Dynasty wariorrs 6

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
امروز اعلام شد كه بازي Dynasty Wariorrs براي ps2 و pc عرضه خواهد شد.
شركت KOEI كه علاقه ي وافري هم به بازي هاي اكشن و استراتژي دارد تصميم دارد كه Dynasty wariorrs 6 را براي ps2 و ويندوز عرضه كند.

بازي براي ps2 در دو ديسك عرضه ميشود كه شامل امكانات وسيعي نيز مي باشد. تعداد بسيار زيادي كاراكتر هاي قابل بازي وجود خواهند داشت.همچنين بخشي كاملا جديد به نام Musou در استوري وجود خواهد داشت.

سلاح هاي باور نكردني اي در بازي خواهند بود كه قبلا هرگز ديده نشده اند. 10 سناريوي جديد نيز وجود خواهد داشت كه قبلا در شماره هاي قبلي تجربه نكرده ايد.

اين بازي بر پايه ي رماني حماسي است كه در مورد 3 امپراتوري ميباشد كه براي نابودي امپراتوري چين لشكر كشي ميكنند..شما قادر خواهيد بود تكنفره به جنگ هزاران سرباز برويد.
محيط ها و فعل و انفعالات در حد بسيار وسيع و زيبايي كار شده است و براي دو بازيباز تجربه اي يكسان وجود نخواهد داشت.
پس خود را براي تجربه ي يك اكشن_ادونچر جديد اماده كنيد.

اين بازي از ESRB درجه ي T را به خود اختصاص داده است و تاريخ عرضه ي ان 18 نوامبر امسال ميباشد.
dynasty-warriors-6-20070919050739384_640w.jpg
dynasty-warriors-6-multi-008.jpg

با تشكر_:wink:

آخرین ویرایش:

ehsan405omp

کاربر سایت
Jun 22, 2008
61
پسر من خیلی این سبک بازی رو دوست دارم :love:
داشی یه زحمتی دارم اگه از این بازی و شکلش اسماهاش رو می دونی:confused: لطفا بهم بگو فقط devil Kings رو نگو که اونو دارم خیلی توپه:love: .

Psyco_Mantis

کاربر سایت
Apr 6, 2009
14
نام
ناصر
من این بازی رو با تورنت دانلود کردم و اجرا کردم.راستش ی جوریه. من 5 رو ترجیح میدم.ولی تو خیلی از جاهاش افت فریم داشت.اینجور که فهمیدم حدود 7 GB حجم داره ولی مال من 3.5 بود. ظاهرا دستکاری شده بود که افت فریم داشت. رو چندتا کنسول تست کردم بازم افت فریم داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر