Dragon's Dogma | Xbox 360

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
سلام دوست عزيز شما هنوز بازي رو تموم نكردي وارد inventory شو و از dragons bane استفاده كن بعدش تازه بازي تموم ميشه
جالب اينجاست كه بازي پايان هاي متفاوت و زيادي داره عجيب كسي اينجا بازي نكرده !

خوب پسر گلم این هم یه جور پایانه دیگه مثل اینه نقش افرینه!!!!

بعد من شک دارم بازی رو تموم کرده باشی!

آخرین ویرایش:

Legendary_Snake

کاربر سایت
Mar 3, 2008
32
خوب پسر گلم این هم یه جور پایانه دیگه مثل اینه نقش افرینه!!!!

بعد من شک دارم بازی رو تموم کرده باشی!
نه شما شك نكن همينجوري نامرئي تو شهر بدو به يجايي برسي
عزيز دل اينكارو بكني بازي تموم ميشه و دوباره با همين لول و رنك هات ميتوني بازي رو از اولش بري البته در اينكه شما حرفه ايي شكي نيست اصلا از پست قبليت مشخص بود .

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
بازی رو من هم گرفتم.
وقتی برای اولین بار مرحله ای انجام می دید اصلا از بازی خوشتون نمی اد و وقتی یکم میری جلوتر میبینی خیلی قشنگ تر میشه باس های بازی هم بسیار زیبا طراحی شدن بازی هم بسیار سخت هستش!!بازی کلا یک حالت هایی مانند reckoning داره.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
باعث تعجبه که هیچ حرفی درباره ی این بازی زده نمیشه!
بازی بسیار خوبیه ولی بیش از حد رو اعصابه من تا حالا تا مرز شکستن دیسک پیش رفتم.:d
این گرگا خیلی رو اعصابن.:-$

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
باعث تعجبه که هیچ حرفی درباره ی این بازی زده نمیشه!

بازی بسیار خوبیه ولی بیش از حد رو اعصابه من تا حالا تا مرز شکستن دیسک پیش رفتم.:d
این گرگا خیلی رو اعصابن.:-$

بسیار باهات موافقم ...
وقطی بازی رو بردم اخر تا2 روز همه رو به شکل گرگ مارملوک بزرگ میدیم..:d

دیوانه وار سخته:(( ولی بازی کردنش ارزش داشت...

حالا نرسیدی به اون 7 خوان رستم اونجا ببینم چیکار میکنی>:)

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان فکر کنم به غیر از اقا مهدی کسی این بازی رو انجام نداده :d
خوب ما چطوری می تونیم شمسیر و لباس بخریم؟؟یه شمشیر غرازه داده دستمون میگه برو همه رو بکش :d :d
اقا یک گروه 100 هزار نفری ریختن سرمون لت و پارمون کردن :d اخرشم میان بر زدیم ده بدو :d :d
دوستان تو بازی میشه بیش از سه نفر یار داشت چون من میخوام یک نفر دیگه بخرم میگه باید با یکی عوضشون کنی.

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,747
من بازی رو دوبار تموم کردم.شما بگو کجای بازی هستی تا راهنماییت کنم.
تو بازی یه یار اصلی داری که همیشه باهاته دو تا یاره دیگه هم میتونی با خودت همراه کنی که هر وقت خواستی میشه این دوتا رو عوض کرد.
بازی از لحاظ سختی روند منطقی داره بجز آخر بازی که اونجا هم سختی بیش از حدش مشکلی نیست چون نبردها اختیاریه.
اگه میخوای بازی راحت بشه دو تا نکته میگم که کمک میکنه:
اول اینکه یه دریاچه شفابخش تو بازی هست , تعداد زیادی بطری خالی بخر ( خیلی ارزونه) ببر از آبش پر کن موقع نبرد جونت که کم شد ازین آب شفا بخش استفاده کن سریع میشه جون رو کامل پر کرد.
کلا بطور منطقی میشه شخصیت رو قوی کرد اما اگه میخوای به طور غیرمنطقی قوی بشی :d مثلا غول هایی که تو بازی هست رو در عرض چند ثانیه نابود کنی تنها راهش اینه که رنک assassin رو کامل پر کنی بعد هرچی میخوای میتونی بشی, میشه باهاش damage رو چند برابر کرد. من بعد اینکه رنکینگ assassin رو کامل گرفتم ranger شدم , میزان strenght تیرکمونم رو 2600 زده بود !

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
بازیش که خیلی قشنگه فقط خیلی چیزهاش رو اعصابه مثل همین سیستم سیو :|
DLC های بازی هم خیلی خوب هست یه مشکلی که داره اینه که مثلا شما یه ایتمی رو بدست میارید مینویسه کوئست ایتم ولی معلوم نیست مال کدوم کوئسته من اون زمان که لولم 20 بود یه ایتم گرفتم الان لولم 80ـه و 90% کوئست هارو انجام دادم ولی مشخص نیست این ایتم به چه دردی میخوره بازی اصلا درباره بعضی کوئست ها توضیح نمیده فقط میگه برو فلان کارو بکن حالا کجا باید این کارو بکنی دیگه مشخص نیست یه مورد رو اعصاب دیگش هم این inventory بازی هست که نمیشه افزایشش داد ولی باس هاش عالین مشکلش اگه درجه سختی بازی یکم بالانس بود و یه fast travel درست حسابی داشت خیلی خوب میشد fast travel تو بازی خلیی خرج داره :D
مشکلاتش با dlcو پچ حل میشن ولی حالا که نسخه بعدی تایید شده به نظر میرسه رفع مشکلاتو تو اون انجام بدن !

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
DLC جدید با نام Dark Arisen، از سوی Capcom تایید شده و قراره زمانی نامعلوم در سال 2013 منتشر بشه، اسلحه های تازه، زره و تعدادی دشمن و همچنین محیط تازه به نام Bitterblack Isle در این DLC موجود خواهند بود. به گفته Capcom این DLC برعکس قبلی ها دارای خط داستانی و مدت زمان گیم پلی به مراتب بیشتری خواهد بود.
xeQmk.jpg
6P1bl.jpg
8kHa4.jpg
elo1Q.jpg
t4D0y.jpg
Oult8.jpg

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
ببخشید گفتگو رو باز اوردم بالا،
بچه ها من دقیقا 10 تا کوئست انجام دادم، رسیدم به camp دزد ها که رئیسشون بهم گفت برو فلان جا و 10 تا از bandit های اون منطقه رو بکش
رفتم کشتم برگشتم، بهم گفت حالا برو توی فلان غار و دروازه ی اون غار رو باز کن !
رفتم دروازه رو باز کردم (یه سوییچ بود که 4 نفری روش وایسادیم تا در باز شد) برگشتم بهش و کوئست تکمیل شد
ولی دیگه بهم ماموریت نداد !
الان چکار باید بکنم ؟

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
خوب چیز دیگه ای نداره !!
تا جایی که یادمه توی یه ماموریت باید نشان این بابا رو بگیری که برای این کار میگه باید یا ده تا زن دزد بکشی یا یکی از دوستاشون که فرار کرده رو بگیری(توی دهکده ی اول بازی زندگی میکنه) بعد هم نشان رو میده ، بعد از غار هم تمومه کارش . . .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خوب چیز دیگه ای نداره !!
تا جایی که یادمه توی یه ماموریت باید نشان این بابا رو بگیری که برای این کار میگه باید یا ده تا زن دزد بکشی یا یکی از دوستاشون که فرار کرده رو بگیری(توی دهکده ی اول بازی زندگی میکنه) بعد هم نشان رو میده ، بعد از غار هم تمومه کارش . . .
منظورم اینه که به کل دیگه ماموریت ندارم !
همینطوری الکی ول میگردم !
بعد هم که کلا بیخیال
الان رفتم بازی کنم دیگه سیوم رو نشناخت، corrupt نشده بود ولی بازم نشناختش دیگه :d
منم بیخیال بازی شدم !! #:-s

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر