EA: فیفا, Pro Evlution Soccer را شدیدا مغلوب کرد!

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
fifa102.jpg

آقای Jens Uwe Intat رییس بخش اروپایی EA, در گفتگو با MCV اعلام کرد که سری FIFA از این کمپانی, به شدت بازی PES از شرکت Konami را مغلوب کرده است.

"ما به این پیروزی ادامه خواهیم داد و در حال حاضر نیز 75% از بازار فوتبال اروپا در دست ما است."

او همچنین اعلام کرد که 75% از فروش بازی های فوتبال در اروپا, در سال گذشته (منظور FIFA 10 است) نیز متعلق به FIFA بوده, و از این لحاظ این عنوان با شاهکار Infinity Ward رقابت می کرده است.

" FIFA [در سال 2009] شانه به شانه ی Modern Warfare 2 به عنوان پرفروش ترین بازی در سطح اروپا بوده است."

در هنگام عرضه, FIFA پر فروش ترین بازی در سطح اروپا بود, تا اینکه با طوفان به وجود آمده توسط Modern Warfare 2, حتی GTA IV نیز مغلوب شد و عنوان بزرگترین لانچ تاریخ به MW2 رسید. FIFA 10 نیز تا قبل از عرضه ی MW2, در جدول بزرگترین لانچ های تاریخ در UK, مقام دوم را به خود اختصاص داده بود.

منبع

Farzan X360_PS3

کاربر سایت
Oct 10, 2007
533
نام
فرزان
كجايي پرو كه دلم برات تنگه.قديما تو PS1 فوتبال 99 كونامي بازي مي كرديم چه حالي مي داد .زمان اوجشم به نظرم pes 6 بود يلي بود واسه خودش.تا 2009 هم پرو بازي مي كردم مثل قديم نبود ولي باز قابل تحمل بود.روزه اولم رفتم pes 2010 رو ps3 رو گرفتم با كلي شوق نمي دونيد چه حالي ازم گرفته شد.فرداش رفتم fifa10 رو گرفتم واينجوري بود كه يكي ديگه به فن هاي بي معرفت PES اضافه شد.اميدوارم ساخت بازي رو بدن به كوجيما پرو داكشن:biggrin1:

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
كجايي پرو كه دلم برات تنگه.قديما تو PS1 فوتبال 99 كونامي بازي مي كرديم چه حالي مي داد .زمان اوجشم به نظرم pes 6 بود يلي بود واسه خودش.تا 2009 هم پرو بازي مي كردم مثل قديم نبود ولي باز قابل تحمل بود.روزه اولم رفتم pes 2010 رو ps3 رو گرفتم با كلي شوق نمي دونيد چه حالي ازم گرفته شد.فرداش رفتم fifa10 رو گرفتم واينجوري بود كه يكي ديگه به فن هاي بي معرفت PES اضافه شد.اميدوارم ساخت بازي رو بدن به كوجيما پرو داكشن:biggrin1:

اوون وقت باید شاهد حضور snake باشیم...:biggrin1:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
خدا را شکر که قبول کردن ما از همون اول میگفتیم بهتره الانم کسایی که میگن آره فیفا بهتره فقط چون اون pes اونقدر گند زده که اصلا نمیشه بازیش کردم میشنن fifA میزنن والا آقا این یک حقیقت هست کسایی که از اول فیفا بازی میکردن اگر بخاهیم از نظر تکنیک و نحوه بازی مقایسه کنیم یک سرو گردن از PES باز ها بالاتر هستن چون عادت نکردن هی به جای دریبل هی سر توپ ها مسخره و از 300 متری گل زدنو و اون فرمول همیشگی PES باز ها که بزن+ برو+ جلو+ سانتر+ هد= گل استفاده کنن
خداییش اکثر PES باز ها قبول دارن اونم اینکه راحت گل زدن توش باعث میشه همه احساس کنن هیجان داره ولی به نظر من و کلا فیفا باز ها هیجان تو گل زدن نیست هیجان این هست که بری توی 18 نتونی گل بزنی اونم دقیقه 89 که حریف رسما سکته میکنه ولی والا فکر نکنم از هر 10 تا تک به تک حداقل 8 تاش گل میشه توی PES

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
البته دوستان FIFA باز دقت داشته باشن که قبل این فضاحت 2010 دقیقا این موضوع بلعکس بود !

گفتم که دوستان سوء استفاده نکنن و قضیه رو تعمیم ندن به سالهای دور .

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
;)خواهشا دوستان در مورد سری های قبل ساکر اظهار فضل ننمیایند که ...... سالهای قبل این ریزش از سمت اون بازی به ظاهر فوتبال به سمت ساکر خیلی زیاد بود یه جورایی مثل همین الان.
شک ندارم ساکر به روز های اوج بر میگرده.اگر حس هیجان سالهای قبل رو بتونه دوباره زنده کنه.

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
هی! :D منم اون قدرها که فکر می کنید خائن نیستم ها! :D درسته که تا پارسال PES میزدم و امسال FIFA ولی اگه PES به حالت قدیمش برگرده مطمئنا برمی گردم به PES! من الان نه فن فیفا هستم و نه PES! یک سال به کونامی فرصت می دم تا گندشو جمع کنه وگرنه منم میشم فن FIFA! :D

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
البته دوستان FIFA باز دقت داشته باشن که قبل این فضاحت 2010 دقیقا این موضوع بلعکس بود !

گفتم که دوستان سوء استفاده نکنن و قضیه رو تعمیم ندن به سالهای دور .
الان فیفا فوق العاده شده ولی قبلش بد نبود-من خودم همیشه فیفا بازی میکردم!
کلا لیسانس -لیگ و مسابقه ها همه روی فیفا بود-
فروش فیفا هم بد نبود!ولی اون موقع PES سطح بالاتری داشت!

پ.ن:ژاپنی جماعت فوتبال ساز نیست!همون RPG و A /a رو بسازن بسته.یا باید از عوامل بیگانه(اروپایی ها) بصورت سنگین کمک بگیرن یا تعطیل کنند برند.ولی این نسل رو که از دست دادند- من هم امید وارم PES عالی بشه و بتونن با هم رقابت کنن- چون اگه رقابت نباشه ،پیشرفتی هم نیست(درست بلایی که به سر PES اومد)خدا رو شکر EA انگیزه های زیادی واردش شدن و دنبال بهترینها بودند که به اینجار رسوندند کار رو:love::love::love:

این دیگه چجور حرفیه ؟ اگه فوتبال ساز نیستن we3 چی بود که 10-12 سال پیش همه گیمرا رو پای ps1 میخکوب کرده بود ؟
اون زمون حتما فکر میکنید فیفا نبود؟؟؟؟؟؟یادش بخیر رو PC ما چه حالی میکردیم باهاش(فیفا رو میگم)!
We همون رو نمیگی همه از دم رئال بر میداشتن روبرتو کارلوس رو میزاشتن نوک حمله:D:D

چنین اتفاقی شاید هیچ وقت نیفته ، چون خیلی از کسانی که FIFA رو روی PC بازی میکنن گیمر نیستن و این بازی رو هم صرفا بخاطر " فوتبال بودنش" میخرن ، خب کاملا مشخه چنین افرادی حاضر نیستن برای سیستم های آنچنانی که بتونه بازی ـه مورد علاقشون رو اجرا کنه هزینه کنند ؛ EA هم نمیاد فروش حاصل از این بخش رو از دست بده.
شما خدایش FIFA 10 روی PC بازی کردی؟؟؟به وا.... اونقدرایی که میگن از PES کمتر نیست 0اگه سیتمت درست و حسابی باشه!اونوقت میفهمی چیه!درسته PES خوبه وای فیفا نسخه PC اونقدرا هم بد نیست!در حدی هست که با PES رقابت کنه

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
تاجایی که یادم میاد از شروع این نسل PES هیچ حرفی برای گفتن نداشته ، یعنی به استثنا ـه FIFA07 که زیاد جالب نبود 08 ، 09 , 10 کلا PES رو محو کردن.
سال های دورم هم فقط خاطراتشون مونده ، " فوتبال" بازی ای نیست که کسی جدیدش رو ول کنه بره قدیمیش رو بازی کنه!
خواهشا دوستان در مورد سری های قبل ساکر اظهار فضل ننمیایند که ...... سالهای قبل این ریزش از سمت اون بازی به ظاهر فوتبال به سمت ساکر خیلی زیاد بود یه جورایی مثل همین الان.
به باطن بسکتبال؟
حالا خودمونیما(FIFA=:sick:)
شما PES بازی کن ....
pes چرا اینقدر دروازباناش سوتی میدن:biggrin1:
اشتباه بهتون آدرس دادن دوست عزیز.

روی کنسول شاید ولی باید یک فکری براش تو Pc بکنن با اون Fifa افتضاحشون
چنین اتفاقی شاید هیچ وقت نیفته ، چون خیلی از کسانی که FIFA رو روی PC بازی میکنن گیمر نیستن و این بازی رو هم صرفا بخاطر " فوتبال بودنش" میخرن ، خب کاملا مشخه چنین افرادی حاضر نیستن برای سیستم های آنچنانی که بتونه بازی ـه مورد علاقشون رو اجرا کنه هزینه کنند ؛ EA هم نمیاد فروش حاصل از این بخش رو از دست بده.

اینم لینک اون تبلیغ ؛ جایی رو نمی شناختم که آپلود کنم بنابراین باید از Youtube ببینید:D
http://www.youtube.com/watch?v=2FM4UPrAjnc
اینم لینک قیلتر نشده ( ارسال شده توسط ARFarokhi):
http://64.15.120.236/watch?v=2FM4UPrAjnc

آخرین ویرایش:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
من که هنوز لاشه ی PES رو با فیفا عوض نمیکنم:biggrin1:
یه مدتی FIFA 2007 یا 2008 بود خواستم برای تنوع برم. (برمیگرده به زمان فاجعه ی PES 2008)! یه چندروزی با منیجرش سرگرم شدم ولی گیم پلیش واقعا برام مسخره بود.
FIFA تنها بازی ایه که من هیچوقت نتونستم بفهمم چطور از دید خیلیها انقدر بازیه خوبی میاد.
سلیقس دیگه. من یجوری از همون اول با تمام سبکها با نوع ژاپنیش حال میکردم×:smile:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,660
نام
امین
تاجایی که یادم میاد از شروع این نسل PES هیچ حرفی برای گفتن نداشته ، یعنی به استثنا ـه FIFA07 که زیاد جالب نبود 08 ، 09 , 10 کلا PES رو محو کردن.
سال های دورم هم فقط خاطراتشون مونده ، " فوتبال" بازی ای نیست که کسی جدیدش رو ول کنه بره قدیمیش رو بازی کنه!
دقیقا منم اومدم همینو بگم!
شاید بهتر بود ایشون میگفت تا افتضاح 2010 کلا کار پرو رو یکسره کرد.قبلش هم اختلاف زیاد بود ولی نه انقدر!

قسمت دوم هم کاملا درسته.اکثر کسایی که دیدم الان میشینن قبلیا رو بازی میکنن اصلا فوتبالی نیستن.براشون آپدیت بودن بازی مهم نیست.

FIFA تنها بازی ایه که من هیچوقت نتونستم بفهمم چطور از دید خیلیها انقدر بازیه خوبی میاد.
احیانا رو پیسی بازی نکردی؟

-----------
امیدوارم ea یک فکر اساسی هم برای فیفا منیجرش بکنه چون بدجوری جلوی فوتبال منیجر سگا کم آوورده.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سالهای قبل این ریزش از سمت اون بازی به ظاهر فوتبال به سمت ساکر خیلی زیاد بود یه جورایی مثل همین الان.
البته منظورتون از pes 2006 به اینوره دیگه؟ چون کلا پس از 2006 سیر نزولی طی کرده.

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
به باطن بسکتبال؟
نه اتفاقا در باطن و ظاهر یکی بود.بعضی از دوستانی که اون زمان ها بر حسب اتفاف به PC علاقه خاصی داشتند و International Superstar Soccer رو هم یه فیفای خوب میدونستند،خود شاهد هستند.از مزیت های بسیار عالی اون زمان ها فیفا بازی کردن با موس بود که در صورت برد به انسان احسس قدرت عجیبی دست میداد.بنده،خودم چندین بار بعد از هر برد، عربده های وحشتناکی سر میدادم.
اتفاقا من منظورم دقیقا همون سالها بود.PSone خریدیم و متوجه شدیم که فیفا تنها فوتبال دنیا نبود و سالها در گمراهی بسر میبردیم.

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,490
نام
Ali
بابا PES که واقعا گند زدن بهش.
مخصوصا شماره آخر که بنظرم اصلاا خوب نبود.
فقط تو فوتبال 99 و 98 عالی بود.
{شاید کمتر کسی 98 رو بازی کرده باشه...عالی بود حتی از 99 هم بهتر بود}

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
پ.ن:ژاپنی جماعت فوتبال ساز نیست!همون RPG و A /a رو بسازن بسته.
این دیگه چجور حرفیه ؟ اگه فوتبال ساز نیستن we3 چی بود که 10-12 سال پیش همه گیمرا رو پای ps1 میخکوب کرده بود ؟
من که بشخصه اون لذتی که از we3 بردم تو هیچ فوتبال دیگه ای تجربه نکردم...
در ضمن برام فرقی نداره pes 2010 چه نمره ای گرفته باشه یا چند درصد فنها قیدش زده باشن و... من هیچ وقت pes رو با فیفا عوض نمی کنم چون با دسته ps3 نه می تونم از گیم پلی فیفا لذت ببرم و نه از کنترلش . ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر