Dragon's Dogma | Xbox 360

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
درود
دوستان من امروز بازیو گرفتم یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی میخوام بازیو نصب کنم روی xbox هرچقدر منتظر میشم دیسک اینستال نمیشه و صدای لق خوردن دیسکو میشنوم مشکل از دیسکمه ؟

دقیقا برای من هم این اتفاق افتاد ...ولی صبر کردم حدودا 5 دقیقه و شروع کرد به نصب ...یه کم شکیبا باشی نصب میشه;)

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
دقیقا برای من هم این اتفاق افتاد ...ولی صبر کردم حدودا 5 دقیقه و شروع کرد به نصب ...یه کم شکیبا باشی نصب میشه;)
ممنون عزیز مشکلم برطرف شد ولی حالا یه مکله دیگه دارم اونم تاینه که الان کلی از بازی گذشته ولی من هنوز ایتمای ابتدای بزی رو دارم میخواستم بدونم باید ای بخرم؟ اگه اره از کجا اخه تو راه که هیچی پیدا نکردم اگه کسی میتونه کمک کنه لطفا پاسخ بده

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان کسی می تونه من رو راهنمایی کنه ؟؟

این دراگون دوگما هیمن dragon dogma dark arisen هست ؟؟

می خواستم بدونم دز rpg اش چقدره خیلی زیاده یا اکشنه بیشتر

من زیاد با این سبم rpg حال نمی کنم و به زور یکم ویتچر 2 رو بازی کردم ولی خسته شدم

دنبال یک هیولا کشی با شمشیرم اگه کسی می تونه منو راهنمایی کنه

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
ممنون عزیز مشکلم برطرف شد ولی حالا یه مکله دیگه دارم اونم تاینه که الان کلی از بازی گذشته ولی من هنوز ایتمای ابتدای بزی رو دارم میخواستم بدونم باید ای بخرم؟ اگه اره از کجا اخه تو راه که هیچی پیدا نکردم اگه کسی میتونه کمک کنه لطفا پاسخ بده

توی بازی افرادی هستن ایتم بفروشن ولی یکی از شهرهای قلعه ای که اسمش یادم نیست (تغییربا وسط نقشه ) سه تا مغازه هست که همه چیز میفروشن ...
ضمن اینکه باید بری و دوستان جدید بر حسب لیولت بگیری ...فکر کنم خود بازی مقدار زیادی امتیاز بهت داده که میتونی باهش دوستانی حتی تا level20 بگیری که خیلی کمکت میکنن ...

---------- نوشته در 10:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:55 AM ارسال شده بود ----------

دوستان کسی می تونه من رو راهنمایی کنه ؟؟

این دراگون دوگما هیمن dragon dogma dark arisen هست ؟؟

می خواستم بدونم دز rpg اش چقدره خیلی زیاده یا اکشنه بیشتر

من زیاد با این سبم rpg حال نمی کنم و به زور یکم ویتچر 2 رو بازی کردم ولی خسته شدم

دنبال یک هیولا کشی با شمشیرم اگه کسی می تونه منو راهنمایی کنه
درسته ویچر گنگترین rpg بود که من به شخصه بازی کردم ..
ولی دراگون از هر بازی rpg گنگیش کمتره ولی خوب به هر حال گشت و گذار رو داره و ممکنه گیر کنه ولی خیلی جزیی و اگر دوست داشته باشی اکشنش میچربه خصوصا با بودن کلاسهای مختلف حتی اساسین !!

اکشن خوبی هم داره هر چی باشه سازندا خالق dmc هست !!

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
سلام به دوستان اقا من عاشق kingdom of amalure هستم اينم تو همون مايه هاست؟ باحال هست يا نه؟ارزش داره؟؟ مثا kingdom سلاحاش زياد و باحال هست؟؟ورژن قبلي گرافيكش بهتره يا اين جديده كه 2تا dvd هست؟؟

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
توی بازی افرادی هستن ایتم بفروشن ولی یکی از شهرهای قلعه ای که اسمش یادم نیست (تغییربا وسط نقشه ) سه تا مغازه هست که همه چیز میفروشن ...
ضمن اینکه باید بری و دوستان جدید بر حسب لیولت بگیری ...فکر کنم خود بازی مقدار زیادی امتیاز بهت داده که میتونی باهش دوستانی حتی تا level20 بگیری که خیلی کمکت میکنن ...

---------- نوشته در 10:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:55 AM ارسال شده بود ----------

اقا یهه سوال دیگه لول اپ نداره مثلا یه چیزی تو تقویت کنی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر