Dragon's Crown | PS Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اسمش اینه : Henritta's Automatic Doll

اینم Quest Condition :

On The First Floor Of Mage's Tower
Deflect Magic With A Giant Shield And Look For A Doll In The Opened Room

YES i can remember now
جلتور لازم نیست بری ! همون جایی که سپر رو از دیوار سمته چپ برمیداری ( قسمت ورودی مرحله ) همونجا هم یک سری جادوگر میان که جادوهای سبز میزنن ! باید اون رو بازتاب کنی و در همون توی همون اطاق باز میشه

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
YES i can remember now
جلتور لازم نیست بری ! همون جایی که سپر رو از دیوار سمته چپ برمیداری ( قسمت ورودی مرحله ) همونجا هم یک سری جادوگر میان که جادوهای سبز میزنن ! باید اون رو بازتاب کنی و در همون توی همون اطاق باز میشه

اوکی چند بار میخواستم همین کارو امتحان کنم که رفقا میزدن می کشتنشون :D
باید تنهایی برم که جادوگرا زنده بمونن
مرسی آرمان :)

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
امروز هر چقدر با آرمان خواستیم آنلاین بزنیم نشد که نشد

2 ساعت مدام داشتیم سرچ میکردیم ! lol

دفعه قبل میخاستیم بازی کنیم همون موقع پیدا کردیم همو !

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
ایتمها هم دسته بندی دارن از نظره کیفیت مثل E - A - B - C - D که از E از همه بهتره و به همین ترتیب.

1.یعنی اگر سه تا آیتم داریم یکی A یکی B یکی C از بین این سه تا آیتم C الویت داره، درسته ؟

2.چندتا از Spell هارو مثل رعد و برق و دراگون و ... گرفتم اما چطوری باید ازشون استفاده کرد ؟

3. وقتی L1 رو نگه میداریم 4 تا سپر کوچیک بالای سر کاراکتر ظاهر میشه که هر چهارتا خالی هستند، این قضییه اش چیه چه کاربردی دارند ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
امروز هر چقدر با آرمان خواستیم آنلاین بزنیم نشد که نشد

2 ساعت مدام داشتیم سرچ میکردیم ! lol

دفعه قبل میخاستیم بازی کنیم همون موقع پیدا کردیم همو !
والا
حالا دوباره امتحان میکنیم
من رسیدم لول 62 فکر کنم
میخوام همین Sorcerer بکوم تا 100 برم D:

1.یعنی اگر سه تا آیتم داریم یکی A یکی B یکی C از بین این سه تا آیتم C الویت داره، درسته ؟

2.چندتا از Spell هارو مثل رعد و برق و دراگون و ... گرفتم اما چطوری باید ازشون استفاده کرد ؟

3. وقتی L1 رو نگه میداریم 4 تا سپر کوچیک بالای سر کاراکتر ظاهر میشه که هر چهارتا خالی هستند، این قضییه اش چیه چه کاربردی دارند ؟
1. عجب ! یه اشتبا جزعی کرد. ایتمها به این صورت هست S - A - B - C - D - E ... که به ترتیب از چپ به راس ارزششون رو نشون میده . S از همه کمیاب تر و بهتر هست . A , B معمولا توی چند ساعت بازی چندتای یافت میشه اما C - D - E عموما دیگه برای لولهای بالا 45 به نظرم بی ارزش هستن.

2.باید بری توی منوی equipment قبل از اینکه وارد مرحله بشه ( توی شهر ) اونجا میتونی با زدن کلید چپ و پایین ( اگر اشتباه نکنم ) براشون shortcut درست کنی و بعد میتونی توی مراحل با نگه داشتن کلید L1 و بعد هرکدوم از جادو ها رو انتخاب کنی

2. بله همون قضیه هست که شماره دوم گفتم ! جای shortcut ها هست !

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
این چه وضعه زندگیه آخه بابا من رسیدم به ancient dragon اونم با لول 30 نمیمیره لعنتی یکی بیاد اینو بزنیمش

من با لول 31 فایتر زدم براحتی :)

هنگامیکه ازت دور میشه و تیر های آبی رنگ شلیک میکنه ، سعی کن همشونو بزنی تا برگردن سمت خودش

وقتی هم که نزدیکت میشه سریع شروع کن به زدنش تا نتونه جونش رو پر کنه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا این Coop ـش کی باز میشه لامصب :d
بچه ها منتظر منن :d
باید قسمت اوله که به نوعی قسمته داستانی هست رو تموم کنی
بعد از اون میشه انلاین زد
PvP هم داره .

این چه وضعه زندگیه آخه بابا من رسیدم به ancient dragon اونم با لول 30 نمیمیره لعنتی یکی بیاد اینو بزنیمش
زدنش توی normal سخت نیست
الان توی هارد من با لوله 62 نتونستم بزنمش
وقتی دور میشه که به طرفت حمله ور بشه پسته دیوارهای سمت راست و چپ قایم بشو . وقتی این دیوارا از بین رفتن دیگه اون شانسه اخرت هست که بزنیش مگرنه از اون به بعد جونش هی پر میشه و در نهایت میمیری .....
با خودت Fighter ببر و Elf و Sorcerer .

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
آقا این Coop ـش کی باز میشه لامصب :d
بچه ها منتظر منن :d
زور بزن من کلی زور زدم تا باز شد:d

- - -ویرایش - - -

امروز که تو جاده تو ماشین نشسته بودم هرچی بازی کردم از چشمام در اومد حالا الان میشینم یه تستی میکنمش

20 دقیقه بعد:
ایول بالاخره کشتمشه اونم یه نفره همه یارام وسط بازی کله پا شدن!!!!

آرمان با چه کلاسی بازی کردی؟؟؟

Last edited by a moderator:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
آقا من الان بخش آنلاین و Ad hoc ـو باز کردم ولی بلد نیستم روم بسازم :-s آنلاین باز میتونم جوین شم ولی ad hoc ـو که با بچه ها هر کاری کردیم نتونستیم باهم بازی کنیم.
حالا قضیه چیه؟ برای روم ساختن باید جلوتر برم یا باید یه حرکتی بزنی؟ :d الان من توو بخش جمع آوری Talisman ـام.

ویرایش: حل شد :d

آخرین ویرایش:

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
آقا من الان بخش آنلاین و Ad hoc ـو باز کردم ولی بلد نیستم روم بسازم :-s آنلاین باز میتونم جوین شم ولی ad hoc ـو که با بچه ها هر کاری کردیم نتونستیم باهم بازی کنیم.
حالا قضیه چیه؟ برای روم ساختن باید جلوتر برم یا باید یه حرکتی بزنی؟ :d الان من توو بخش جمع آوری Talisman ـام.

ویرایش: حل شد :d
نوکرتم الان پی اس دست سه بنده خداییه بهت ملحق خواهم شد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام.این dragon aciant باس اخره یا بازی باز ادامه داره همون جا که با runs میری و دریچه مخفی باز میشه و دراگون میاد
پستتون رو spoiler بزارید
بلکه باس اخر هست
اگر دفعه اولتون هست بعد از پایان این بخش درجه سختی بالاتر و یک بخش labyrinth باز میشه و پسا از پایانش یک بخشه دیگه باز میشه. همه اینا random dungeon هستن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر