Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

Changed_Man 50

کاربر سایت
فکر میکنی چیه؟ :D
این مجسمه جاهایی هست که میتونی Spirit بیاری.
اخه یه خرس ماده تنها تو غاره گفتم شاید اینو گذاشتن براش سرگرم شه (منظورم ته گرمه)
واقعا برا سامن کردن اینا هست؟ اخه هیچ Prompt ای نیومد نزدیکش میرفتم

بهرحال من کشتمش اگه استفاده ای هم میکرده دیگه خودش میدونه

پ.ن: چقد نحوه ای که بازی میکشونتت تو این غار جذاب بود یه روح سرگردان هست راهنماییت میکنه به اونجا شاید قربانی اون خرس بوده خودش...

DedSec88

کاربر سایت
اخه یه خرس ماده تنها تو غاره گفتم شاید اینو گذاشتن براش سرگرم شه (منظورم ته گرمه)
واقعا برا سامن کردن اینا هست؟ اخه هیچ Prompt ای نیومد نزدیکش میرفتم

بهرحال من کشتمش اگه استفاده ای هم میکرده دیگه خودش میدونه

پ.ن: چقد نحوه ای که بازی میکشونتت تو این غار جذاب بود یه روح سرگردان هست راهنماییت میکنه به اونجا شاید قربانی اون خرس بوده خودش...
اگه یکم خوش فرم تر بود درک میکردم، ولی این خیلی تیزه. :D سایزشم برای اندازه هیکل این خرسه بیش از اندازه کوچیکه. :D :D

چیزی نیست که مستقیما باهاش کاری بکنی ولی مکان هایی که میتونی Spirit بیاری و علامتش کنار صفحه میاد، همیشه یکی از اینا اطرافش هست.

Stake of Marika ها هم همینطورین. اکثر مواقع علامتشو روی HUD میبینی، ولی با این حال مجسمش هم تو خود دنیا هست.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: PsychoX

PsychoX

کاربر سایت

Changed_Man 50

کاربر سایت
الان من اسلحه دست راستم اسپشال اتک داره دست چپم Ash of war دیگه L2 میزنم اسپشال اتک میاد راهی نداره اش آف وار هم بزنم؟

و اینکه کلی Smithing stone دارم ولی برا آپگرید که میرم میگه نداری اون عدد ها جریانشون چیه ینی چند مدل داره؟

اینا رو چجوری میشه شکست؟

Natural Killer

ناظم انجمن
الان من اسلحه دست راستم اسپشال اتک داره دست چپم Ash of war دیگه L2 میزنم اسپشال اتک میاد راهی نداره اش آف وار هم بزنم؟

و اینکه کلی Smithing stone دارم ولی برا آپگرید که میرم میگه نداری اون عدد ها جریانشون چیه ینی چند مدل داره؟

اینا رو چجوری میشه شکست؟

یه غوله اونجاها هسته بکشونش طرف مجسمه ، از روش رد میشه

DedSec88

کاربر سایت
اگه میخوای Ash سلاح دست چپتو استفاده کنی، تنها راهش اینه دو دستی بگیریش. اگه تو هر دو دستت سلاح باشه، اولویت L2 با سلاح سمت راسته، مگر اینکه سپر دست چپت باشه.

دو نوع Smithing Stone داریم:
1. Smithing Stone
2. Somber Smithing Stone

اولی برای سلاح های عادی و generic استفاده میشه (مثلا Broadsword) و دومی برای سلاح های خاص و لجندری.

اولی از (1) تا (8) داره و دومی از (1) تا (9). هردو هم یه مدل Ancient Dragon دارن که نادره و برای آخرین لول سلاح استفاده میشه. (+25 یا +10)

هر کدوم Smithing Stone ها برای ۳ لول از سلاحت استفاده میشه. (مثلا برای +۱۳ تا +۱۵ Smithing Stone (5) استفاده میشه.)

ولی Somber Smithing Stone هر کدوم فقط برای یه لول. (مثلا برای +۷ Somber Smithing Stone (7) استفاده میشه.)

اینا رو چجوری میشه شکست؟

یه غول یکم جلوتر هستش، باید بکشونیش تا ضربه بزنه بهش. اینجور مجسمه ها کلا توسط دشمنای خیلی بزرگ شکسته میشه.

Changed_Man 50

کاربر سایت
بزرگترین مشکلی که تا اینجا با بازی دارم اینه اصلا بصورت طبیعی نمیشه لول آپ کرد
چون وقتی تو محیط داری پیشروی میکنی خیییلی پیش میاد قبل از اینکه به rune های افتاده ات برسی دوباره بمیری
برا همین من تاحالا چهار پنج ساعتم فقط صرف فارم کردن شده و اکثر لول هارو با فارم گرفتم
مشکل فقط منم نیست اون موقع که اومده بود خیلی از استریمر هارو میدیدم که همینجوری داشتن فارم میکردن، که خیلی کار یکنواخت و خسته کننده ایه

jdepp

کاربر سایت
چون وقتی تو محیط داری پیشروی میکنی خیییلی پیش میاد قبل از اینکه به rune های افتاده ات برسی دوباره بمیری
برا همین من تاحالا چهار پنج ساعتم فقط صرف فارم کردن شده و اکثر لول هارو با فارم گرفتم
مشکل فقط منم نیست اون موقع که اومده بود خیلی از استریمر هارو میدیدم که همینجوری داشتن فارم میکردن، که خیلی کار یکنواخت و خسته کننده ایه
گرچه مردن در این سبک بازی طبیعی هست و گریبان هر کسی رو می گیره اما تازه کارها بیشتر با این مشکل دست و پنجه نرم می کنن. این بازی رو که تا آخر بری، بعد اگه بخوای یه بازی دیگه از میازاکی بازی کنی احتمالا با همون امتیاز هایی که در طول بازی می گیری می تونی لول آپ کنی.
تنها راهی که می شه پیشنهاد داد اینه قبل باس و یا مینی باس حتما لول آپ کنی که رون هات هدر نره.

• Like
Reactions: Arios 22

rametzio

کاربر سایت
کلا فارمینگ بخش جدا نشدنی از این سبک بازی هاست اما برای من شخصا توی الدن فارمینگ انچنان معنایی نداره.
با گشت و گذار و اکسپلور هایی که جدا از مراحل بازی انجام میدم و غرق توش میشم راحت دارم لول آپ میکنم.
==
یکی از کارهایی هم که میتونید بکنید اگه با کلی rune سراغ باس رفتین اینه که بازی رو کلوز کنید. توی محیط بازی بدون اینکه چیزی از دست بره زنده میشین( بعد از رفتن توی بازی) و اینطوری هدر نمیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر