Eiji Aonuma : از فرمول تکراری زلدا خسته شده ام و آن را تغییر خواهم داد

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
WiiU_ZeldaWW_scrn01_E3.jpg

برای بازی ساز، یک فرمول پس از چند وقت می تواند تکراری شود؟برای آقای Eiji Aonuma از زمانی که بر روی Majora’s Mask تا جدیدترین زلدا برای Wii U و Zelda: A Link Between Worlds برای 3DSکار می کند، این مدت 7 سال می باشد.
صحبت های ایشان در LA Times :
کسی به من نگفته است که فرمول اصلی بازی را تغییر دهم.خودم می خواهم آن را تغییر دهم.یک جورایی از آن خسته شده ام و مطمئنم مردم نیز چنین حسی دارند.بایستی به زلدا اصلی وفادار بمانیم.ما در حال حاضر آزمایشاتی انجام می دهیم و گزینه های موجود را بررسی می کنیم.باید ببینیم چه می کنیم.
ایشان قبلا نیز پیرامون برخی تغییرات و محتویات اضافه به علاوه گسترده تر کردن عناصر اصلی سخت گفته بودند
Gamingblt

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
برای بازی ساز، یک فرمول پس از چند وقت می تواند تکراری شود؟
نه ، منبع : یوبیسافت-اسسینز کرید
چقدر خوبه که به فکر تغییراتن. بازیشو من خیلی دوست دارم جو باحالی داره

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
عوضش هم نکنن مسلما به موفقیتهاش ادامه میده,بدون شک بعد از ماریو بزرگترین نام تو دنیای بازی زلدا هست,10 بازی برتر تاریخ رو هر سایتی بخواد لیست کنه حداقل 2 یا سه تاش باید زلدا باشه!!!!

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
تغییر اساسی هم ندی ما راضی ایم .بعدم آنوما فکر کنم از OoT با تیم زلدا بود.
سیستم گیم پلی که خیلی خوبه مگه اینا بخوان مثل 15 سال پیش دوباره انقلاب کنند.بنظر من یه داستان فوق العاده کم داره این بازی(البته داستان های قبلی آن چنان هم بد نیستند)
بعدم اگه کسی که از ماسک میجورا تا این جدیده تو تیم زلدا بوده (2000-2013)بنظرتون 7 سال با این تیم بوده؟ویرایش کنید ممنون میشیم

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
فرمول بازی که هیچ مشکلی نداره و فقط نیاز به بروز رسانی داره و اضافه کردن ابزار جدید و الا این مدل گیم پلی داره همه گیر میشه نمونش بت من و توم ریدر که این سبک رو در پیش گرفتن
فکر هم نمی کنم منظورش از تغییر در حد تغییر ژانر یا تغییر اساسی باشه چون فرمولی که استفاده میکنن واقعا بی نقصه
داستان هم می تونه ریل تر بشه و یه داستان کاملا جدید با خط داستانی جدید

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
داستان هم می تونه ریل تر بشه و یه داستان کاملا جدید با خط داستانی جدید

بزرگ‌ترین ضربه‌ای که می‌تونند به بازی بزنند، افزودن واقع‌گرایی به بازی هست. تا اینجا کار نبوغ و بی حد و مرز بودن خیال ژاپنی‌ها باعث پیشرفت بازی شده، مثل Twilight Princess که سعی کرد گرافیک واقع‌گرایانه‌تر به نمایش بگذاره و مورد پسند قرار نگرفت (منظورم فقط بخش گرافیکی بازی هست که دیگه تکرار نشد، کاری که با SMSunshine هم کردند و ادامه پیدا نکرد)، داستان هم بخواد وارد فضای مدرن و امروزی ژاپنی‌ها بشه واقعا به بازی لطمه می‌خوره.

بنظر من یه داستان فوق العاده کم داره این بازی(البته داستان های قبلی آن چنان هم بد نیستند)

داستان سری زلدا خاصیت و لطافت ژاپنی خاص خودش رو داره و امیدوارم حفظ کنه همین روند رو. حتی چندین جایزه از GDC و ... هم گرفته در طول زمان. قرار نیست با یه داستان اپیک مواجه بشید. تعجب می‌کنم چجوری از داستان بازی ایراد می‌گیرید واقعا و جوری می‌گید "آنچنان هم بد نیستند" که هر کی بازی نکرده باشه چه فکری پیش خودش می‌کنه. :d

خودشونم دیگه خسته شدن ولی اینجا هنوز .........:d​

بله، خودشونم از ساخت سری‌ای که شماره‌های اصلیش متای زیر 90 نداشته و حتی همین دو سال پیش کاندید بهترین بازی سال بوده خسته شدند ولی شما هنوز از نمکدون بودن خسته نشدید. :d همیشه باید یکی باشه فضا رو خراب کنه دیگه.

بعدم رفتم نیگاه کردم بازی از 16 تا نسخه فقط سه تاش زیر 90 ـه متاشون

منم گفتم دیگه، نسخه‌های اصلیش.

آخرین ویرایش:

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
بزرگ‌ترین ضربه‌ای که می‌تونند به بازی بزنند، افزودن واقع‌گرایی به بازی هست. تا اینجا کار نبوغ و بی حد و مرز بودن خیال ژاپنی‌ها باعث پیشرفت بازی شده، مثل Twilight Princess که سعی کرد گرافیک واقع‌گرایانه‌تر به نمایش بگذاره و مورد پسند قرار نگرفت (منظورم فقط بخش گرافیکی بازی هست که دیگه تکرار نشد، کاری که با SMSunshine هم کردند و ادامه پیدا نکرد)، داستان هم بخواد وارد فضای مدرن و امروزی ژاپنی‌ها بشه واقعا به بازی لطمه می‌خوره.

داستان سری زلدا خاصیت و لطافت ژاپنی خاص خودش رو داره و امیدوارم حفظ کنه همین روند رو. حتی چندین جایزه از GDC و ... هم گرفته در طول زمان. قرار نیست با یه داستان اپیک مواجه بشید. تعجب می‌کنم چجوری از داستان بازی ایراد می‌گیرید واقعا و جوری می‌گید "آنچنان هم بد نیستند" که هر کی بازی نکرده باشه چه فکری پیش خودش می‌کنه. :d

بله، خودشونم از ساخت سری‌ای که شماره‌های اصلیش متای زیر 90 نداشته و حتی همین دو سال پیش کاندید بهترین بازی سال بوده خسته شدند ولی شما هنوز از نمکدون بودن خسته نشدید. :d همیشه باید یکی باشه فضا رو خراب کنه دیگه.

من با ریل شدن داستان به شدّت مخالفم امّا تقویتش چرا.البته من گفتم یه داستان فوق العاده.همین الان داستان OoT و TWW یکی از بهترین هاست و سورپرایزهای داستانیش رو خبلی از بازیها نداره ولی خب راستش هوس یه سناریوی خفن رو تو این سری کردم.
بعدم رفتم نیگاه کردم بازی از 16 تا نسخه فقط سه تاش زیر 90 ـه متاشون

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238
تغيير هم نده من راضيم :X
نسخه SS بهترين بازى عمرم بود ... واقعا كه جزو بهترين آى پى هاى تاريخ بازى سازيه اين زلدا ...

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد

منم گفتم دیگه، نسخه‌های اصلیش.
منظور من از ریل چیزی هست که توی SS دیدیم که رابطه بین لینک و زلدا واقعی تر شده و به داستان بازی یه مزه خاصی داده بود که نه خیلی واقعی بود و نه خیلی تخیلی
در کل این داستان غوله میاد زلدا خانوم رو می دزده می بره رو یه مقدار شاخ و برگش بدن که ازین حالت تکراری در بیاد.
داستان یه مقدار حس میکنم داره اون جذابیتش رو از دست میده ولی گیم پلی مثل همیشه بی نقص و روون

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
منظور من از ریل چیزی هست که توی SS دیدیم که رابطه بین لینک و زلدا واقعی تر شده و به داستان بازی یه مزه خاصی داده بود که نه خیلی واقعی بود و نه خیلی تخیلی
در کل این داستان غوله میاد زلدا خانوم رو می دزده می بره رو یه مقدار شاخ و برگش بدن که ازین حالت تکراری در بیاد.
داستان یه مقدار حس میکنم داره اون جذابیتش رو از دست میده ولی گیم پلی مثل همیشه بی نقص و روون

البته همیشه داستان های زلدا برعکس ظاهر ساده شون پیچیدگی های زیادی داره.از وجود Impa تو اولین نسخه از سری تا فلسفه الهه ها و چرایی جدایی SkyLoft و هایریول که هنوزم برای من سواله؟ریل شدنم خیلی بد گفتی منم یه لحظه یه فکر هایی به سرم زد!!!!!
جذابیت داستانم داشت از دست می رفت.خداوکیلی داستان SS بینظیر بود!!!!البته روایتش بنظرم باید خیلی نو تر بشه.!گیم پلی هم مثل همیشه بی نقص و روون رو خوب اومدی گیم پلی به روونی و متنوعی زلدا نیست تو این صنعت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر