about the logging in of the account. I am sorry about this.
___ (*پرسیدم که آیا مایکروسافت برنامه ای داره که کاربران ایرانی رو بن کنه و گفتن) نه مایکروسافت نمیخواد کاربران ایرانی رو تنها بذاره و همچنان به گیمر های ایرانی سرویس میده و فقط الان مشکلی در ورود به اکانت هست. و از این بابت متاسفند.)
Don't worry the issue will be fixed in no time. As for now we don't have any updates yet. But don't worry you will be still be able to play games from Xbox
-(*و مجددا در قبال ابراز نگرانی من گفتند) که اصلا جای نگرانی نیست و این مشکل به زودی برطرف میشه البته هنوز خبر تازه ای در مورد برطرف شدن از تیم پشیبانی به دستشون نرسیده ولی قطعا به زودی خواهید تونست با اکس باکس هاتون بازی کنین.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

واقعا ممنونم از پیگیریه خوبتون و از این که مارو هم در میان میگذارید.

SSMohsen

کاربر سایت
Sep 8, 2018
4
من با همراه اول ساین شدم
دوست عزیز شما چطوری با همراه اول لاگین شدی؟ من از گوشی ام همراه اول را شیر کردم با هات اسپات tethering گوشی ام، فقط وصل میشه به اینترنتش، ولی لاگین نمیشه، آیا وی پی ان داری رو گوشی ات و اینکه چکار کردی که وی پی ان به اینترنت شیر شونده منتقل شد؟ ممنونم، لطفا هرچه سریعتر بگو چون واقعا محتاج توضیحتم......

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام دوستان من مجددا با تیم ساپرت مایکروسافت تماس گرفتم و این بار واقعا امیدوار کننده بود!

*مجددا مشکل رو یادآور شدم و خواستم که در این رابطه بیانیه رسمی بدن ، این جواب رو دادن:

As for now we are still having issue on signing in the account. It's not only happening on Iran.-

____ اعلام کردند که هنوز در این رابطه مشکل دارند و این فقط مربوط به ایران نیست. و در حال برطرف کردنش هستند.

Don't worry about that we are making that. Just stay tuned to the website about this issue.
___ و اینکه جای نگرانی نیست و منتظر باشیم و دارن رو بیانیه کار می کنند و روی سایت میذارن.

No, This is not only happening on Iran. This issue is also happening on other parts of the world. Even in the US.
___ مجددا تاکید کردند جاهای مختلف جهان این اتفاق داره میفته و حتی تو خود آمریکا هم این مشکل گذارش شده.
Yes, i am saying that this is a issue with the servers. I hope that you understand.
___ (*ازشون خواستم که به طور رسمی تایید کنند که این مشکل از طرف مایکروسافته- و جواب دادن) بله من دارم اعلام میکنم که این مشکل از طرف سرورهای مایکروسافت هست.

No. We don't want Iranian gamers to be left out on the gaming world. I just want to clarify that we are still going to service the Iranian gamers. As for now we have a slight issue about the logging in of the account. I am sorry about this.
___ (*پرسیدم که آیا مایکروسافت برنامه ای داره که کاربران ایرانی رو بن کنه و گفتن) نه مایکروسافت نمیخواد کاربران ایرانی رو تنها بذاره و همچنان به گیمر های ایرانی سرویس میده و فقط الان مشکلی در ورود به اکانت هست. و از این بابت متاسفند.)
Don't worry the issue will be fixed in no time. As for now we don't have any updates yet. But don't worry you will be still be able to play games from Xbox
-(*و مجددا در قبال ابراز نگرانی من گفتند) که اصلا جای نگرانی نیست و این مشکل به زودی برطرف میشه البته هنوز خبر تازه ای در مورد برطرف شدن از تیم پشیبانی به دستشون نرسیده ولی قطعا به زودی خواهید تونست با اکس باکس هاتون بازی کنین.
ای کاش مثل شما یکی بود برای پیگیری psn
دست ما که کوتاهه :(

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73

1.jpg

2.jpg

3.jpg
آقا دستت درد نکنه بابت پیگیری. یه سوال دارم: الان که به لایو وصل نمیشیم دیگه آفلاین هم نمیتونیم بازی کنیم؟ پسرم میخاد آفلاین جاست کاز بازی کنه نمیشه. میگه باید به اکانت وصل شی. لطفا اگه راهی داره بگین.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
دوستان قطعا تا الان شاید شماهم اینو دیده باشین میزارم برایه کسایی که شاید هنوز مشکل دارن برین قسمت ستینگ بعد نتورک و اخر سر هم ادونس ستینگ اونجا مقدار dns دستی وارد کنید
178.22.122.100
قسمت سکندری خالی بزارید
انشالله مشکلتون حل میشه و ساینین میشین من تست کردم شد

punisherking

کاربر سایت
Apr 12, 2018
3
سلام
دوستان قطعا تا الان شاید شماهم اینو دیده باشین میزارم برایه کسایی که شاید هنوز مشکل دارن برین قسمت ستینگ بعد نتورک و اخر سر هم ادونس ستینگ اونجا مقدار dns دستی وارد کنید
178.22.122.100
قسمت سکندری خالی بزارید
خیلی ممنون مشکل من حل شد

• Like
Reactions: navid_x360

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سلام
178.22.122.100
قسمت سکندری خالی بزارید

این روش برای من و دوست هام جواب داد

به پست اول لطفا اضافه کنید

• Like

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,334
نام
Rashed
سلام
178.22.122.100
قسمت سکندری خالی بزارید
داداش دمت گرم حل شد.فقط اپ Xbox ویندوز رو چجوری درست کنیم؟
ویرایش.اپ xbox الان کار کرد.احتمالا کلا درست شده چون دیروز ساین این نمیکرد

• Like

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
سلام
178.22.122.100
قسمت سکندری خالی بزارید
برای من جواب نداد،نتم مخابرات
بازم ممنون
—————
آپدیت:وصل شد
دی ان اس رو ست کردم بعد ری استارت و ساین شد.

آخرین ویرایش:
  • Like

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
سلام
178.22.122.100
قسمت سکندری خالی بزارید
برا من وصل نشد و همچنان همون ارور رو میده

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
دوست عزیز شما چطوری با همراه اول لاگین شدی؟ من از گوشی ام همراه اول را شیر کردم با هات اسپات tethering گوشی ام، فقط وصل میشه به اینترنتش، ولی لاگین نمیشه، آیا وی پی ان داری رو گوشی ات و اینکه چکار کردی که وی پی ان به اینترنت شیر شونده منتقل شد؟ ممنونم، لطفا هرچه سریعتر بگو چون واقعا محتاج توضیحتم......
من فقط نت همراه اول رو با هات اسپات گوشی شیر کردم بدون هیچ فیلتر شکنی... الانم دسترسی ندارم به دستگاه ولی تا ظهر درست بود..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر