DSTTi DSTT Kernel V1.18 (12-15-2010, English)

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
این مال DS Lite + DSTT هست؟
هم برای DSTT+DS Lite و هم برای DSTTi+DSi
نمیدونم که چی شده که شرکت سازنده ی این فلشکارت, بعد از گذشت یکسال دوباره حاضر شده که آپدیتی برای این فلشکارت منتشر کنه!!! امیدوارم باز هم ادامه بده
خیلیها توی این یک سال این DSTT هاشونو انداختند دور...

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
تا جايي كه مي دونم اين اپديت رسمي نيست و به درد نمي خوره كلا ds بازي هاش هر بازي يه سري كد داره كه بايد با برنامه ي حدس و خطا پيدا بشه و توي فريمور جا داده بشه كارت هايي كه پشتيباني دارن براشون اپديت مياد بقيه هم هكرها زحمتشو مي كشن من الان تمام بازي ها رو با dstt دارم انجام مي دم

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
تا جايي كه مي دونم اين اپديت رسمي نيست و به درد نمي خوره كلا ds بازي هاش هر بازي يه سري كد داره كه بايد با برنامه ي حدس و خطا پيدا بشه و توي فريمور جا داده بشه كارت هايي كه پشتيباني دارن براشون اپديت مياد بقيه هم هكرها زحمتشو مي كشن من الان تمام بازي ها رو با dstt دارم انجام مي دم

خوب روشش رو هم به ما بگو كه ما هم با dstt همه بازيها رو انجام بديم. منم با اين آپديت خيلي از بازيها رو كه نمي تونستم اجرا كنم اجرا كردم ممنون.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
راستش تا جايي كه ميدونم سايت اصليش كه بالا نمياد اما قبلش كه بود خودش زده بود unofficial 1.18 بعد توي اين نسخه ys menu داره در صورتي كه قبلا وجود نداشت به هر حال اگه رسمي شده باشه كه عاليه

سايت اصلي

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
دوستان اين آپديت به دي اس هاي مدل قديم (اولين مدل قبل از لايت) ميخوره؟ :-/:-/:-/
آخه من هر كاري ميكنم آپديت نميشه )x)x)x
تو رو خدا كمكم كنيد :((:((:((

Ghpour

کاربر سایت
Feb 3, 2011
12
نام
Amir
من یه ds lite به دستم رسیده که فقط دستگاه هیچی ندتره واسه هک کردنش باید چه کارایی بکنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر