E3 2011 | معرفی بازی های بزرگ E3

E3 امسال از نظر شما چگونه خواهد بود ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    452

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,064
نام
آریا
سلام !

76859726804992388015.png

کمتر از يک ماه تا آغاز بزرگترين نمايشگاه دنياي بازي يعني E3 باقي مونده. E3 امسال پتانسيل تبديل شدن به يکي از جالب ترين E3 هاي سال هاي اخير رو داره.
از يک طرف مايکروسافت احتمالآ بازي هاي جديد و بهتري براي Kinect معرفي ميکنه و البته بازي هاي معرفي شده قبلي که کارگردان هاي بزرگي هم پشت اونها بودن رو نمايش ميده. همچنين احتمال نمايش عناوين جديد انحصاري هم از اين شرکت وجود داره.
از طرف ديگه سوني در کنار نمايش بازي هاي انحصاري مختلف , کنسول دستي NGP رو هم کامل تر از قبل نمايش داده و احتمالآ موارد مهمي مثل قيمت و تاريخ عرضه و البته بازي هاي بيشتر رو براي اون اعلام ميکنه.
در آخر هم نينتندو ميتونه با معرفي کنسول نسل بعد (؟!) خودش بمب نمايشگاه باشه ! کنسولي که به نظر ميرسه قدرتي بيشتر از کنسول هاي رقيب داره و بعد از مدت ها طرفداران نينتندو ميتونن شاهد عرضه بازي هايي از عناوين محبوب خودشون با کيفيت HD و البته گرافيکي بالاتر از رقبا باشن ! کنترلر اين کنسول هم ميتونه در نوع خودش جالب باشه اگه نينتندو راه Wii رو ادامه بده.
سايت IGN به مناسبت اين E3 باشکوه , يه سري مقالات در مورد بازي هاي حاضر در نمايشگاه نوشته (با عنوان Road to E3 2011) و احتمالآ اين مقالات تا زمان شروع E3 ادامه داشته باشه. در اين تاپيک ميتونين بيشتر از قبل با بازي هاي E3 از ديدگاه IGN آشنا بشين.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,133
من که با این قضیه مشکلی ندارم، ولی دقیقا یادمه پارسال Live Blog از روی یه Live Blog ترجمه میشد.
حالا
اولا اونطور که من یادمه لایوبلاگ اینجا نسبت به سایت های خارجی از نظر سرعت خیلی عقب تر بود و دوما یه مقدار شلخته پلخته گزارش داده میشد، یعنی نویسندگان بخاطر عجله کردن نتونستن اون لحن نوشتاری که مناسب همچین چیزی بود رو بکار ببرند.
الان هم مشکلی نداره اینجوری انجام بدید، مهم اینه که بیننده ها متوجه اتفاقاتی که توی کنفرانس ها می افته بشن اما اگه بخوایم از دید حرفه ای و با توجه به سابقه سایت به این قضیه نگاه کنیم میبینیم که اینطور کار کردن زیاد حرفه ای و مناسب نیست. حالا این چیزایی هم که من میگم برای اینه که کیفیت کارتون امسال بالاتر بره فقط همین!
p324s0c1haabpghq9ic2.jpg

دوست عزیز ما اصلا پارسال برای E3 لایو بلاگ نداشتیم، شما چی رو میگی ترجمه می کردیم؟ پارسال و سالهای قبل از طریق فروم خبرها رو میگذاشتیم که همون ها هم ترجمه از هیچ جا نبود.

امسال اولین E3 است که ما لایو بلاگ داریم.

الان مثلا از اینکه بحث منحرف بشه چیز جالبی عاید کسی میشه؟ من منظورم Gamescom پارسال بود گفتم اگه قرار باشه امسال هم مثل پارسال از روی لایوبلاگ خارجی ترجمه کنید دیگه نمیشه اسمش رو لایوبلاگ گذاشت! حالا اگه قراره از روی Live Stream گزارش بشه من دیگه مشکلی ندارم.
خُب Gamescom که اصلا Live Stream نداشت! ما مجبور بودیم از روی لایو بلاگ های خارجی ترجمه کنیم. ولی E3 چندین سایت Live Stream میگذارن. بازیسنتر چندین ساله E3 رو داره از روی همین Live Stream ها گزارش میکنه، شما تازه میگی نریم ترجمه کنیم؟:D

آخرین ویرایش:

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
p324s0c1haabpghq9ic2.jpg

دوست عزیز ما اصلا پارسال برای E3 لایو بلاگ نداشتیم، شما چی رو میگی ترجمه می کردیم؟ پارسال و سالهای قبل از طریق فروم خبرها رو میگذاشتیم که همون ها هم ترجمه از هیچ جا نبود.

امسال اولین E3 است که ما لایو بلاگ داریم.

الان مثلا از اینکه بحث منحرف بشه چیز جالبی عاید کسی میشه؟ من منظورم Gamescom پارسال بود گفتم اگه قرار باشه امسال هم مثل پارسال از روی لایوبلاگ خارجی ترجمه کنید دیگه نمیشه اسمش رو لایوبلاگ گذاشت! حالا اگه قراره از روی Live Stream گزارش بشه من دیگه مشکلی ندارم.
شما که ماشالا اینترنت پر سرعت داری، اصلا چه اهمیتی داره برات؟
یعنی الان من حق ندارم انتقاد کنم؟ فقط اون چیزی که به خودم مربوطه رو باید بگم؟ من دارم حالت کلی رو در نظر میگیرم و کاری به اینکه سرعت اینترنت خودم چجوریه ندارم!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
چه فرقی میکنه ؟ نکنه طرف مستقیم ببینه مراسم جور دیگه ای تعریف میشه و اتفاقات متفاوتی میوفته ؟!
فرقش اینه جوری که من گفتم که real time هست.

دوستان بهتر نیس یه چتروم هم واسه اون موقع راه اندازی بشه؟:D;)
خیلی خوب میشه ها ، اگه بهlive blog باشه که ما باید هر 20 ثانیه صفحه اصلی رو لود کنیم اینطوری پیرمون که در میاد :D تازه به نظرم همون مقدار مگ رو باید صرف لود کردن صفحه کنیم :D
جدا علاوه بر لایو بلاگ وجود چترو هم به نظر من لازمه ;)

من چت روم میزنم هر کی دوست داشت بیاد .البته نمیدونم با اینترنت 1 mg میشه بدون بافر راحت دید یا نه! چون سرعت دانلود نهایت تا 150 میره.

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,117
نام
محمد امین
یه سایت رو مثال بزن که همچین کاری کرده باشه. یه مثال هم بزن تا دقیق بفهمیم منظورت چیه. مثلاً یه نفر میاد روی استیج یکی از خبرنگارها بگه فلانی اومد روی استج، اون یکی خبرنگار 2-3 خط تحلیل این عمل رو بنویسه؟

مثلا وقتی یک بازی معرفی میشه یک نفر برای سرعت بخشیدن به کار تو LB بگه فلان بازی معرفی شد بعد نفر دوم یکم کلی تر توضیح بده حالا با یکم تاخیر اگر هم بتونه تو این مدت یک ویدئو یا چندتا عکس از اون بازی آپلود کنه عالی میشه..
به خاطر این هم گفتم دو گروه که کارها با هم تداخل پیدا نکنه و هر کس وظیفه خودش رو انجام بده..

در کل یک پیشنهاد بود

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
فرداش زنگ بزنید.....:D همه ی تریلر ها رو بخرید 10 تومن راحت و اسوده متن خبر ها رو هم شب از بازیسنتر بخونید والا!!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,117
نام
محمد امین
معمولا سایت ها 3- 4 تا کیفیت می گزارن که بنا به سرعت شما اون رو انتخاب میکنی
با 128 و 256 هم میشه دید ولی کیفیت کار چندان تعریفی نداره با 512 و 1024 هم مشکلی وجود نداره البته به شرط اینکه پینگ ثابتی داشته باشی..

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
مگه مخابرات 1 مگ هم میده !!! ؟ نامحدود دارین ؟
شرکتی گرفتیم.
نه بابا نامحدود کجا بود.
واسه این که اسپم نشه کنفراس سونی چند سال طول میکشه بعد بهترین جا واسه دیدن کنفراس ها کدوم سایت هست

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,117
نام
محمد امین
شرکتی گرفتیم.
نه بابا نامحدود کجا بود.
واسه این که اسپم نشه کنفراس سونی چند سال طول میکشه بعد بهترین جا واسه دیدن کنفراس ها کدوم سایت هست

چند سال..!!؟ :-s

والا گفتن 1.5 ساعت بیشتر نیست

IGN خوب نشون میده GT هم فکر کنم با چند نوع کیفیت نشون بده..

• Like
Reactions: MOrteza_DJmix

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر