Dragon Age : Inquisition | PC [پست اول خوانده شود]

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
همچنین طبق شایعات بازی برای کنسولهای نسل بعدی نیز آماده می شود.
داستان بازی به طور کامل مشخص نیست پیرامون چه موضوعی اتفاق می افتد اما با توجه به نام بازی داستان به احتمال بسیار زیاد ادامه در گیریهای Mageها و Chantry است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Minimum System Requirements
CPU: AMD quad core CPU @ 2.5 GHz, Intel quad core CPU @ 2.0 GHz
RAM: 4 GB
VGA: 512 MB VRAM, AMD Radeon HD 4870, NVIDIA GeForce 8800 GT
DX: 10
HDD: 26 GB

Recommended System Requirements
CPU:AMD six core CPU @ 3.2 GHz, Intel quad core CPU @ 3.0 GHz
RAM: 8 GB
VGA:3 GB VRAM, AMD Radeon HD 7870 or R9 270, NVIDIA GeForce GTX 660
DX:11
HDD:26 GB

آخرین ویرایش:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
من که عکس inquisitor خودم رو گذاشتم
human warriorـه
gear هاش هم grey warden warrior armor و grey warden helmet و Templar shieldـه.
schematicsـه هر سه تا رو از dalish camp تو exalted plains گرفتم. هر سه رو هم با bloodstone ساختم که medium armor می ده، فعلا به جایی نرسیدم که بتونم crafting materialـه high فارم کنم
سلاحم هم drop شده و خیلی خوبه :d

نه منظورم بقیه دوستان بود که بزارن.

شما این دومین Heal هم که گرفتی بفرمایید Royal Elfroot کجا یافتید؟

دومین heal منظورت چیه؟
والا جای خاصی رو نمی تونم بگم برای royal elfroot، همین طوری Herb ها رو ور می دارم اینا هم پیدا می شه، کمیاب نیست در کل

آخرین ویرایش:

mms 1378

کاربر سایت
Jul 27, 2011
333
نام
Walter
دومین heal منظورت چیه؟
والا جای خاصی رو نمی تونم بگم برای royal elfroot، همین طوری Herb ها رو ور می دارم اینا هم پیدا می شه، کمیاب نیست در کل

منظورم همون شیشه healیی که شماره 0 قرار دادی دیگه.

ببین من کل این مپارو جوییدم دریغ از یدونه Royal elfroot :\ البته تازه رسیدم به Skyhold.شاید اونطرفا پیدا بشه

نمیدونم شما هم مثل من این حس دارید یا نه اما نمیخوام بازی تموم بشه.:((:d

بعد شما رو چه درجه از سختی بازیرو میرید؟

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
منظورم همون شیشه healیی که شماره 0 قرار دادی دیگه.ببین من کل این مپارو جوییدم دریغ از یدونه Royal elfroot :\ البته تازه رسیدم به Skyhold.شاید اونطرفا پیدا بشهنمیدونم شما هم مثل من این حس دارید یا نه اما نمیخوام بازی تموم بشه.:((:dبعد شما رو چه درجه از سختی بازیرو میرید؟
اووه :| :d
من اونو همون اول اول بازی تو haven گرفتم, اصلا قبل از اینکه برم به hinterlands. برو تو کمپ ها، یه جایی هست به نام equip potion، سمت چپ لیست معجون هایی هست که داری، سمت راست 3 تا slot برای معون ـه که با خودت حمل می کنی. این رو از لیست معجون هات drag and drop کن تو یکی از اون سه تا Slot
آره خب الان royal elfroot سخت پیدا می شه، بری skyhold کلی منطقه جدید باز می شه، تو emerald graves و exalted plains می تونی گیر بیاری royal elfroot
بازی کلا خیلی خوبه منتها تا قبل از رسیدن به skyhold ماموریت های فرعیش رو دوست نداشتم، همش این طوری بود که برو یه جا یا فلان چیز رو پیدا کن یا بکش. الان بعد از رسیدن به skyhold خود adviser ها و companion هام چند تا ماموریت فرعی خیلی خوب بهم دادن که لذت بردم از بازی کردنشون :d همین طوری بخواد پیش بره منم امیدوارم تموم نشه
من رو Normal می رم

mms 1378

کاربر سایت
Jul 27, 2011
333
نام
Walter
من رو Normal می رم

حس میکنم رو Normal خیلی بازی سادست با این Party که پست اول گفتم راحت همه دشمنارو از بین میبریم چالشی نداره. :d

از طرف دیگه میرم رو Hard یه دفعه میبینم یارم فلج شد داره مثل ماهی رو زمین قل میخوره :| باید از همون اول رو Hard میرفتم که همه چی بالانس باشه.

دوستانی که با Class های دیگه میرند بیان از تجربه هاشون بگن ببینیم دفعه دوم باید با Class بازی رو بریم!:d

من اونو همون اول اول بازی تو haven گرفتم, اصلا قبل از اینکه برم به hinterlands. برو تو کمپ ها، یه جایی هست به نام equip potion، سمت چپ لیست معجون هایی هست که داری، سمت راست 3 تا slot برای معون ـه که با خودت حمل می کنی. این رو از لیست معجون هات drag and drop کن تو یکی از اون سه تا Slot

من فکر کردم باس بسازیش :\ اینا بعد Charge نمیشه نه؟یعنی مثل اون قرمزا نیست که Rest کنی بعد 8 تاش دوباره بیاد :D

حالا این حل شد باید برم سراغ Armor

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
این Power به دست اوردن یکی از مسخره ترین قسمت های بازیه . معلوم نیست چجوری باید اینهمه پاور به دست بیاریم. کسی میتونه راهنمایی کنه؟

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
این Power به دست اوردن یکی از مسخره ترین قسمت های بازیه . معلوم نیست چجوری باید اینهمه پاور به دست بیاریم. کسی میتونه راهنمایی کنه؟

اتفاقا خیلی هم خوبه :D باعث میشه همینطوری الکی نری جلو:D راحلش هم فقط انجام دادن مراحل فرعیه :D

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
من فکر کردم باس بسازیش :\ اینا بعد Charge نمیشه نه؟یعنی مثل اون قرمزا نیست که Rest کنی بعد 8 تاش دوباره بیاد :D

حالا این حل شد باید برم سراغ Armor
نه اینو حتما باید بسازی تا پر بشه، البته یه elfrootـه هزینه ساختش :d

ماموریت های فرعی رو انجام بدید. اگه کامل انجام بدید حتی بیش از حد power می گیرید

LorD BurZuM

کاربر سایت
Feb 16, 2012
128
نام
امیر
غیر از مراحل فرعی، بستن rift ها هم پاور میده، agent هم بگیری، پاور میگیری، خیلی از Mission های war table هم به مقدار خوبی پاور میده.
یه نکته دیگه اینه که hinterland بسیار بزرگه ولی دلیل نداره 20 ساعت اول بازیو بخواید اونجا باشید، حتی سازنده بازی توییت کرد که اول بازی hinterlands نمونید.

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
درود
رفقا عذر میخوام من هنوز اولای بازیم
میخواستم ببینم ما باید روی لول آپ همه ی چهار کارکتر کار کنیم یا فقط روی مهارت های شخصیت اصلیمون مانور بدیم؟
اینجوری که خیلی زمان و تجربه نیازه تا بتونیم همه کارکتر ها رو بالانس کنیم
مثلا الان هیرو اصلیم لول 4 هست اما کاساندرا و اون دوتا لول یک هستن این عیبی نداره؟

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,095
نام
هومن
مراحل فرعی رو برو خیلی سریع power جمع می کنی من الا لول10ام 88 تا power دارم!!سعی کن زود از یه منطقه خارج نشو و ماموریت فرعی رو برو تا هم خوب لول اپ بشی هم power جمع کنی
درود
رفقا عذر میخوام من هنوز اولای بازیم
میخواستم ببینم ما باید روی لول آپ همه ی چهار کارکتر کار کنیم یا فقط روی مهارت های شخصیت اصلیمون مانور بدیم؟
اینجوری که خیلی زمان و تجربه نیازه تا بتونیم همه کارکتر ها رو بالانس کنیم
مثلا الان هیرو اصلیم لول 4 هست اما کاساندرا و اون دوتا لول یک هستن این عیبی نداره؟
خیلی هم عیب داره باید اون رو هم لول اپ کنی P رو بزن بعد کاکرکتر رو هارو عوض کن از اونجا می تونی مثل خودت بقیه رو لول اپ کنی که نظره منو بخوای کاساندرا و blackw رو تانک کن!!! کلا همراهات همیشه یه لول از تو کمترن یعنی وقتی تو لول 10 بشی اونا لول9 و اونا رو هم می تونی دستی لول اپ کنی

amirzade

کاربر سایت
Aug 23, 2012
109
نام
استودیو های بازی و نرم افزارسازی Avenars
سلام
دوستان من اول بازی موندم جایی که تازه بازی شروع میشه یه محیطی است که نمی دونم کجاست بین چند تا کوهه برفیه وکسی دوربر نیست
باید چیکار کنم؟

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
بازی خیلی عالیه !‌ اما هنوز نتونستم بهش عادت کنم ! یک Fast Travel رو هنوز یاد نگرفتم !‌ همینطور دارم تو میچرخم . Battle ها خیلی سخته !
من نظر شخصیم گیم پلی و بخصوص داستان Skyrim رو بیشتر میپسندم ، بحث مقایسه نباشه ، اما انگار تعامل با بازی راحت تر بود . منم این اولین نسخه از DA هست که بازی کردم .
جایی توضیحی چیز در مورد پاور ها که میگیری و بقیه موارد نداره ؟!

راستی من که هر جا تو مپ میچرخم که همش mAGE ها با TEMPLAR ها درگیرن ، هر دوشون رو هم باید بزنم ! قضیه چیه ؟ من طرف هیچکدوم نیستم ؟ :D

آخرین ویرایش:

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
بازی از لحاظ جزئیات کلاس نقش آفرینی خیلی پر محتواست (مودیفای کردن اسکیل ها و پاورها گاهی اوقات حتی گیج گنندس!)
اما...
بنظرم گرم نیست منو با خودش نمیبره
درست مثل اسکایریم با یک فرد ناشناس اما با قدرتی منحصر بفرد مواجه ایم
اما سیر داستانی اسکایریم خیلی گیراتر و جذابه
همین طور گرافیک بازی یه جورایی خیلی تابلو مصنوعیه و همچنین موسیقی یونیک اسکایریم در مقایسه با این عنوان
اما خب از لحاظ سایر نکات خیلی غنی هست
اینکه با اسکایریم مقایسه میشه مکررا بازی اصلا عمدی نیست برعکس خیلی هم بی منظوره
انگار نا خودآگاه آدم از همون اول به دید مقایسه بازی رو جلو میبره
با این حال دارم بازی رو جلو میبرم احتمالا کم کم به همه چیزش عادت میکنم و اینقدر درگیرش میشم که جایگزین خاطره ی اسکایریم میشه تا دیگه مقایسشون نکنم!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر