Dragon Age : Inquisition | PC [پست اول خوانده شود]

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
همچنین طبق شایعات بازی برای کنسولهای نسل بعدی نیز آماده می شود.
داستان بازی به طور کامل مشخص نیست پیرامون چه موضوعی اتفاق می افتد اما با توجه به نام بازی داستان به احتمال بسیار زیاد ادامه در گیریهای Mageها و Chantry است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Minimum System Requirements
CPU: AMD quad core CPU @ 2.5 GHz, Intel quad core CPU @ 2.0 GHz
RAM: 4 GB
VGA: 512 MB VRAM, AMD Radeon HD 4870, NVIDIA GeForce 8800 GT
DX: 10
HDD: 26 GB

Recommended System Requirements
CPU:AMD six core CPU @ 3.2 GHz, Intel quad core CPU @ 3.0 GHz
RAM: 8 GB
VGA:3 GB VRAM, AMD Radeon HD 7870 or R9 270, NVIDIA GeForce GTX 660
DX:11
HDD:26 GB

آخرین ویرایش:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
بچه ها چند تا Dragon توی قسمت داستانی وجود داره !؟
درسته که 16 تا هستند !؟
اون اولی که لولش پایین بود راحت میزدیمش.
دومی لول 14 نسبت به Ice حساس بود و قلق داره زدنش.
سومی لول 19 ولی پدر در میاره انگار اگر لول خودت حدود 20 باشه !

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
بچه ها چند تا Dragon توی قسمت داستانی وجود داره !؟
درسته که 16 تا هستند !؟
اون اولی که لولش پایین بود راحت میزدیمش.
دومی لول 14 نسبت به Ice حساس بود و قلق داره زدنش.
سومی لول 19 ولی پدر در میاره انگار اگر لول خودت حدود 20 باشه !

نه بابا 10 تا بیشتر نیست، البته من هنوز آخرین Quest بازی رو انجام ندادم.
هر Dragon هم باید وقتی لولتون باهاش مچ شد برید سراغش و اگه زودتر برید نابودتون میکنه.

AAMFX

کاربر سایت
Apr 21, 2010
128
نام
Ali
آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,571
نام
کورش
کرک برای چند کاربر شناخته شده خارج از این تیم فرستاده شده و اونها تاییدش کردن. نکته اینجاست که این دقیقا کرک نیست بلکه شبیه سازه و ظاهرا باعث میشه شرایطی که در هنگام اجرای بازی اوریجنال روی سیستم بوجود میاد شبیه سازی بشه. به عبارت دیگه drm حذف نمیشه و به denuvo هم هنوز کسی نتونسته نفوذ کنه.
ساختن شبیه ساز هم یک بدی داره اینکه که ممکنه روی همه سیستم ها اجرا نشه. بنابر این تیم 3dm از کاربرها برای جمع اوری اطلاعات cpu های مختلف کمک خواسته و اینطور که من چک کردم استقبال خوبی شده و دیتا بیس خوبی از اطلاعات cpu های مختلف جمع شده. نحو کار هم به این شکله که یک فایل کوچکی رو اجرا میکنید و اون اطلاعات cpu رو میگیره و به سرور ftp هکرها ارسال میکنه. البته ریسکش با خودتونه چون فایل ساخته دست یک تیم هکریه و ...
ولی به هرحال من چک کردم مدل cpu من که 2500k هست رو قبلا یکی دیگه ارسال کرده و نیازی نیست من بفرستم.
بهرحال اگه خواستین در این کار سهمی داشته باشین مسئولیتش با خودتونه.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,571
نام
کورش
اقا قضیه این چیه که همه هم ازش راضین میگن کار کرده
DRAGON AGE INQUISITION CD KEY
من که نتونستم اخرش دانلود کنم

با استفاده از اینطور برنامه ها فقط خودتون رو به دردسر میندازید. اینطور چیزها رو فقط از منابع معتبر بگیرید. الان هم هنوز کرکی وجود نداره که بخواهید بگیرید.
دیروز مرحله closed beta بود و میشه دید بالای 90 درصد کسانی که تست کردن مشکلی نداشتن فقط یکی دو مورد من دیدم که اجرا نشده بود.البته خبر بد اینکه AMD ها بطور کلی با این کرک مشکل دارن ولی برای اینتل همون یکی دو مورد رو من تابحال دیدم مگه اینکه بعدا عده بیشتری به مشکل بربخورن.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,571
نام
کورش
این گروه 3dm سایتی چیزی نداره؟

داره ولی به زبان چینیه. در صفحه قبل لینکش رو میتونید ببینید.
امروز اعلام شد که هنوز مشکل cpu های AMD حل نشده و فعلا تا این مشکل برطرف نشه کرک رو بیرون نمیدن.
دلیلش رو نگفتن ولی فکر میکنم از اینکه بقیه گروهها کرک دستشون بیفته و زودتر از اینها کرک رو برای تمامی cpu ها تکمیل کنن میترسن چون بنوعی اعتبارشون زیر سوال میره. بهرحال در کارکردنش که فعلا شکی نیست ولی فقط روی اینتل.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,571
نام
کورش
با عرض معذرت از دوستان.
من فکر میکردم بحث کرک و این مسائل باید تو تاپیک مشکلات صورت بگیره. نگو اشتباه میکردم.
او ناظم دوست داشتنی که تا یکی از دوستان بحث کرک را در این بخش شروع میکرد میزد تمام پستها را پاک میکرد کجاست؟
چرا پستها این تاپیک بعد این همه روز پاکسازی نشده؟ آهان حتما چون مدیر انجمن و دوستان نزدیک تو این بحث شرکت کردند روش نمیشه پاکسازی کنه؟
http://forum.bazicenter.com/thread93560/

تمامی بحث هایی که در مورد کرک شده اطلاع رسانی بوده نه رفع مشکلات. ضمنا تاپیک قبل از اطلاع رسانی در مورد پیشرفت در کرک تقریبا مرده بود چون تعداد انگشت شماری پول داشتن که بازی رو بصورت اورجینال بخرن و بقیه منتظر کرک هستن. هدف هم این بوده که کسی با دانلود فایل الوده خودش رو به دردسر نندازه. در بازیهای دیگه تکلیف معلومه و همه به کرک دسترسی دارن بنابر این در تاپیک اصلی نیازی نیست در مورد کرک حرفی زده بشه ولی این بازی بحث کرکش فعلا برای اکثر گیمرها از همه چیر مهمتره.
هروقت شما دیدی در مورد مسائلی مثل تصویر سیاه میشه و این فایل رو کجا کپی کنم و شبیه این مسائل اونوقت حق داری شاکی بشی(اونهم فقط بطور محترمانه ) نه اینکه از راه نرسیده بخوای تاپیک رو منحرف کنی و بهونه گیری کنی. ضمنا من دوست نزدیکی اینجا نمیبینم. بالا هم مشخصه که به سوال کسی که فقط 8 تا پست داشته جواب دادم پس دوست نزدیک و اینها بیمورده. بار اخرت باشه تهمت میزنی.
ضمنا اگه شما به روال انجمن اشنا نیستی باید این توضیح رو بدم که اولا ناظمها کارشون رو خوب بلدن ثانیا فقط پستهای کاربرها رو پاک میکنن نه بقیه رو , همونطور که من پستهای ادمین ها رو پاک نمیکنم.
نه کرک نکرده هنوز اگه بری داخلش جای کرک زده Coming Soon
راستی داش کوروش فکر میکنی کی کرک بیاد؟الان هنوز تو بتاست یا نه میشه دانلود کرد؟

معلوم نیست. هیچ کس نمیدونه. نزدیک ترین منبع به این تیم که خودش مستقیما با یکی از اعضا صحبت میکنه دقیقا نقل قول کرده از اون شخص که هروقت قضیه AMD حل شد بنابر این با دانلود کرک های فیک خودتون رو تو دردسر نندازید. فعلا کاری جز صبر نمیتونید انجام بدین.
البته این رو هم بگم دیروز خبرهایی بود که یکی از بتا تستر ها نسخه بتا رو در یکی از زیر مجموعه های سایت علی بابا برای فروش گذاشته ولی نمیدونم تا چه حد راست بود. اگه راست باشه شاید لیک بشه ولی من که نمیرم سراغش و صبر میکنم تا نسخه رسمی بیاد و تستش کنم.

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
خب مثل اینکه تمام مشکلات از جمله مشکل cpu های AMD هم حل شده. دارن روی سازگاری بیشتر با CPU های مختلف کار می کنن. احتمالا این هفته کرک عرضه بشه.

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
اخرین گفته های یکی از اعضای گروه 3dm با نام کاربری kevinyang225 این هست:
finaly we solve all the problem and now just need to add more cpu compatibility and release our crack
که خوب نشون میده کار تیم تموم شده و تنها بحث هماهنگی کرک با پردازنده های بیشتر مونده که اونم تا چند روز دیگه نهایی میشه.

ecan

کاربر سایت
Oct 3, 2012
90
خو من بعده 82 ساعت بازی رو تموم کردم
باگ رو اعصاب کم نداشت والا
آقااااااااااااااااااا کسی هست ایتجا هر 10 تا دراگون کشته باشه؟ من 9 تا پیدا کردم آخری لول 23 بود بعدش رو میز جنگ یه کوعست اومد اونم انجام دادم ولی چیزی نشد
دراگون آخری کوجاست ؟
دراگون زدن زیاد کاری نداشت کسی دوشواری داشت باش بگه ک راهنمایی کنم من خودم با لول 22 دراگون لول 23 زدم

آخرین ویرایش:

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
خو من بعده 82 ساعت بازی رو تموم کردم
باگ رو اعصاب کم نداشت والا
آقااااااااااااااااااا کسی هست ایتجا هر 10 تا دراگون کشته باشه؟ من 9 تا پیدا کردم آخری لول 23 بود بعدش رو میز جنگ یه کوعست اومد اونم انجام دادم ولی چیزی نشد
دراگون آخری کوجاست ؟
دراگون زدن زیاد کاری نداشت کسی دوشواری داشت باش بگه ک راهنمایی کنم من خودم با لول 22 دراگون لول 23 زدم

Dragon ها توی این مپا هستن:

Eprise du lion سه تا
Hinterlands یکی
Stoarm coast دو تا
Crestwood یکی
Western approach یکی
Hissing wastes یکی
Emerald graves یکی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر