Multi Platform Dragon Age : Inquisition

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
داستان بازی در مورد شورش های اخیر در Thedas است که به علت جنگ داخلی در Orlais، جدا شدن Templars و The Seekers of the Truth و شورش جادوگران به وجود آمده است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
یه دونه مونده به اخری بود ... فک کنم اخریا دیگه pwer نمیخواست یا من اشتباه میکنم ×_× ؟؟؟

یعنی این واقعا مرحله ی اخر بازیه ؟ اگر اینجوریه که خیلی کمه برای یه rpg :|=((

من الان همونجایی هستم که 40 تا power میخواد !=((

A-L-I-G-N

کاربر سایت
Apr 20, 2014
40
نام
Ali Ghaseminejad
بچه ها الان من یه مرحله رفتم یه دری هست باز نمیشه میگه complete rutials یه همچین چیزی از مرحله هم بیرون نمیاد چیکار کنم؟ همون مرحله که 40 تا پاور لازم داره

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یعنی این واقعا مرحله ی اخر بازیه ؟ اگر اینجوریه که خیلی کمه برای یه rpg :|=((

من الان همونجایی هستم که 40 تا power میخواد !=((
بد نوشتم . این مرحله اخری نیست. اخرین مرحله ای هست که نیاز به power داره . تا اخرش
در واقع 2 تا مونده که قسمت دومی هم پشته همون اولیه اخری باز میشه. اینا power نیاز ندارن.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
بچه ها الان من یه مرحله رفتم یه دری هست باز نمیشه میگه complete rutials یه همچین چیزی از مرحله هم بیرون نمیاد چیکار کنم؟ همون مرحله که 40 تا پاور لازم داره

حداقل اسم مرحله رو میگفتی
فکر کنم تو Temple of Mythal هستی :dجایی که باید روی سنگفرش ها راه بری تا در ها باز بشه
باید سنگ فرش هارو به ترتیب بری جوری که همه رنگی بشن.باید بدون تکرار این کارو انجام بدی یعنی رو یه سنگفرش 2 بار نباید بری به ترتیب باید تا اخری بری
اولی و دومی اسونه سومی اینا یه جا 2 قسمته اون یکم سخته .میتونی تو گوگل سرچ کنی ویدیوهاش هست یا فایل pdf بازی رو از سایت ign دانلود کنی تو اون کل مسیر رو کشیده :d

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
بازیو تموم کردم فوق العاده بود :(( خیلی ناراحتم از اینکه تموم شد =((

الان تنها کاری که میتونم بکنم صبر کردن برای DLC ها و نسخه ی بعدیه بازی هست :((

چند تا سوال

من دارگون های قبلی رو بازی نکردم فقط نفهمیدم این Felmeth چطوری شده بود Mythal ؟:|

solas همون Dread wolf هست ؟ :-o

A-L-I-G-N

کاربر سایت
Apr 20, 2014
40
نام
Ali Ghaseminejad
بالاخره منم تموم کردم بازی رو ولی آخرش خیلی بد تموم شد در ضمن من توی 40 ساعت بازی رو تموم کردم آخرش که طرف 2 لول ازم بیشتر بود پدرم در اومد کشتمش کاش طولانی تر بود مثله ویچر اما شاهکار بود جزو بهترین بازی هام حساب میشه حالا میخوام پلات کنمش

Stannis

کاربر سایت
Aug 7, 2014
21
نام
سینا
من لول ۱۰ هر کاری می کنم نمی تونم فلوریان رو بکشم! الان باید بیخیال بشم مرحله رو بعدا بیام سراغش!؟

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
من لول ۱۰ هر کاری می کنم نمی تونم فلوریان رو بکشم! الان باید بیخیال بشم مرحله رو بعدا بیام سراغش!؟

اگه زورت نمیرسه خوب مجبوری مراحل جانبی رو بری تا لول ت بالا بره :d به شرطی که قبل از انجام این مرحله سیو زده باشی در غیر این صورت نمیتونی از اون مرحله خارج بشی :d

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام دوستان
من اون مرحله هستم که میگه 40 تا power جمع کن من الان 22 تا جمع کردم حالا هر چی به request های باقی مونده نگاه میکنم ببینم چقدر power میدن میبینم که هیچکدومشون power نمیدون :|
چیکار کنم :-/

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
من اون مرحله هستم که میگه 40 تا power جمع کن من الان 22 تا جمع کردم حالا هر چی به request های باقی مونده نگاه میکنم ببینم چقدر power میدن میبینم که هیچکدومشون power نمیدون :|
چیکار کنم :-/
اکثریت side quest ها power میدن . rift ها هم power میدن . Requisition request هم power میدن البته کلی متریال هم خب الکی هدر میدی

A-L-I-G-N

کاربر سایت
Apr 20, 2014
40
نام
Ali Ghaseminejad
آقا من الان توی یه نقشه empier lion lu یه همچین چیزی هستم چرا از هر راهی میخوام برم پایین نقشه نمیره همه جا بسته هست!!! اون پایین هم میخوام برم شکار اژدها

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین
آقا من الان توی یه نقشه empier lion lu یه همچین چیزی هستم چرا از هر راهی میخوام برم پایین نقشه نمیره همه جا بسته هست!!! اون پایین هم میخوام برم شکار اژدها

همه جا رو گشتی؟
اگر کامل گشتی پس برو War table اونجا محلشو spot کن یه operation هست اونو انجام بده تا بتونی District های قفل شده رو آزاد کنی.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
امروز مقداری بازی کردم و مرحله in Ur heart shall burn رو رفتم. لامصب بقدری شاهکار بود این مرحله که سطح بازیو 2-3 لول برد بالاتر! حماسی در حد ارباب حلقه ها! با موسیقی زیبا و شات های فوق العاده! اصن مرحلش شاهکار بود!
من هنوز آپدیت نکردم. ایا بازیش تو سینگل پلیر باگ مرحله ای داره؟ من یک sign of warden تو storm coast رو هر چی گشتتم پیدا نکردم! تو هینترلند هم چند میشن نتونستم هیچ کاری کنم!

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین
امروز مقداری بازی کردم و مرحله in Ur heart shall burn رو رفتم. لامصب بقدری شاهکار بود این مرحله که سطح بازیو 2-3 لول برد بالاتر! حماسی در حد ارباب حلقه ها! با موسیقی زیبا و شات های فوق العاده! اصن مرحلش شاهکار بود!
من هنوز آپدیت نکردم. ایا بازیش تو سینگل پلیر باگ مرحله ای داره؟ من یک sign of warden تو storm coast رو هر چی گشتتم پیدا نکردم! تو هینترلند هم چند میشن نتونستم هیچ کاری کنم!

نام mission هایی رو که نتونستی انجام بدی لیست کن.
بعضیاشون یکسری آیتم خاص نیاز دارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر