Dragon Age : Inquisition | PC [پست اول خوانده شود]

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
همچنین طبق شایعات بازی برای کنسولهای نسل بعدی نیز آماده می شود.
داستان بازی به طور کامل مشخص نیست پیرامون چه موضوعی اتفاق می افتد اما با توجه به نام بازی داستان به احتمال بسیار زیاد ادامه در گیریهای Mageها و Chantry است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Minimum System Requirements
CPU: AMD quad core CPU @ 2.5 GHz, Intel quad core CPU @ 2.0 GHz
RAM: 4 GB
VGA: 512 MB VRAM, AMD Radeon HD 4870, NVIDIA GeForce 8800 GT
DX: 10
HDD: 26 GB

Recommended System Requirements
CPU:AMD six core CPU @ 3.2 GHz, Intel quad core CPU @ 3.0 GHz
RAM: 8 GB
VGA:3 GB VRAM, AMD Radeon HD 7870 or R9 270, NVIDIA GeForce GTX 660
DX:11
HDD:26 GB

آخرین ویرایش:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
مگه اون طرف غار چه خبره این همه ماموریت برم تا برم اون طرف غار ؟

اقا من اژدها رو دیدم نشسته بود کنار ساحل بعد پرواز کرد رفت قوله کنارش نبود ( شاید باگ بوده )(تو یوتیوپ که دیدم داشتن باهم میجنگیدن بعد اژدها میره)
همه جای ساحل گشتم نیست؟

قضیه این time remaining توی war table چیه ساعت نشون میده

از اون طرف غار میتونی به محل دراگون دست پیدا کنی و بری باهاش بجنگی :d
باگ نبوده دراگون بعد از باز شدن اون غار قابل دسترسه
time remaining زمانی انجام ماموریت رو نشون میده مثلا زده 30 دقیقه یعنی 30 دقیقه طول میکشه تا مامورت از اون مرحله برگرده و مرحله رو انجام بده
با دست زدن تنظیمات ساعت pc میتونی ماموریت رو سریع به پایان برسونی. هر ساعتی که زده ساعت pc رو 1 ساعت نسبت به اون جلو ببر میبینی تو بازی ماموریت تموم شده :d

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
منظورم از باگ اژدها نبود . ( اون غول بود که نیست

الان من اون طرف غار رفتم ممنون از کمک

راستی کجا staff و armor و .. قوی میفروشن یا پیدا کرد

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
منظورم از باگ اژدها نبود . ( اون غول بود که نیست

الان من اون طرف غار رفتم ممنون از کمک

راستی کجا staff و armor و .. قوی میفروشن یا پیدا کرد

خیلی جای خاصی نیست که بخواد ایتم های مهمی بفروشه
بیشتر ایتم ها رو باید از کشتن موجودات و دشمنهای بازی بدست بیاری
مخصوصا رفتن مراحل جانبی و بدست اوردن Schematics برای Crafting کردن :d

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
757
نام
علی
دوستان من چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
1-چون من مثل خیلی های دیگه نسخه ی اصل رو نخریدم نمیتونم سیو هام رو ایمپورت کنم...اول اینکه اگه کسی بازی رو تموم کرده لطفا بگه چه تصمیماتی از نسخه ی قبل مهم هستن(فقط خواهشا اسپویل نکنید)و اینکه اگه چند وقت دیگه یه سیو ادیتور بیاد میشه بدون شروع دوباره ی بازی از keep استفاده کنیم؟
2-وقتی اول بازی میزنیم اتفاقات نسخه های قبل تصادفی باشن از کجا میتونیم بفهمیم که چیزی که بازی به طور تصادفی انتخاب کرده چیه؟(درباره ی اتفاقات نسخه های قبل)

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
دوستان او غوله که گفتم احتمالا باگ نبوده .

تو اتاق جنگ از گزینه های perks قسمت Secrets گزینه Arcane Knowledge و Enhanced Studies باید باز کنیم من این دوتا رو باز

کردم غوله تو
Hissing-Wastes پیداش شد . در حالی که قبلا کل منطقه رو زیر رو کرده بودم . نبود.

perks های مهم میزارم حتما بازش کنید

Forces= Underworld Knowledge . Advanced Focus . Master Focus . True Gift . More Healing Potions

Secrets= Arcane Knowledge . Eagle-Eyed . Enhanced Studies .Deft Hands, Fine Tools

Connections= Nobility Knowledge . Elite Clientele

Inquisition= History Knowledge . .Antivan Tailoring . Imperial Court Tailoring

آخرین ویرایش:

Mystic

کاربر سایت
Sep 8, 2014
28
من نگرفتم بازی رو ، در مقایسه با نسخه های قبلی چه طوریه ؟

شخصیت پردازی نسخه های قبلی که حرف نداشت ...
شخصیت پردازی Dragon Age 2 ؟
شخصیت پردازی این نسخه بهتر از نسخه های قبلی هست ولی لزوماً به معنای وجود شخصیت بهتر نیست. حقیقتاً Iron Bull را با Sten و یا Sera را با Zevran اصلاً نمی شود مقایسه کرد.

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
دوستان چطوری میشه روی خط جون یه لایه محافظ گذاشت . این کار باعث میشد که اول خط سفید محافظ بعد ضربه خودن ازبین بره .
یارا من بعضی مواقع این کار می کنن ( قدرتهاشون امتحان کردم نشد)

Mystic

کاربر سایت
Sep 8, 2014
28
دوستان چطوری میشه روی خط جون یه لایه محافظ گذاشت . این کار باعث میشد که اول خط سفید محافظ بعد ضربه خودن ازبین بره .
یارا من بعضی مواقع این کار می کنن ( قدرتهاشون امتحان کردم نشد)
فکر کنم منظور شما Barrier باشه که برای فعالسازی این قابلیّت باید یک Mage را همراه خودتان داشته باشید.

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
فکر کنم منظور شما Barrier باشه که برای فعالسازی این قابلیّت باید یک Mage را همراه خودتان داشته باشید.
کارکترم mage هست خط بنفش نمیگم یه خط سفید که روی نوار جون میاد ( همه مهارت هاش رو فعال کردم .( warrior ها بیشتر این کار کردن در کل یه خط سلامتی اضاف میکنن)

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
کارکترم mage هست خط بنفش نمیگم یه خط سفید که روی نوار جون میاد ( همه مهارت هاش رو فعال کردم .( warrior ها بیشتر این کار کردن در کل یه خط سلامتی اضاف میکنن)
اینی که می گی Guardـه، به خیلی از طریق های مختلف هم می تونی بگیریش. مثلا fade-touch obsidian و fade-touch silverite اگه بذاری رو سلاحت تو هر اتک بهت 3 یا 5 تا گارد می دن، بعضی اسکیل های skill tree های مختلف هم از جمله champion یه سری اسکیل دارن که enemy ها رو Taunt می کنی و گارد می گیری. مثل en garde و siege breaker و ...
اگه champion هم نباشی با گرفتن اسکیل های vanguard مثل war cry و challenge و unbowed و ... می تونی guard بگیری

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
اینجا کسی بازی رو اریجینال داره که سیو دلخواه منو طبق تصمیماتی که می گم بسازه و عوضش ما هم از خجالتش در بیایم؟ :d اگه کسی هست PM بده

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
اینجا کسی بازی رو اریجینال داره که سیو دلخواه منو طبق تصمیماتی که می گم بسازه و عوضش ما هم از خجالتش در بیایم؟ :d اگه کسی هست PM بده
من هستم منتها بلد نیستم حقیقتش :d یعنی نمی تونمی چطوری به World state دیگه بسازم بدون اینکه مال خودم خراب بشه :d

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
من هستم منتها بلد نیستم حقیقتش :d یعنی نمی تونمی چطوری به World state دیگه بسازم بدون اینکه مال خودم خراب بشه :d

بالا سمت راست علامت کره زمین رو میزنی بعدش Load Another World State بعدش توی یکی از Empty Slot ها علامت + رو میزنی بعد روش کلیک می کنی و تو صفحه باز شده Load in the Keep رو میزنی بعدش Edit in Tapestry بعدش تمام تصمیمات رو عوض می کنی و دوباره روی کره زمین کلیک می کنی و اسکرول می کنی پایین و Export to DI Inquisition که یه اخطار Overwrite میده که باید YES کنی. برای این اخطار میده که اگه یه New Game بزنی از این World State که ساختی استفاده میشه. بعد اینکه رفتی تو بازی و سیو منو ساختی میتونی برگردی و World State خودتو به عنوان World State پیشفرض انتخاب کنی. البته اگه میخوای دوباره بازی کنی اینکارو بکن وگرنه کاری با سیو و World State فعلیت نداره.

ID اریجینتو بده من خودم World State دلخواهم رو میسازم برات شیر می کنم. از اونجا ببر تو بازیت و شخصیت رو بساز و سیو کن و بده به من. بعدشم من از خجالتت به خاطر وقتی که گذاشتی در میام :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر