Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,051
نام
نیما
کدوم کلاس رو انتخاب کنیم کارمون راحت تره؟
Astrologer
بر پایه مجیک هست و میتونی از فاصله و بدون نزدیک شدن اکثرشون رو بزنی.

البته من پیشنهاد نمیکنم چون بازی رو آسون میکنه و لذت مبارزات و اون عکس‌العمل‌های سریع داج کردن و پری کردن رو نیاز نداره که بنظرم بخش عمده‌ای از لذت این بازیها همین مورد هست‌.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,961
نام
امین پاشاپور
Astrologer
بر پایه مجیک هست و میتونی از فاصله و بدون نزدیک شدن اکثرشون رو بزنی.

البته من پیشنهاد نمیکنم چون بازی رو آسون میکنه و لذت مبارزات و اون عکس‌العمل‌های سریع داج کردن و پری کردن رو نیاز نداره که بنظرم بخش عمده‌ای از لذت این بازیها همین مورد هست‌.
من تو دیمنز سولز با کلاس مجیک رفتم و بازی خیلی راحت بود، کلا بدون تماس مستقیم میتونستی بزنی دشمنا رو،
ولی تو این یکم محدودیت داره، شما بخوای فلاکس مانا استفاده کنی باید از تعداد فلاکس های هلث کم کنی و این خودش یه ریسک بزرگه،
شروع بازی نهایتا 5 تا فلاکس داری و باید بین مانا و هلث مدیریت کنی،
منم شدیدا تحریک شدم بازی رو دوباره با مجیک شروع کنم، الان Vagabond میرم ولی کندیش اذیتم میکنه و به دلم نمیشینه، بعد از ظهر میخوام با یه کلاس جدید شروع کنم دوباره ولی موندم با کدوم برم،
البته بزار ببینم شاید یکم وزن تجهیزات رو کم کنم و با Vagabond ادامه بدم،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: moxA.J and Nima

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,961
نام
امین پاشاپور
کدوم کلاس رو انتخاب کنیم کارمون راحت تره؟
هیچ کلاسی وجود نداره که کار رو راحت تر کنه، همشون یه سری محدودیت هایی دارن
یکیش مثل تانک میمونه و ضربات کشنده ای میزنه ولی کند هست و تو رول زدن کنده
یکیش سریع هست و تند تند جا خالی میده ولی تو دفاع و سپر ضعیفه،
یکی شمشیر و کمان داره ولی سپر نداره،
یکی مجیک های قوی داره و از دور انمی ها رو درو میکنه، ولی اگه مانا تموم کنی، دخلت اومده تقریبا
کلا باید با یکی بری و بعدا stats هاش رو بر طبق بازیت اپدیت کنی،

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
اصلا بصورت رندوم و در حال فارم بصورت کاملا معصومانه سر از یه جایی در آوردم که یا ابلفضل :D
اجازه فست ترول هم نمیده و دشمنا هم خرکی قوین و بنده مظلوم و گرفتار :D
اونجایی که شما میگی یقه منم گرفت ۱ ساعتی گیر کردم تو اون منطقه لول پایین هم زدن دشمنا اون منطقه عجیب سخته آخرش فرار و دویدن ترجیح دادم که بعد باز برگردم :D

• Like
Reactions: Red Ѵ

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,703
منم شدیدا تحریک شدم بازی رو دوباره با مجیک شروع کنم، الان Vagabond میرم ولی کندیش اذیتم میکنه و به دلم نمیشینه، بعد از ظهر میخوام با یه کلاس جدید شروع کنم دوباره ولی موندم با کدوم برم،
البته بزار ببینم شاید یکم وزن تجهیزات رو کم کنم و با Vagabond ادامه بدم،

دقیقا منم همین وضعیت دوگانگی رو گرفتم.بد وضعیتیه. :-??

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
چه مشکلی؟
ظاهرا سرورش یه سری ایرادات داره که گهگاهی خودشونو نشون میدن،مثلا من دیروز ساین میذاشتم راحت منو سامن میکردن ولی دوستم با وجود پسورد مشترک و استفاده از همه آیتمها ساین منو نمیدید

البته با دوباره لود کردن بازی تونستم برم کمکش ولی جالب اینجاست وقتی من میخواستم اونو سامن کنم بعد از سامن شدن توی دنیای من از بازی شوت میشد بیرون

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
701
ظاهرا سرورش یه سری ایرادات داره که گهگاهی خودشونو نشون میدن،مثلا من دیروز ساین میذاشتم راحت منو سامن میکردن ولی دوستم با وجود پسورد مشترک و استفاده از همه آیتمها ساین منو نمیدید

البته با دوباره لود کردن بازی تونستم برم کمکش ولی جالب اینجاست وقتی من میخواستم اونو سامن کنم بعد از سامن شدن توی دنیای من از بازی شوت میشد بیرون
واس من بازی گیر میکنه یه دفعه😐😐😐😐 خداکنه یه آپدیت درست درمونی بده 😐

• Like
Reactions: .:Melkor:.

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
اصلا بصورت رندوم و در حال فارم بصورت کاملا معصومانه سر از یه جایی در آوردم که یا ابلفضل :D
اجازه فست ترول هم نمیده و دشمنا هم خرکی قوین و بنده مظلوم و گرفتار :D
صندوقچه باز کردی افتادی تو تله؟

• Like
Reactions: Red Ѵ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر