Multi Platform Dragon Age: Origins

سلام !

بازي Dragon Age يكي از بازي هايي بود كه در زمان اولين نمايش خود در سال 2004 بسيار سر و صدا كرد اما خيلي وقت بود از بازي خبري نبود تا اينكه بعد از اينكه EA استوديو Bioware رو مال خود كرد اعلام كرد كه بازي هنوز در دست ساخت هست و در GDC 2008 اعلام شد كه بازي در سال 2009 عرضه ميشود .

Matt Atwood يكي از مسئولان Bioware هست بالاخره رسما اعلام كرد كه بازي قبل از April 2009عرضه ميشود

وي ميگه زماني كه شما چنين اظهار نظري ميكنيد : اين يك بازي RPG كه همه منتظرشند . شما بايد شديدا تلاش كنيد و بر روي ان بسيار زمان بذاريد

Atwood اضافه ميكنه : من فكر ميكنم ما كاري ميكنيم كه باعث افتخار خودمون و هيجان شديد طرفدارانمان شده . همچنين Atwood قول داده اطلاعات جديد به زودي عرضه بشود

Dragon Age بازي بود كه به اعتقاد خيلي ها جانشين درست و كامل Baldur's Gate هست

همانطور كه ميدانيد بازي براي PC فقط تاييد شده و از سال 2004 قرار بود فقط بر روي PC منتشر شود .Atwood هم تاييد كرده كه بازي براي PC هست اما در مورد اينده و انحصاري بودنش چيزي نگفته
dragonage.jpg

ممنون از کسری

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین
خود موریگان میگه منو با خودت نبر 90% ماله همینه.
در ضمن جنگیدن با flemeth بسی مرگبار بود 20-30 تا سیو زدم تا کشتمش...لا مصب عجب shape shifter بود این پیر زن.
تا لولتون به 20 نرسیده نرید طرفش اگه نه دهنتون آسفالت می شه...
از ما گفتن...

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سلام

البته من با فاصله زمانیه زیادی بعد از اینکه با موریگان حرف زدم رفتم اونجا . اینکه تأثیری نداره ؟
حالا تکلیف من چیه ؟!!!
دوست عزیز همون طور که بقیه هم گفتن با موریگان نرو. من وقتی رفتم دنبالش موریگانو نبردم و اون Flemeth رو در خونش پیدا کردم. بهت هم توصیه میکنم اگر رفتی و انشالله دیدیش اگه کلاست Warrior هست حتما یه تیرکمون با خودت داشته باش که بتونی از دور بزنیش این طوری بهتر می تونی باهاش مبارزه کنی. بهتر هم هست یه کاراکتر Mage رو هم با خودت ببری. من که Wynn همون پیرزنی که توی قلعه باهام همراه شد بردمش.

amirhero

کاربر سایت
Jan 11, 2010
5
سلام دوستان بلاخره بیشتر چیزهای بازی را یاد گرفتم . البته مجبور شدم دو شب بی خوابی بکشم :biggrin1: خوب حالا یک سری سوالات جدید دارم لطفا سریع پاسخ بدین :blushing::love:
1) کدوم قابلیت لیانا هست که مخصوص باز کردن قفل هاست ؟؟ چه شکلیه ؟؟ اسمش چیه ؟؟ من که ندیدم :confused:
2) این مجعون هایی که به جون اظافه می کنن ( lasser health ) یه توانایی ازاد کردم که میتونم ازشون بسازم اما جدیدا جواب گو نیست و میخوام قوی ترشو بسازم لطفا بگین باید دستورالعملش رو از کی بخرم ؟؟ از کدومشهر ؟؟ از کدوم فروشنده ؟؟:confused::confused:
3) من الان تو شهر کوتوله ها هستم . کلی کار انجام دادم و اخرش تونستم یک تاج پادشاهی بیارم و بدم به پادشاه کوتوله ها میخواستم بپرسم ماموریت دیگه ای باید تو این شهر انجام بدم یا نه ؟؟ البته منظورم ماموریت اصلی هست :confused:
خوب دیگه سوالی ندارم حالا نوبت شماستکه جواب بدین :biggrin1::love:

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
دو تا dlc هم داره:
wardens keep
stone prisoner
که دو تاماموریت جدید هستن که تو دومی یه گولوم هم به گروه اضافه میشه.
دانلود نکنی از دستت رفته.
دانلود کردم. حالا واسه نصبش چیکار کنم ؟ با همون Updater باید کار کنم؟

از رفع باگ های بازی بگیر تا مدل موهای جدید برای کاراکتر و ...
ایول یعنی مدل موی کاپیتان مک تاویش هم امکان داره وسطش باشه ؟؟ :love: مدل موم مثل اونه :D

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
1) کدوم قابلیت لیانا هست که مخصوص باز کردن قفل هاست ؟؟ چه شکلیه ؟؟ اسمش چیه ؟؟ من که ندیدم :confused:
سومین قابلیتی که توی عکس هست. اینا رو Rogue ها میتونن داشته باشن. همون اول بازی میتونین اینو داشته باشید البته گفتم واسه Rogue.

Roguegrid1.jpg
2) این مجعون هایی که به جون اظافه می کنن ( lasser health ) یه توانایی ازاد کردم که میتونم ازشون بسازم اما جدیدا جواب گو نیست و میخوام قوی ترشو بسازم لطفا بگین باید دستورالعملش رو از کی بخرم ؟؟ از کدومشهر ؟؟ از کدوم فروشنده ؟؟:confused::confused:
باید از اون علف ها داشته باشی (Elrfoot یا Elfroot یه همچین اسمی داشت) + اون شیشه هایی که توی آزمایشگاه های شیمی هست | از اونا باید داشته باشی.

3) من الان تو شهر کوتوله ها هستم . کلی کار انجام دادم و اخرش تونستم یک تاج پادشاهی بیارم و بدم به پادشاه کوتوله ها میخواستم بپرسم ماموریت دیگه ای باید تو این شهر انجام بدم یا نه ؟؟ البته منظورم ماموریت اصلی هست :confused:
نه چیز دیگه ایی نیست.
حالا باید بری با Arl Eamon صحبت کنی و اعلام آمادگی رفتن به Denerim بکنی.

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
ببخشید دوستان من با نصب DLC ــی که دانلود کردم مشکل دارم.

فایل ها اینا هستن:
DAO_PRC_CP_2_1.0 | DAO_PRC_NRX_1_1.0 | DAO_PRC_OCP_2_1.0 | DAO_PRC_ONRX_1_1.0 | DAO_PRC_PROMO_ME_1.0

وقتی میزنم Install Selected رو Error میده !!! یعنی Status ــش رو مینویسه Error.

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین
ببخشید دوستان من با نصب DLC ــی که دانلود کردم مشکل دارم.
من که راحت نصب کردم بازیم کردم.
شاید در حین دانلود فایل مشکل پیدا کرده باشه؟

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
من که راحت نصب کردم بازیم کردم.
شاید در حین دانلود فایل مشکل پیدا کرده باشه؟
فکر نکنم.
الان من کلاً این فایل هایی که دارم 449 مگه.
اون فایل هایی که تو پست قبلی گفتم رو یه نگا بنداز ببین کامل ان.

در ضمن طریقه نصبش رو هم بگو.

ممنون.

amirhero

کاربر سایت
Jan 11, 2010
5
سومین قابلیتی که توی عکس هست. اینا رو Rogue ها میتونن داشته باشن. همون اول بازی میتونین اینو داشته باشید البته گفتم واسه Rogue.

Roguegrid1.jpg
باید از اون علف ها داشته باشی (Elrfoot یا Elfroot یه همچین اسمی داشت) + اون شیشه هایی که توی آزمایشگاه های شیمی هست | از اونا باید داشته باشی.

نه چیز دیگه ایی نیست.
حالا باید بری با Arl Eamon صحبت کنی و اعلام آمادگی رفتن به Denerim بکنی.

خیلی ممنونم . اون قابلیت لیانا را پیدا کردم . فقط در مورد معجون ها من مواد مورد نیازشو دارم اما دستور العمل ساختشو دارم . اصلا چطوری میشه دو تا ایتم رو با هم ترکیب کرد ؟؟ ممنون میشم اگر در این مورد توضیح بدین . من مراحل شهر الف ها رو هنوز نرفته بودم . الن شروع کردم . کل جنگل را گشتم تنها چیزی که پیدا کردم یه درخت قوی بود که شکستش دادم بعدش هم کمی جلوتر یه جادوگر را دیدم که باهاش صحبت کردم یه ماموریت بهم داد ولی نمیدونم باید باهاش چیکار کنم ؟؟ یه قسمت هم توی جنگل هست که یه دود سفیثد رنگ داره و وقتی میرم توش دوباره برمیگردم . حالا باید چیکار کنم ؟؟ در ضمن یه قبر هم پیدا کردم که وقتی روش کلیک کردم یه عالمه دشمن اومد بیرون همشون را کشتم ؟؟ حالا باید چیکار کنم تا ماموریت این قسمت هم تموم بشه ؟؟؟؟ ممنون و خدانگهدار .....

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین
فکر نکنم.
الان من کلاً این فایل هایی که دارم 449 مگه.
اون فایل هایی که تو پست قبلی گفتم رو یه نگا بنداز ببین کامل ان.

در ضمن طریقه نصبش رو هم بگو.

ممنون.
ماله من 450 مگ هست .
شما پچ رو نصب کن شاید(شاید)درست بشه .ولی احتمالا فایلات corrupt(ناقص) شده باشه.
باید با updater نصبشون کنی بعد توی downlable content توی منوی بازی تیک بزنی جلوشون.
یه سری شون برای اجرا به پچ 1.01 و 1.02 نیاز دارن ضمنا.
اگه مشکلی داشتی بگو.
همون تورنتی رو که گفته بودم دانلود کردی دیگه؟ اگه آره باید درست نصب بشه چون شخصا امتحان کردم.
;)

آخرین ویرایش:

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
من یدونه سوال داشتم از دوستان
من چجوری میتونم جای سیور رو عوض کنم؟؟ هرکاری توی کانفیگ میکنم باز هم به همونجا یهنی داکیومنت بر میگرده

ati4870

کاربر سایت
Sep 17, 2008
28
نام
bruce
[FONT=&quot]سلام خدمت دوستان [/FONT]bazicenter [FONT=&quot]من یه سوال داشتم ممنون اگه جواب بدین [/FONT]
[FONT=&quot]سوال :pهم مربوطه به این که الان من با درجه دوستیم با [/FONT]morrigan 100 [FONT=&quot]با [/FONT] leliana 60 [FONT=&quot] وبا [/FONT]wynne 50 [FONT=&quot] هسنش اما باهاشون حرف میزنم گزینه ای بنام [/FONT]romance [FONT=&quot]وجود نداره ؟[/FONT]
[FONT=&quot]ممنون اگه جواب بدین [/FONT]

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,321
نام
پرهام
سلام
خود موریگان میگه منو با خودت نبر 90% ماله همینه.
مشکل از خود ناکِسِش بود :D
مشکل حل شل . اژدها رو هم مثل آب خوردن ترکوندم !
-----
پ.ن 1 : تو lower runis که یکی از قسمتای brecillian forest هه . تو همون طبقه ای که arcane warior رو پیدا میکنیم ف یه اطاقی هست که درش قفله ( همونجایی که یه حوض آب هم هست و میشه ازش آب برداشت . باید چکار کنم که در باز شه ؟ ( ربطی به بقیه مأموریتها داره ؟ )
پ.ن 2 : من اون کلید رو از " ریودن " نگرفتم بعد از نجات دادن " آنورا " . راهی داره که الان به دستش بیارم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر