Dragon Age : Inquisition | PC [پست اول خوانده شود]

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
همچنین طبق شایعات بازی برای کنسولهای نسل بعدی نیز آماده می شود.
داستان بازی به طور کامل مشخص نیست پیرامون چه موضوعی اتفاق می افتد اما با توجه به نام بازی داستان به احتمال بسیار زیاد ادامه در گیریهای Mageها و Chantry است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Minimum System Requirements
CPU: AMD quad core CPU @ 2.5 GHz, Intel quad core CPU @ 2.0 GHz
RAM: 4 GB
VGA: 512 MB VRAM, AMD Radeon HD 4870, NVIDIA GeForce 8800 GT
DX: 10
HDD: 26 GB

Recommended System Requirements
CPU:AMD six core CPU @ 3.2 GHz, Intel quad core CPU @ 3.0 GHz
RAM: 8 GB
VGA:3 GB VRAM, AMD Radeon HD 7870 or R9 270, NVIDIA GeForce GTX 660
DX:11
HDD:26 GB

آخرین ویرایش:

RevQ

کاربر سایت
Jun 22, 2012
121
نام
سروش
سلام دوستان

کسي ميدونه ميشه بازي( کرک شده ) رو از کجا گرفت؟ البته تو مشهد

اخه حس دانلود ش نيست!! تازه بخوايم دانلود کنيم پير ميشيم!!

از بچه ها کسي نداره؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
دوستان سبک مبارزه اش چطوری هست؟نوبتی هست یا بزن بزن مثل اسکریم؟
نه نوبتی نیست :D
-------------

من تازه الان شروع کردم! تنظیمات از اول روی های بود زیاد دست نزدم فریم دهی خیلی خوبه لگ و افت فریم خاصی ندارم فقط توی کاتسنزا کلا رو 30 لاک میشه بالاتر نمیره!
Mantle هم ساپورت میکنه که فک کنم یا کلا هیچ فرقی با DX11 نداره یا هم 1-2 فریم بهتر میشه فقط!

فقط این دوربینش چرا اینطوریه؟ من نسخه های قبلی رو بازی نکردم نمیدونم چجوریه! نمیشه جوری کردش که با موس دوربین چپ و راست و بالا و پایین بشه بجای اینکه با D و A چپ و راست بشه!!!؟
با موسم دوربین حرکت میکنه اما باید کلیکو نگه داری! نمیشه کاریش کرد خودش همیشه حرکت کنه با حرکت موس؟؟؟

آخرین ویرایش:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
-------------

من تازه الان شروع کردم! تنظیمات از اول روی های بود زیاد دست نزدم فریم دهی خیلی خوبه لگ و افت فریم خاصی ندارم فقط توی کاتسنزا کلا رو 30 لاک میشه بالاتر نمیره!
Mantle هم ساپورت میکنه که فک کنم یا کلا هیچ فرقی با DX11 نداره یا هم 1-2 فریم بهتر میشه فقط!

فقط این دوربینش چرا اینطوریه؟ من نسخه های قبلی رو بازی نکردم نمیدونم چجوریه! نمیشه جوری کردش که با موس دوربین چپ و راست و بالا و پایین بشه بجای اینکه با D و A چپ و راست بشه!!!؟
با موسم دوربین حرکت میکنه اما باید کلیکو نگه داری! نمیشه کاریش کرد خودش همیشه حرکت کنه با حرکت موس؟؟؟
یکم همین طوری بازی کن، اگه تو بازی های دیگه اشتباهی right click رو نگه نداشتی برای کنترل دوربین :d
عادت می کنی، من خودم زیاد کاری ندارم با Q,E,A,D. کلا گیم پلی بازی حرف نداره

CS

کاربر سایت
Feb 24, 2008
81
نام
جان تراولتا
-------------

مجید منم اولش عادت نداشتم ولی میدونی چرا باید کلیک موس نگه داری تا زاویه دوربین بچرخه ؟ :d
چون کلیک نگه میداری نشونه گر موس محو میشه و میتونی زاویه تغییر بدی در حالت عادی با موس میشه LOOT کرد یا خیلی سریع به تنظیمات بازی دسترسی داشته باشیم
اسکرون موس بچرخونید تا دوربین از کارکتر فاصله بگیره در اخرین درجه از بالا میتونید با فریز شدن بازی به هرکدوم از کرکترها دستور بدید بصورت نوبتی از یک سمت خاص به دشمن ضربه بزنن و...
کلا گیم پلی بسیار پویا و جالبی داره .:d

آخرین ویرایش:

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
کسی نسخه اوریجینال رو داره؟ میشه از سیوهای بازی های قبلی رو نسخه ی اوریجینال استفاده کرد؟ رو نسخه ی کرک شده که نمیشه! ما که دراگون ایج 1 و 2 رو کرک شده بازی کردیم میتونیم سیوها رو به این نسخه انتقال بدیم؟

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان بازی شامل بخش چند نفره نمیشه نه ؟ ما که پایریت خور بودیم و هستیم ولی عشق این سری هستم اگر مولتی چیزی توش گنجیده بگید :d البته یه 2 سالی هست تقریبا از اخبار بازی ها آگاهی خاصی ندارم واسه همین میپرسم شرمنده :d

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
کلا برای ساخت ساخت سیو فقط و فقط باید به سایت dragonagekeep.com برید، سیوتون (game world state) رو بسازید و import کنید به بازی که فقط تو نسخه های اصل ممکنه. نمی شه فایل سیو نسخه های قبلی رو انتقال داد
بازی هم بخش چند نفره و co op داره

mms 1378

کاربر سایت
Jul 27, 2011
333
نام
Walter
آقا از کجا بفهمم کیوست اصلی یا فرعی؟؟ لطفا راهنمایی کنید :x

Inqustion Path تو Journal.:d

دوستانی که بازیرو بیشتر پیش بردند علاوه بر ماموریت های اصلی Side Quest ها هم رفتن بگن Gear شخصیتشون چجوریه!عکس بزارید.الان من موندم یه Shield از اول بازی دارم اواسط بازی هم یک Armor ساختم همین!/:)

Warriror,Human.این ^^ چطوری همچین ذره ایی گرفته؟:d

درضمن OP ترین حالت Party هم الان برام شده 2 Mage و Rouge,Warrior خودم میرم جلو یکی از Mage ها Damage یکیشونم ساپورت.اصن یک حالی میده.:d

این Royal Elfroot کجاست؟و اینکه چجوری Armor Weapon های بیشتر میتونیم بسازیم؟ الان فقط میتونم 2 ارمور بسازم,Recipe میخواد؟

من که عکس inquisitor خودم رو گذاشتم
human warriorـه
gear هاش هم grey warden warrior armor و grey warden helmet و Templar shieldـه.
schematicsـه هر سه تا رو از dalish camp تو exalted plains گرفتم. هر سه رو هم با bloodstone ساختم که medium armor می ده، فعلا به جایی نرسیدم که بتونم crafting materialـه high فارم کنم
سلاحم هم drop شده و خیلی خوبه

نه منظورم بقیه دوستان بود که بزارن.

شما این دومین Heal هم که گرفتی بفرمایید Royal Elfroot کجا یافتید؟;;):d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر